אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פקיד השומה בעקבות האף המשופץ שלכם

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
פתרון יצירתי להבכת פקידי מס ההכנסה
תעשה רשימה של בכירים ונשותיהם ובחודש הקרוב את כל הטיפולים תרשום על שמם, דאג לטיפולים מביכים מספיק. תוך חודש מס הכנסה לא מתפקד כי כולם ישבו בבית ולא ירצו להראות את פניהם בציבור. דאג גם לעיתוני "חטטן" מספיק שיפרסם את זהותם והעתקי חשבוניות , ותראה שהם ישלמו לך לא לרשום פרטים מזהים. אל דאגה שהם לא עברו שום פרוצדורה רפואית . הבושה לא תאפשר להם להגיב כלל
דב | 10.04.14
9.
הרופאים ממש הגזימו. צריך להכנס בהם חזק
קודם הם שובתים מיליון שנה כדי שישלמו להם יותר, למרות שגם ככה הם מרוויחים הרבה יותר מרוב עובדי המדינה. אחר כך הם מנסים להתפטר ולסחוט את כולנו. בסוף אנחנו מגלים שיש מלא רופאים שהם השכירים הכי עשירים בשירות הציבורי, גובים כסף לא חוקי ממטופלים לכיסים שלהם, מנצלים את בתי החולים של המדינה כדי לעשות רפואה פרטית ועכשיו הם גם מעלימים מס. צריך להכנס ברופאים חזק. צריך להוציא מהחוק בתי חולים פרטיים ושר״פ. רק בתי חולים של המדינה, אסור לרופא לעבוד בפרטי, גם לא בקליניקה, אסור לרופא לקבל כסף על פעולה שמכוסה על ידי ביטוח בריאות ממלכתי. כמו בקנדה. רופאים רוצים לשבות? סבבה, אין משכורות, כי אסור להם להרוויח משום מקור הכנסה אחר. הבעיה היחידה היא שיש מדינות מסויימות שמשלמות הרבה יותר כסף לרופאים ונותנות להם אישורי עבודה, כדי להתמודד עם זה אפשר לעשות חוק שמי שלמד רפואה בארץ (בסיבסוד ציבורי), חייב לעבוד בארץ בתור רופאה מומחה (כאילו אחרי שמסיימים התמחות) במשך כמה שנים, נגיד 10 שנים אחרי ההתמחות. מי שבורח קודם, זו עבירה פלילית. זה יצמצם מאוד את הברחיה של רופאים כי גם מי שעוזב בדרך כלל רוצה לבוא ובקר כי יש כאן משפחה וכאלה.
עומר | 10.04.14
4.
שטויות, הרופא רוצה להעלים הכנסות ולכן לא רושם מה הפרוצדורה
כדי שלא יהיה ניתן להשוות מחירים ולהעריך כמה זה היה אמור לעלות ללקוח. אם סיליקון עולה 30 אש"ח והלקוח מקבל חשבונית מס על 20 אש"ח בלי פירוט, ברור לאן נעלם ההפרש ולא ניתן לדעת מה הייתה הפרוצדורה, ועל ידי כך להעריך את עלותה, ככה מעלימים מס.
אלון | 10.04.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת