אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בקסבה של תל אביב

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
המסגד של הכפר סומייל
אולשטיין שושנה משפחתי בנתה את ביתה בסומייל בסוף שנות השלושים על קרקע שנרכשה מערבי בכפר סומייל בכתבה נכתב:"הוא מגמד את בית הכנסת הזעיר והלא פעיל של סומייל, שבעבר היה המסגד של הכפר." לא נכון! המסגד עדיין עומד כשעולים במדרגות מאבן גבירול זה הבנין מימין, זו היתה חצר גדולה ובמרכזה ברזיה - המסגד היה ללא מינרט, הפליטים השגיעו מדרום תל אביב וחיו באוהלים במקום שהיום וועד הפועל פלשו לכל חלל ריק וגם למסגד חילקו אותו לחדרים ובחצר גם כן הקימו חדרים, בגב של המסגד היה בית הקברות שכיום אין לו זכר. הלחי של המסגד נראה מרחוב אבן גבירול !
אולשטיין שושנה | 10.09.14
15.
יאללה יאללה רק בישראל עושים נוסטלגיה מחבורת פושעים שפלשו לשטח
מילא היה מדובר בתושבים המקוריים, אבל עכשיו מדובר בילדים שלהם שלהם בטח אין שום זכות ורק מנסים לעשות מכה. אני לא מגיב מטעם, ולא שום דבר. מצידי שיגהצו את כל השטח ויבנו שם פארק. אבל הגיע הזמן לשים קץ לעבריינות הנדל"ן בארץ. דרך אגב, בתל אביב יש עדיין הרבה מקומות כאלו, וגם במגזר הערבי. אבל שם אף אחד לא מטפל.
שמעון | 28.03.14
6.
כתבה משמימה, נסיון כושל להפוך פולשים חמדנים למלאכים עושקים.
נוסעים בלקסוס וחיים בצריף במרכז תל אביב, אפשר גם בבקשה ? רוצה לתת לערבים את מרכז תל אביב "חזרה" ? שנים אני עובר ליד אוסף הצריפית המסוכנים האלה שעוד מעט יפלו על משהו ולא מבין למה עריית תל אביב לא מצליחה לנקות את הלכלוך הזה ממרכז העיר. תודה לאל שהדבר הזה ימחק ואיתו יחד כל התרפקות העבר של הכתבת "המוצלחת"
תל אביבי | 28.03.14
2.
כמה הפסידו שני הצדדים בגלל חמדנות
מצד אחד התושבים שקיבלו שטח בתל אביב למשך שנים ולא שילמו עליו היום רוצים פיצויים לא הגיוניים. מצד שני היזמים יודעים את החשבון ועומדים להרויח מאות מיליונים מהבניה לא מוכנים לקנות קצת שקט. בקיצור לכל הצדדים מגיע אחד את השני. בהצלחה.
 | 27.03.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת