אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רשות שדות התעופה: "בורגראנץ' העלתה מחירים בנתב"ג ללא היתר"

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
ל 24 .. בגדול אתה צודק אבל במקום כמו נתב"ג אין לך באמת חופש בחירה
מדובר במקום סגור , מבודד כאשר הצרכן לא באמת יכול לבחור בחלופה אחרת (הוא יכול לאכול סוג אוכל אחר) רשות שדות התעופה מרויחה לא מעט מכל דבר בשדה (עסקים, חניונים, פרסומות ועוד) ובינתיים זה עובד לה לא רע ... מה שבטוח הוא שבסופו של דבר את החשבון משלמים הצרכנים.
k | 30.03.14
41.
חבר'ה - תתאפקו
שעתיים המתנה לטיסה, עוד כמה שעות באוויר ותנחתו במדינה בה קרוב לוודאי המזון איכותי וזול יותר. ד"א - ההמלצה היא מטעמים קולניריים ולא מסיבות של חרם, כי במקרה המסוים הזה חרם לא יעזור. המחירים גבוהים בעיקר בגלל רש"ת החמדנים והמונופוליסטים שצריכים לחלק משכורות עתק לעובדים בעלי הקביעות ובמיוחד למקורבים לוועד ולהנהלה. אם הם לא יקחו את הכסף מהדיוטי-פרי הם ימציאו מקורות הכנסה אחרים שיכו בנו דרך כרטיסי הטיסה (יעלו את את מחירי שירותי הנמל למטוסים, היטלי ביטחון מוגדלים וכו').
אזרח | 25.03.14
31.
עמרי פדן
קראתי ה פעם לוחם שייטת ושהוא דוקטור למשהו אז באמת כל הכבוד אבל בחייך למה אתה מתנהג כמו פחדן? כמו ילד קטן שחטפו לו את הסוכריה או כמו שחקן כדורגל שמתבכיין אחרי שפספס בעיטה מול שער ריק?! ההתנהלות של החברה שלך נלוזה. להשקיע כל כך הרבה משאבים ולשלם לעורך הדין היקר בישראל רק כדי להכפיש את המתחרים שלך? ניטשה קרא להתנהגות הזו ״מוסר עבדים״ וחבל שחברה אמריקאית עושה כל כך הרבה כדי לפגוע בחברה ישראלית אני מקווה שהלקוחות שלך לא קוראים את הכתבה אחרת צפוי לך חרם צרכני
אמנון | 25.03.14
28.
לא מבין את ההיגיון בתלונת מקדונלדס
עם בורגר ראנץ מעלה מחירים, אז מי שרווח המידי מזה זה מקדונלדס. אם הם רוצים את הזיכיון של בורגר ראנץ, אז עדיין התלונה שלהם מוזרה, למה שיהיו שני מקדונלדס בנתבג? חזירות? כנראה לא רק מצד של בורגר ראנץ. על תחשבו שמישהו מהם דואג ללקוח!!!
גינדו | 25.03.14
24.
חובה צרכנית
יקר לך? - אל תקנה \ י !!! קנית? - אל תתלונן \ י !!! יש לנו נטייה כישראלים לקנות ולקנות בלי לשים לב שקפץ שקל פה או שקל שם. אח"כ אנחנו מתלוננים לכל העולם שיקר לנו במדינה שלנו. מנה עלתה 44 ש"ח בשבוע שעבר ועכשיו 47 ש"ח? לא לקנות אותה! קוטג' עלה 5.80 ש"ח לפני שבוע, ועכשיו 6.15? לא לקנות! בכלל! הקטינו את האריזה ב-20% והמחיר נשאר אותו הדבר - לא לקנות! לפי הרטוריקה הזו אנחנו לא נקנה כלום, אבל כל חברה מסתכלת על המקבילות שלה - אם אחד מעלה מחירים וממשיכים לקנות - תהיו בטוחים שהשני יעלה גם. הפתרון, ניחשתם נכון - לא לקנות!
יגאל | 25.03.14
21.
מקרה חיובי שבו החתול שומר על השמנת
טוב שיש מי ששומר על ינו. ברור שלרשות שדות התעופה לא איכפת. למרות שהיה צריך להיות לה משום שיש כאן הפרת חוזה. והפרת חוזה היא הפרת חוזה!! בעיקרון כל החנויות בנתב"ג גונבים כסף מהציבור בדרך זו או אחרת. לא סתם הם עושים את זה באישור וברשיון!!
אחד העם | 25.03.14
16.
למה בכלל המכרז קובע מחירים?
יהיה יקר מדי לא יאכלו. מרוב שהמדינה מנסה להתערב ולסחוט כל שקל מבעלי העסקים בסוף מי שנדפק זה הצרכן, כי העסק מחפש לעשות קומבינות ולהרוויח עוד שקל ועוד שקל. די עם המכרזים הדפוקים האלה, תנו להם להתחרות ותציעו שכירות נמוכה ואז גם המחירים יהיו נמוכים לצרכן!!!
שמעון | 25.03.14
8.
הכל ביחס ישיר לכמה משלם הזכיין מתחת לשולחן לגורמי מסחר ולגורמים נוספים ברשות
מידע אישי , זכיינים נאלצים לשלם במשך שנים לגורמים ברשות תשלומי שוחד על בסיס חודשי וקבוע , התשלומים נעשים בכל הדרגים ובכל התפקידים , לו הייתה מתבצעת חקירה על ידי המשטרה , היו מתגלים דברים חמורים ביותר , עובדי הרשות שומרים אחד על הגב של השני וכך מוצאים שהרבה מאוד מהמחזיקים בתפקידים הבכירים והדרג השני מקבלים תקבולים מתחת לשולחן והדג מסריח מהראש
ירון | 25.03.14
2.
זה הוא שוד! צריך להוקיע את שיטת מצליח מהתרבות העסקית בארץ
רק קנסות עתק (מאות אלפי שקלים לתקרית) ישימו סוף לשיטת מצליח של התאגידים הגדולים. חייבת שקל מעל המכרז? הרווחת כתוצאה מכך 100,000 ש"ח נוספים שלא היית אמור להרוויח? שלם 300,000 ש"ח קנס ופיצוי כספי מופרז לכל מי שיכול להוכיח שקנה במחיר מופקע. (לדוגמה פי 100 מהחיוב המיותר, על כל שקל - 100 שקל) הפקעת מחיר של מוצר מפוקח? שלם 3 שקלים על כל שקל שהרווחת מעל המותר ופיצוי כספי מופרז לכל לקוח שיכול להוכיח שקנה במחיר מופקע. חייבת בחשבונית על שיחות שלא קרו, שירותים שלא הוזמנו, העלת מחיר חבילה קבועה ללא הודעה ושאר שיטות מצליח של חברות התקשורת - שלם למדינה 3 שקלים על כל שקל שהפקעת ולאדם הפשוט 100 שקל על כל שקל שהפקעת. חברה ממשלתית, תגדיר מים או שירות אחר של המדינה שהפקיע מחיר - ישלם 1000 ש"ח על כל שקל שהפקיע. חברת החשמל או תאגיד המים חייבו אותכם אלפי שקלים מיותרים? מצויין. מהר מאד הנוכלים הגדולים יתאדו מהשוק - והשחקנים הגדולים ייזהרו פי מיליון מחיובים מיותרים ויעיפו את שיטת מצליח מהתוכנית העסקית שלהם. פשוט בזיון מה שהולך פה, מפחיד להוציא את הארנק כי לכל אחד יש פה גישה חופשית אליו.
פראייר | 25.03.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת