אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אור לגויים: "טדי שגיא עזר להפוך את בריטניה לאומה של מהמרים"

55 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
אני רק חושב מה אפשר היה לעשות עם הון כמו שלו...
במקום ליצור כסף ממכונות שלא תורמות דבר וחצי דבר לאנושות, אלא אף להיפך - רק פוגעות. החברה שלנו מקולקלת במובן שאנחנו לא מצפים דבר מאנשים מוצלחים, שברוב המקרים ההצלחה שלהם היא נסיבתית בלבד ונובעת מזה שהם היו במקום הנכון בזמן הנכון - בקיצור מזל. גם אם מעורבים בעניין כישורים, גם זה נסיבתיות מסדר שני - פונקציה של גנטיקה, חינוך, סביבת הגדילה וכו'.. אדם כזה שיש לו מילארדים היה יכול ליצור עשרות-אלפי מקומות עבודה, לתרום לחדשנות ולפתח את העולם. אבל במקום זה הוא יוצא עם דוגמניות, קונה מטוסים פרטיים ופוגע בשכבות החלשות של מדינה. איך החברה שלנו לא יוצאת כנגד זה ... ?
מהנדס | 19.04.14
32.
הבריטים הם האנשים הכי אנטישמים בעולם!
והתקשורת משפקפת את פני החברה. האם ה"יהודון" הזה הוא היחידי שבעסקי ההימורים והפורנו בבריטניה? האם זה אשמתו שהבריטים הם אנשים כ כך ריקניים ומשועממים מהחיים, שהם מתמכרים להימורים ושתיה? אולי גם יאשימו אותו בגרימת סרטן לכל מי שמעשן סיגריות במהלך ההימורים? בריטניה - מתחת לחליפות המגוהצות והנקיות והעניבות החלקות מתחבאת נפש רקובה אומללה ומתוסכלת מקנאה ומחוסר שמש.
רותם | 19.04.14
22.
מצחיקים אותי הישראלים הצבועים שמדברים על הימורים כאילו זה פשע
וחמש דקות אח"כ הולכים למלא וינר, הימור על הימור סוסים, טוטו ולוטו... שלא נדבר על עסקים אחרים... אפשר לחשוב שחברות ביטוח, אופציות, השקעות ובנקים ושות' אלה עסקים מכובדים יותר - אלה עושים עושק שערורייתי ברמה גלובלית. אז אל תבלבלו לי במוח. כמו כל עסק, האנגלים הולכים להינות יופי מהמיסוי על ריווחי הימורים. בארץ התעשיה הזו (ישיר ועקיף) מעסיקה אלפי עובדים איכותיים.
שםבדוי | 19.04.14
14.
על כתבה שכזו נאמר: "ימותו הקנאים"
תקשורת מטבעה משמרת את המגמות השליליות אשר רק בכוחן להיטיב עמה. עיתונות ותקשורת חיוביים אינן מוכרות. הציבור אינו מתרשם מכתבות חיוביות או מפירגונים. אשר על כן, זה אך טבעי לחפש מושאי כתבה שמציגים את הרע, האפל, הפלילי, השנוא, אחרת התקשורת לא תרויח. בישראל שבה כל כך מעט ערוצי חדשות ועיתונות הדבר בולט עשרות מונים.
קוסם | 19.04.14
4.
הבריטים הם אומה קומוניסטית באופיה...
...ולכן הם נוטים להסיר את האחריות מעל צרכן הקצה, ולהאשים בכל דבר את "הטייקון המושחת". אם אינכם מאמינים לטענה שלי בדבר האופי הקומוניסטי של הבריטים, עליכם רק להאזין לאחת מתוכניות ה-BBC המארחות קהל. הדעה השלטת בהן היא כי הממשלה צריכה להיות אחראית לכל צרכי האזרחים, מן העריסה ועד הקבר, ששוק חופשי הוא דבר מרושע, ושיש להוציא להורג את העשירים ולהלאים את רכושם. אם לא הייתי יודע אחרת הייתי סבור שמדובר בשידורים מרוסיה, טרום המהפיכה הבולשביקית... ועוד טרם אמרנו דבר על האנטישמיות המוטמעת בהם.
אורן | 19.04.14
1.
או, סוף כל סוף
אולי מוטה מדי לצד השני (והרי אינני מכיר את העובדות לאשורן), בכל זאת נראה שכתבה כזו מבקשת לעשות צדק רב יותר לאמת מהכתבות בעיתונות הישראלית. הבעיה הכי גדולה של החברה הישראלית היא הערצתה חסרת המוסר לאלה ש"שיחקו אותה" בכך שעשו ערימות גדולות של כסף, לא משנה כיצד הערימות נעשו ולא משנה כמה פסול המיליונר/מיליארד. והעיתונות הישראלית משתפת פעולה עם זה, נותנת לעם מה שהוא רוצה. הוא קנה כך, הוא יצא עם זו, הוא עשה כך והוא עשה אחרת. פשוט ביזיון. כדאי, יש אפילו חובה, להילחם בתופעה של הערצת מיליונרים, שקשורה לכל כך הרבה דברים רעים שקורים פה. וכיוון שהמצב של הציבור הישראלי אינו מעורר תקווה שהשינוי יבוא מתוכו בלבד, כדאי שהתקשורת תתחיל במלאכה ותלווה אותה.
ירושלמי | 19.04.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת