אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רפאל שוב פתוחה

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
משנת 2001
רפי היה אחד המסעדנים המצליחים בתל אביב. רפאל ייצרה תזרים מזומנים שכל מסעדני ישראל יכולים רק להתקנא. כמו שקורה לכולם בחיים, היה משבר. קטן? גדול? מי יודע. מה זה חשוב מה קרה. חשוב רק לרפי עצמו, ללמוד, לתקן ולהמשיך. כי סיכוייו של ר.כ. להתאושש וללכת הלאה בגדול, עדיין מצויינים. בהצלחה !
א. לוי | 06.05.14
29.
מסעדת רפאל
מסעדה טובה מאד נקיה מאד אוכל טעים תמיד טרי וללא דופי הסכום הכוסות ומפיות הבד ללא השואה להרבה אחרות. באשר לרפאל שאני מכיר רק מחזות עיין בפעמים שאכלתי שם לא ראיתי אותו מפרגן או. מחפש לעשות תפיחות גב לקלינטים מוכרים ,נראה תמיד רציני ודואג לעסק. אז תפסיקו להשמיץ, ולכו לאכול היכן שאתם אוהבים.
דן | 05.05.14
25.
איך נפתחה עם המיחשוב והמלצרים כולם גנבו ממנה מליונים ורפי לא ידע?!
אולי הגנב היה רפי כהן בכבודו ובעצמו? רק משערת שהגנב היה בעל המסעדה ולא העובדים הפשוטים. ברמאות תעשה לך פרסומת חינם. מסעדה עם אוכל ברמה סבירה מינוס. לא מוכנה יותר לאכול במקום הזה לאור התנהלותו התקשורתית של רפי והאשמתו השווא שלו. הפוסל במומו פוסל רפי.
ריקי מחדרה | 04.05.14
13.
חבל שנפתחה..מסעדה מזעזעת...
אוכל מזעזעז...ממש לא ברמת שף, לא בטעם ולא בצורה החיצונית. שירות איטי וגרוע.. שעה וחצי עד שמגיע האוכל לשולחן מרגע ההזמנה. בשעה וחצי האלו מפתמים אותך בלחם עם שמן בלסמי... מסעדה ששייכת לשנות ה 2000 מתי שלא היו בכלל מסעדות בתא. מחיר שערורייתי..יש חלופות טובות בהרבה..
אילן | 04.05.14
12.
יש משהו עצוב מאוד בסיפור הזה ובאיש המיוחד הזה
לא ברור מהו העצב הזה, אבל זהו עצב עמוק . הפרפקציוניזם עולה במחיר יקר מדיי רפי, הישראלים לא יודעים להעריך תרבות, אמנות וקולינריה, גם אמנים סופרים ומשוררים סובלים מהתנכלויות . לא רק רפי. אבל רפי הוא חלק מהיוצרים שיש פה בישראל.
הסבל מובן | 04.05.14
3.
5 שנים הייתי מלצרית ברפאל.. בימי קישקה העליזים
והיה תענוג.. הצטערתי לעזוב אבל הייתי חייבת. אהבתי את רפי והסתדרתי איתו יופי.. אז אבקש לא להכליל.. ממש לא כולם סבלו בעבודתם ברפאל, ומי שכן - אני מניחה שלא הייתה לא ראייה מערכתית טובה.. עסק גדול ויקר צריך לעיתים לנהל ביד ברזל.. כולל שבירת צלחות לפעמים
ורד ב | 04.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת