אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רחל סופר מסתבכת בסופר: אשת העסקים מואשמת בגניבה מסניף יינות ביתן

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
מה התסבוכת
אדם שקונה מוצרים במקום אחד, ספק אם יכנס לחנות אחרת עם המוצרים. יתכן שיפקיד אותם אצל השומר יצהיר עליהם מראש , יפקיד אותם למשמרת במקום סמוך,או במכונית ילך לביתו יניח את המוצרים ושוב יצא לקניות. להסתיר מתחת למעיל ? עולות שאלות רבות ותהיות על חכמת המעשה
שלמה מורד | 08.06.14
19.
מה ההבדל בינה לבין כאלה שמעלימים במשך עשרות שנים מיסים???
מה ההבדל בינה לבין אלה שעושקים אותנו וחולבים את כספינו כדי לקבל משכורות של מליונים כמו בנקים? או רשתו ת מזון שמתנהלות כקרטלים ועושקים אותנו (ראו מחירי חו"ל ).... אנחנו בעלי מוסר כפול , תסתכלו במראה ותחיו את האמת !
אמיר  | 11.05.14
18.
פשיטת רגל לא מעידה על חוסר כסף אלא טקטיקה למניעת תשלום
יש מצבים שאנשים מבקשים, בדרך כלל בעקבות עצה משפטית, להכריז עליהם כפשוטי רגל, וזאת כדי לא לשלם חובות גדולים ולהביא למחיקתם. לאותו פושט/ת רגל נותרות רזרבות גדולות של כסף, כמובן על שם מישהו אחר, שלפעמים מקבל/ת עמלה על כך. יש גם אנשים שהגיעו לחוסר כסף, אבל יש כאלו שאצלם הזוהי שיטה בכוונה. נכון שיש מגבלות, הגבלות - אבל הסך הכל יכול להשתלם מאוד. לפני רחמים והצעות סיוע לגברת סופר - כדאי לבדוק מה היה ומה נשאר לה.
איש אחד | 11.05.14
13.
אומנם זה לא מצדיק מה שעשתה אבל היא באמת במצוקה גדולה
אין שום הצדקה לגניבה אם יתברר שזה נכון, אבל אף אחד מאיתנו המגיבים אינו פושט רגל וייתכן ומצבה בכי רע ולכן היא עושה דברים אסורים. מה שלא בסדר בכתבה שהזכירו את שמהכאשר מקרים חמורים יותר אינם מוזכר שם עושה העבירה.
רץ יונה לי | 11.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת