אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם הנייר על האסלה עוזר?

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
ברוב מדינות המערב הברזים הם אוטומט שמזרים מים על ידי תנועת היד ולא נוגעים בידית
לשים נייר על האסלה זה תמיד טוב. העור הוא המגן של הגוף, זה לא אומר שהוא צריך לבוא במגע עם עוד שאריות שהשאירו שם עורות אחרים, אין סיבה להשתפשף בכל מה שהשאירו אחרים לפנייך. בהמון שירותים ציבוריים אין היום דלתות והם מעוצבים כמבוך בלי דלתות, והמים בברזים שם יוצאים מהברז שמזיזים את היד מתחת לברז. כלומר אין מגע יד עם ידית הברז וגם לא עם ידית דלת הכניסה לשירותים. המגבות הן חד פעמיות וגם הן יוצאות שמזיזים את היד מתחת למיתקן שלהן. כלומר הכל בשירותים נוצר כך שלא יהיה מגע ידיים כדי לא להידבק בחידקים.
הכל היום אלקטרוני | 29.03.14
22.
כתבה מטעה. ממתי מתסכלים על כל החיידקים כיחידה אחת זהה?
ברור שיש באוכל המון חיידקים אולי יותר מאשר באסלה - אבל מדובר בסוג של חיידקים אחרים לגמרי. האם יש לנו במזון אי-קולי או סלמונלה, (בהנחה שהאוכל נקי)? אסלות בדרך כלל מטונפות כי לאנשים לא איכפת והם מטפטפים דברים בלתי ראויים. והחיידקים בשתן יותר מסוכנים מהחיידקים במזון.
ידע  | 29.03.14
19.
בלדד הפעם איכזבת
מחקרים הוכיחו שוב ושוב ששירותים נשארים מזוהמים גם אחרי ניקוי יסודי ביותר בעזרת חומרים מחטאים ואקונומיקה. הסיבה לכך, כפי שכתבו לפני, היא שבעת הורדת המים, תכולת האסלה מתעופפת לכל עבר. השירותים הם אחת הדרכים היעילות ביותר לחידקים ווירוסים להפיץ עצמם, כשנגד רובם אין לנו נשק יעיל עד היום.
טלי | 29.03.14
18.
לצערי, מי שכותב כיום את "בלדד" הוא אדם שחצן ולא אחראי.
על האסלה יכולים להיות גם שרידי צואה (מהמשתמש הקודם שניגב את ישבנו ובטעות מרח צואה על האסלה). ובצואה יש חיידקים, במיוחד אם היא חשופה לאוויר. רק נשאלת השאלה אם הנייר אכן מבודד מהחיידקים האלה. ועל כך אין לי תשובה. חשבתי שאמצא כאן את התשובה, אבל הכותב עסוק יותר ביהירותו האישית ולכן הוא לא פנוי לעיסוק בשאלות עצמן.
 | 29.03.14
16.
השתן סטרילי רק כשהוא יוצא מהגוף.
לאחר מכן הוא דווקא מצע נוח לחיידקים. גם בגלל שהוא חמים, וגם כי הוא סטרילי - אין שם מי שיהרוג אותם. שירותים הם מקום מטונף ומזוהם. חיידקים עפים באוויר. ובינינו, האומללים שמנקים אותם דואגים רק שזה ייראה נקי. מה כבר אפשר לצפות מאומללים שעובדים בשכר שנמוך משכר מינימום? בקיצור, חיטוי והגיינה תחפשו אצל אמא שלכם בבית.
 | 29.03.14
4.
שתן, לא שתן
אני גם לא רוצה שהישבן שלי ייגע במשהו שנגע בישבנים של אינספור אנשים (שמתקלחים או לא מתקלחים, מנגבים או מורחים). אני מעדיף להשקיע בריפוד האסלה בשירותים ציבוריים. ואגב, תשתמשו במגבון נייר - לא רק לידית הדלת אחרי שרחצתם ידיים, אלא גם לסגירת הברז. אנשים פותחים אותו עם ידיים מזוהמות, רוחצים את הידיים טוב טוב מכל הזוהמה - ואז נוגעים שוב בידית הברז ומזהמים אותן שוב...
רועי | 29.03.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת