אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הרפורמה בחברת החשמל יוצאת לדרך ללא הסכמות העובדים

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
כולם שקרנים - כולם ישלמו יותר
הקימו חמישים תאגידי מים, מחיר המים ירד או עלה? כמה שאוהבים לשנוא את עובדי חברת החשמל על משכורותיהם והחשמל חינם שהם מקבלים, שכולם יזכרו את השנאות האלה כאשר יקומו עוד ועוד חברות פרטיות. החברות הפרטיות באות להרוויח, ובכל העולם, בכל העולם הוכח, שהפרטה גורמת למחירי החשמל לעלות. אז שלא יהיה ספק, יוגב ולפיד יודעים את האמת, הם רק לא רוצים לספר אותה. כמה מיליארדים שישלמו לעובדי חברת החשמל כדי שיסכימו לשינוי, זה עדיין כסף חד פעמי. הכסף גדול שהציבור ישלם לשנים רבות לבוא, הוא בעשרות מיליארדים יותר. כמו עם תאגידי המים כולנו נתעורר יום אחד עם חשבונות בשמים, וזה כבר יהיה מאוחר, אבל כולנו בדרך למינוס, נחמם את ליבנו במחשבה שהוצאנו לעצמנו שתי עיניים, אבל הצלחנו להוציא אחת לעובדי חברת החשמל. החברות הפרטיות יצחקו כל הדרך אל הבנק.
אחד שיודע | 23.03.14
8.
ליצור תחרות בתחום לא רווחי זו טעות ענקית, עדיף לעשות אירגון מחדש וליעל את הקיים
גם ככה מי שהתחיל לעבוד שם בעשור וחצי האחרון לא מקבל שום דבר לעומת הוותיקים ובמיוחד מול אנשי הכוח "הוועד", אז לעשות משהו עם הוועד שעושק את כולנו וגורם לכל החברה הכוללת ברובה עובדים שלא מרוויחים הרבה ולתת לנו האזרחים לחזר לשפיות. וכמי שקיבל ב 2004 הצעה נמוכה כמעט בחצי מהיי טק, יודע כמה ההפרש אדיר בין הוותיקים בכוח ולשאר
מהנדס חשמל | 23.03.14
1.
אז מה יהיה מחיר החשמל ? עושים רפורמה ולא יודעים ?...
בכל הרפורמה המוצגת אין ולא כלום מלבד השמצות חב' החשמל ! תכננו רפורמה מבלי לדעת אם מחיר החשמל ירד/יעלה ? מה שידוע לכולם זה מה שקרה לרפורמות בעולם ! מחיר החשמל ..עלה!! הפרטיים גוזרים קופון והציבור משלם ! הבעיה בישראל היא שבמשך שנים הבטיחו לציבור שרק רפורמה תביא לירידת מחירים .....ומה שי להם להציג לציבור ? שהם רוצים רפורמה..אבל..לא יודעים מה יהיה המחיר !! מדינת חלם אמרנו?
דוד | 23.03.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת