אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחאת הקוטג' עולה לקומות הגבוהות

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
עוד אגדה אורבנית מטעם הקבלנים שבונים רק מגדלים
בכל הסקרים הקבועים עדיין רוב מכריע של הישראלים חולם על בית פרטי . מגדלים רבי קומות הם מוצר חדש יחסית בישראל ומטבע הדברים כמו בכל מוצר חדש יש התלהבות ראשונית שחולפת מהר מאד . חברות הבניה בימינו מתמקדות במגדלים ונטשו את שכונות הוילות שנבנות בעיקר באופן פרטי ולכן מייחצנות את המגדלים . אני ורבים מחברי נטשנו לפני כמה שנים וילות בשכונות יוקרה ועברנו למגדלי יוקרה ואחרי ניסיון די מר אנו כבר בשלב שחלק חוזרים לוילות וחלק כבר החליטו על חזרה . רק על דבר אחד חבל לנו - שאל ביתנו האהוב שמכרנו כבר לא נוכל לחזור כי מכרנו אותו ולכן אני ממליץ למי שרוצה לנסות לא למכור ולקנות אלא להשכיר ולשכור למשך כמה שנים .
בעל ניסיון | 09.04.14
8.
העלויות גבוהות יותר בווילה וכך גם הכאב ראש (בעלי מקצוע וכו)
בבנייני יוקרה אין הרבה משפחות בייחס לגודל, כמובן שלא כך בפנטאוז בפריפריה שם הדירות האחרות הן זולות משמעותית ולכן הדירה אינה דירת יוקרה אלא דירה יקרה. אין משמעות גדולה למה מי שאין לו רוצה לקנות אלא למה מי שיש לו מעוניין לקנות. וניתן לראות בבירור מגמה.
לירן | 09.04.14
7.
דירה בבניין עם מעלית נגישה גם בגיל מבוגר
לעומת קוטג' או וילה עם מדרגות..... כל היום תרד, תעלה, תרד , תעלה תרד, תעלה...... החיים הופכים לסיוט. עדיף דירה שטוחה!!! מניסיון של אחד שקנה וילה ומכר ועבר לדירה בבניין ומסתדר מצויין עם השכנים - בקושי רואה או שומע אותם - כל אחד עולה במעלית ישירות לביתו. הבניינים החדשים זו לא שכונה של פעם.
עדי | 09.04.14
6.
בהינתן העובדה שעלות שכ"ד היא בסביבות 3-3.5% משווי הנכס לשנה
ולגבי נכסים בשווי 6 מיליון ₪ אפילו פחות (2.5-3% ), הייתי קונה 4 דירות בבאר שבע בערך ב- 1.5-1.7 מיליון ₪, שעליהן הייתי מקבל בערך 8-8500 ₪ שכר דירה (תשואה של בערך 6-6.5% לשנה) ובזה הייתי שוכר מה שמתאים לי לכל שלב בחיים. בהנחה - סבירה ומבוססת - שגם יתרת הכסף היתה מביאה לי תשואה שנתית דומה (5-6% לשנה, לאורך זמן), היתה לי גם הכנסה של כ- 200,000 ₪ לשנה לפני מס (15-25%, תלוי בסוג ההשקעה), מבלי לפגוע בכלל בקרן. נכון שיהיו גם תקופות של ירידות ולא רק עליות, אבל לאורך זמן השקעות טובות (וסולידיות) תמיד יביאו תשואה עודפת, ו"קופה" של 4.3 מליון ₪ תספוג יפה מאד את כל המהמורות בדרך, בלי למצמץ. ועכשיו שכל "מתלאבי" קניית הדירות, ו"חייבים דירה" ו"הדירות תמיד מתייקרות", ועוד כל מיני משפטי מחץ מטומטמים יקפצו לי.... (תסתדרו לפי גובה או א"ב של שמות משפחה, מה שנוח לכם)
 | 09.04.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת