אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לפיד: "מערכת היחסים של המדינה עם העסקים הקטנים - לא הגונה"

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
ולקחת ״מס יוקרה״ על טלויזיות 50״, זאת כן הוגנות, מר לפיד?
ממתי רוכשי טלוויזיה 50״ הם עשירי ישראל, טייקונים? מי שטס לחול 3 פעמים בשנה לא משלם מס יוקרה, וגם לא מי שיושב בבית קפה פעמיים בשבוע או הולך לסרט בקולנוע פעם בשבוע. מי שנופש במלונות כל כמה חודשים לא משלם מס יוקרה, ואפשר לתת עוד דוגמאות. אבל המסכן שפעם ב-15 שנה מעז לקנות טלוויזיה 50״ פתאום צריך לשלם 15% מס, כי לפיד החליט שהוא מעשירי ישראל. 50״ זאת טלוויזיה שאפשר לקנות ב-5000 ש״ח, אז למה זה נחשב לגמור יוקרה? ומי שקונה 46״ שעולה 10000 שח - הוא לא משלם מס יוקרה. מצאתם היגיון? אל תצרחו לחפש. הכל פופוליזם זול וחסר לוגיקה מאת ״הפוליטיקה החדשה״.
 | 08.04.14
5.
מה אתה אומר, ברוך הבא יסורים, חוץ מלברר לא רואה ממך כלום החרטה עם המעמ על
הדירות חרטה שלא תגיע לשום מקום חוץ מלאותם כיסים שהגיעו הכספים עד היום. בניגוד לך, א ני בעל עסק קטן עשרות שנים, חוץ מהתנכלויות של משרדי ממשלה כאלו ואחרים, בנקים שמתייחסים כמו אל מצורע, לא רואה, לא מרגיש, אין ולא מצפה לשום שינוי, כי הבסיס דפוק מלכתחילה.
נשבר לי | 07.04.14
2.
תוציא מחוץ לחוק את השטות הזאת של שוטף+60
מה זה בכלל אמור להביע שמישהו מבצע את העבודה שלו ומקבל תשלום כעבור חודשיים. אבא שלי מחזיק עסק פרטי, חלק לא קטן מזמנו הלך על גביית תשלומים, חלקם גם מחברות בבעלות המדינה. אין פה שום בושה במדינה הזאת, עד כדי כך, שאפילו המדינה עצמה לא טורחת לשלם בזמן. גועל נפש. מה אתה היית אומר אם את המשכורת שלך היית מקבל בחודשיים איחור?
uh | 07.04.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת