אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ארנק סלולרי? מי צריך את זה בכלל?

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
אני כמובן לא מרחם על המנכ"ל המליונר, הוא ימצא מה לעשות, מדובר בחלק מהאליטה,
אבל אם זה בסדר לפטר מישהו על נושאים שלא קשורים לעבודתו בגלל "יחסי ציבור", אז אני מנח שזה בסדר לפטר גם אנשים מתועבים אחרים. למשל מנכ"ל שהתגלה שהוא פדופיל, הרי רוב הציבור ישמח להיפטר מאחד כזה, וכעבור 30 שנה כשגל ה"סובלנות" הנוכחי יעבור (או לפני 30 שנה כשהוא עוד לא עלה) אז גם צריך להעיף הומואים כי "יש לנו בעיה תדמיתית", וכשהעולם יהפוך להיות מוסלמי ברובו אז גם יהודים וכו' וכו' וכו'... ולא, אני לא משווה בין מישהו שעשה (או לא עשה, כי לא סתם פסלו את הסירטון המדובר) מעשה רע כלשהו לבין הומואים, אין צורך להיגרר לדמגוגיה. הנקודה שלי היא שאם מערבים שיקולים לא מקצועיים בהחלטה לפטר מישהו- זה יתגלגל כלפי כל דבר שהוא לא פופולרי. בעצם, בעבר זה כבר היה. הומואים,קומוניסטים,יהודים ועוד אכן פוטרו מעבודתם. לפני כן, בכלל, אף אחד לא פיטר אותך אלא ישר הובילו לגרדום.
 | 29.04.14
6.
ואם היה אחרת?
אם עובדי החנות היו מסרבים למכור אייפונים להומלסים, מה אז? אה, אם זה היה המצב אפשר היה לכתוב פסקה ארסית איך אפל חברה אליטיסטית שמפלה בין לקוחות על בסיס כלכלי, אפשר היה לכתוב על ג'נטרפיקציה בעמק הסילי-קון. אפשר היה להתנגח באפל על איבוד נתח שוק ועוד היד נטויה. ככה זה כשאוהבים.
סט | 28.04.14
4.
זרים לא צריכים להיות מרושעים בכדי לגרום נזק.
רוב האנשים אינם רעים- לפחות באספקט המדובר, ואינם יגרמו לנזק במזיד- אבל יש כל כך הרבה מפגרים וגם סתם אנשים חסרי אחריות שמשתמשים בחפצים שלך כאילו היו שלהם. סליחה, אמרתי 'שלהם'? התכוונתי *לא* שלהם. בחפצים *שלהם* הם יזהרו שבעתיים. ובכלל מעבר לנזק יש גם בלאי, בתור אחד שהצליח לשמור על האוטו שלו במשך 18 שנים, אני רואה כיצד אנשים מתייחסים למכוניות שלהם- לא פלא שכולם מחליפים כאן מכונית כל 3 שנים...
 | 28.04.14
1.
כמה שטויות. ארנק אלקטרוני זה העתיד הקרוב
אני אומר לך מי לא רוצה ארנק דיגיטלי. הבנקים וחברות האשראי שעושות רק בארץ עשרות מיליארדים כל שנה רק מלתת לנו זכות להשתמש בשירותי סליקה שלהם כאשר אנו קונים בכסף שלנו. כשאני קונה לחם וחלב במכולת אני לא צריך הלוואה ולא אשראי. אני לא רוצה לשלם עמלת סליקה ולא עמלת משיכת מזומן. הכסף שלי הוא שלי והמערכת הפיננסית יושבת כעלוקה ומוצצת אותו ללא הפסק. ארנק דיגיטלי יחזיר את החופש שלי על הכסף שלי והביטקוין יעשה זאת אפילו טוב יותר. ארנק עם ביטקוין ולא ארנק של תאגיד גוגל או לאומי-כארד. קפיש?
גלי | 28.04.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת