אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שונאים להיתקל באקסית או בבוס ברחוב? יש אפליקציה גם לזה

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
מה יותר מהיר כפתור או חיפוש קולי
כמובן שזה תלוי באיזה מנשק אתה משתמש. אם אתה אוחז את הטלפון ביד, ומקרב אותו לפה, אז אכן כפתור יותר מהיר. אם אתה כמוני משתמש באוזניית בלטוס' שתקועה לכך באוזן כל הזמן (לא, אין בעיה של קרינה, כי אני מדבר 75% מהזמן בטלפון, וכך חוסך פליטת קרינה גדולה יותר), או משתמשים דומים אחרים (כגון נהגים, או כאלו שחיברו את הטלפון לפרטי טכנולוגיה לבישים (שם נאה יותר ל"גלאסהולס"), אז יותר מהיר חיפוש קולי. שלא לדבר על כך שתמיד פיתוח תחום אחד של טכנולוגיה מוביל לפיתוח אחר, ודוגמה מענייננו פיתוח זיהוי קולי חכם יותר, יאפשר בזמן כל שהוא תרגום סימולטני אוטומטי של דיבור וישפר את התקשורת הבינ"ל (נכון הוא לא יאפשר לך לקחת קורס במרקסיזם באוניברסיטה זרה, אבל הוא יאפשר לך להזמין מונית/קערת אורז בכפר נידח בתאילנד).
החושב | 23.03.14
4.
חברים, תבינו שגוגל לא פועלת ממניעים טהורים
היא לא באמת מחפשת לשפר את חווית השימוש, אלא אם נגזרת שלה היא זלילת מידע אישי נוסף. אז לא צריך ללחוץ על כפתור בשביל לדבר אל המכשיר. מה זה אומר? שהאנדרואיד מאזין לכל מה שקורה סביבך בכל עת ואם הוא מזהה פקודה כלשהיא הוא מגיב. בהתחשב בחברה ועברה, לא מופרך יהיה לתאר שהיא מקליטה את כל מה שקורה בכל עת ושומרת את המידע על שרתיה. פרנויה? אולי. מזכיר שזו אותה חברה שגנבה מידע מרשתות אלחוטיות לא מוצפנות. שזו אותה חברה שבקומבינה הצליחה לעקוף הגדרת פרטיות של ספארי בשביל לאסוף מידע נוסף על הגולש. שזו אותה חברה ששומרת ומרכזת את כל המידע אודות גולשיה, מכל השירותים הענפים שלה, במקום אחד ואף נותנת (לא שיש לה ברירה בנושא הזה) גישה ישירה ומלאה לכל ממשלה שמרגלת אחר אזרחיה. שזו אותה חברה שיש לה אובססיה בלי נדלית למידע שלכם ושלתאר אותה כחברה אתית זה כמו לתאר את בני הזוג נתניהו כסגפנים. אנדרואיד / גוגל = מוות לפרטיות.
אלעד | 20.03.14
2.
הערך של *כל* מטבע נובע מכך שאחרים חושבים שיש לו ערך - לכן מטבעות קורסים
העובדה שמדינות מגבות את המטבעות שלהם עוזר ברמה מסוימת - אבל כאשר מי שמדפיס את הכסף זה הבנקים חסרי האחריות המינימלית (מלבד אחריות לרווחי בעלי המניות) לא הייתי סומך על זה. ראינו מה קרה ב-2008. במצבים מסויימים ביטקוין יכול להיות עדיף על מטבעות של מדינות, כי הוא לא נתון לחסדי הבנקים, רק לחסדי האנשים שמשתמשים בו.
אסף | 20.03.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת