אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סכסוך העבודה בכיל מחריף: העובדים מפגינים נגד פיטורי מאות עובדים

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
למספר 7 אתה כנראה לא מבין את התכנית הזדונית של ההנהלה הבכירה .
זה מתחיל עם הסדרים לפרישה עובר ל]פיטורים וממשיך להורדת 30עד 40% משכר העובדים . שים לב : שכר העובדים , ולא הבכירים , להם יש קפיצה בשכר ובונוסים על חשבון העובדים . לאחר מכן קיצוצים בהטבות וכך זה נמשך . את זה הם לא מספרים לתקשורת ולוועדים .
דרמי | 23.03.14
6.
כובע מגן חליפת גומי ומסכת גזים
ני עובד כ 25 שנה. עבדתי משמרות שבתות וחגים בזמן שאתה אדון נכבד משמיץ. נשמתי חומרים שאני לא יודע מה ההשפעה עליהם. אני מסתובב בעבודה עם כובע מגן ומשקפי מגן ובגדי עבודה ולפעמים חליפת גומי ומסכת גאזים. כל המשמיצים אני ממליץ לכם להסתובב עם חליפת טייבק (אני בטוח שאתה לא יודע מה זה ) בחום בקייץ או לחילופין עם מסכת גאזים. כשיש תקלה אנחנו לא קוראים למכבי אש ,אנחנו באש רצים ומטפלים. אני מזמין אותך לעבוד איתנו במתקנים. "בעל הבית השתגע " ב 2009 המצב היה יותר קשה ובהדברות נפתרו הבעיות אני עובד במפעל נותן את הלב והנשמה בנוסף עושה פעילויות התנדבותיות למען הקהילה. בנוסף אני יכול לומר לך שהעובדים עצמם תורמים לקהילה. לא יכול להיות שיביאו מנ"כל זר שלא גדל בארץ ואין לו סנטימנטים מלבד הכסף שלו ושל המעסיק שלו.
יעקוב | 20.03.14
5.
1 + 2
"ההנהלה הנחושה" לא סתם רוצה לפטר עובדים לשם ההתייעלות , היא מעוניינת להעביר את כל מערך הרכש לחו"ל , את כל הייצור לחו"ל ובגדול - למכור לחברה קנדית את אוצרות הטבע של המדינה כאילו היה שייך לו. העובדים האלו חיים בשדרות , דימונה , ערד , ירוחם , באר שבע , מהלך של "ההנהלה הנחושה" יביא לאסון בנגב. את מר. עופר שעשה הון ועדיין עושה הון מהעובדים הנ"ל זה לא ממש מעניין. העביר את כל עסקיו לאנגליה האישיים והפרטיים , לדעתי כבר לא מתגורר כאן כלל , מינה מנכ"ל גרמני ו.... לצערי וסלחו לי על השפה " לא רואה ממטר כלום חוץ מכסף"
מקרוב | 20.03.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת