אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תוכנית 0% מע"מ של שר האוצר מתפוררת

70 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

66.
למי שעדיין לא הבין
הכותרת מחודש מרץ נועדה לייצר קיפאון בשוק, שמשמעותו הורדת מחירים די משמעותית, מצב אידאלי שבו לא יצטרכו להפעיל חוק המע״מ באמת. בפועל לא קורה כלום למחירים ואולי אפילו גרוע מכך. בעוד כמה חודשים שר האוצר יגיד במסיבת עיתונאים, ניסיתי, הרסו לי, זה לא תלוי כבר בי.. מאוחר מדי לרדת מהעץ הגבוה
לשעבר ממשרד האוצר | 14.05.14
64.
חרדים
לכל החרדים שכחתם שאתם חיים במדינת ישראל ,יש כאן חוקים והחוק מחייב להתגייס לצבא , מי שרוצה ללמוד תורה שילמד זו בחירה חופשית . הזלזול שלכם במדינה מעורר שאט נפש ! אולי תתחילו לקיים את מצוות התורה במקום לעשותה קרדום לחפור בו ,תלמדו פרקי אבות על מוראה של מלכות ,!
אלי | 13.05.14
63.
רעננה למיליונרים בלבד וכל הצעירים הסתלקו
רעננה דורשת היטל השבחה של חצי מליון ש"ח ליחידת דיור. במחירים כאלה רק מיליונרים יכולים לבנות דירות. חצי מליון ש"ח נוספים על מחיר הקרקע, הפיתוח, הבניה ויתר הוצאות יזם ועו"ד וכו` אפשר להגיע למחיר של וילה בבברלי הילס. ועדות התכנון בארץ מסרבות לתת פטור מהיטל השבחה לדירות עד 140 מ"ר אם יגורו בהן 4 שנים, ועושות צחוק מהחוק, העיקר שיגרפו מליארדים לכיסי העיריות. בית משפט מחוזי מרכז מגבה את הועדות בנימוקים שאבד עליהם הכלח. רק השופט מקובר הבין את צרכי השעה. ובאמת, עם בניה מסיבית של מאות יחידות דיור במקום בית בודד שעמד על חלקה חקלאית זה מוזר לתת פטור אחד ל"חלקה ההיסטורית" במקום לכל היחידות שמוקמות על החלקה. יש חוק שנותן פטור מהיטל השבחה לדירות עד 140 מ"ר אם יגורו בהן ארבע שנים, אז איך זה שמוחקים אותו מספר החוקים בכך שלא מחילים אותו? התווצאה ברעננה היא שהעיר התרוקנה מצעירים. הם הסתלקו לכפר סבא, מרחק של מאתיים מטר מהצומת, שם היטל ההשבחה הוא שליש! וגם הסתלקו לפתח תקוה, להוד השרון, לנתניה, לצור יצחק, לצורן. איזה קוצר ראות של ראשי העיר ברעננה. הם מעדיפים כסף צרפתי ואמריקאי ודירות רפאים על פני הנוער הטוב
Buzag Law | 13.05.14
54.
תביעה בבג"צ
המדינה מגייסת בכוח רק יהודים ורק חילוניים ומונעת מהם להתפרנס במשך 3 שנים-זו פגיעה כלכלית על רקע גזעני!!! הגיע הזמן להחזיר את הכסף לכל מי ששירת רטרואקטיבית אחורה. את הכסף תקחו מצמצום החינוך חינם,איפוס קיצבאות והעלאת מע"מ ולא דרך מס ההכנסה,כי מי שלא משרת הוא גם לא משלם ממילא מס הכנסה.
 | 13.05.14
47.
מה זה 'חוצפה' ו'אי שווין' ????
כולם מדברים על 'חוצפה' ו'אי שווין' כנראה שאתם לא יודעים על מה אתם מדברים ומקשקשים חסר לכם ידע בסיסי שאבותיכם וסבים שלכם גדלו על זה. התורה, כן כן, התורה, היא מקור החיים, היא הנותנת ברכה ושמחה לכולנו, כן כן, גם לחילונים. לכן מעתה אנו קוראים ל'שווין בנטל' ולהצטרף לישיבות החרדים, ושיהיה לכולנו בהצלחה ובכיף, להתראות.
 | 13.05.14
37.
כשאורי אריאל מדבר על שיוויוניות הוא מתכוון לזה שמתנחלים וחרדים מקבלים יותר
כשיש עתיד דרשה שיוויון זכויוןת לחד מיניים - הבית היהודי התנגדה - פתאום עכשיו הם רוצים שיוויון. איפה היה השיוויון הזה כשמתנחלים וחרדים מקבלים יותר מהמדינה מאשר ישראל חילוני ששירת בצבא ומשלם מיסים? איזה פתרונות דיור מציע השר ה"נכבד" - האם הוא בכלל קידם איזה דיור מחוץ למקורביו בשטחים? הכתבה הזו מוכיחה - הבית היהודי - מפלגה אנטי ישראלית שפוגעת בישראלי העובד - עצוב שבכנסת ישראל נותנים מקום לאנשים כאלה שחוץ משחיתות לא מקדמים כלום
יהודי | 13.05.14
34.
אורי אריאל טוען שההטבה צריכה להיות שיוויונית
אורי אריאל טוען שההטבה צריכה להיות שיוויונית.... -->השירות בצבא צריך להיות שיוויוני !!!!..... אין שום מניעה לחרדים וערבים לשרת בצבא. להיפך - לפי החוק כולם חייבים בגיוס חובה..... זה שהם לא מתגייסים מסיבותיהם שלהם גורם לחוסר שיוויון בשירות חובה.... וכמובן - עקב כך לא מגיעות להם אותן זכויות שמגיעות לאלו שכן שירתו... חד וחלק.. ההטבה צריכה להיות שיוויונית בדיוק כפי שהשירות הוא שיוויוני.
 | 13.05.14
33.
הכל אחיזת עיניים
אין לממשלה כל רצון להוריד את מחירי הדירות,קודם כל זה יפגע בהכנסות המדינה ושנית יכול לגרום לנפילה במחירי הדירות מה שיגרום למיתון כבד ולמאות אלפי חייבי משכנתא שאינם יכולים לעמוד בהחזרים ובסופו של דבר לגרום להפסדים כבדים לבנקים בנק ישראל והאוצר יעשו הכל בכדי שזה לא יקרה לכן כל יום ממציאים פה כאילו רוצים להוריד את המחירים אבל יוצרים מצב מורכב ומסובך שבתאוריה כאילו עושים אבל בפועל זה אולי ישפיע בשוליים בשנות השבעים והשמונים היו מבצעי דירות לזוגות צעירים שנתנו לנו אפשרות נורמלית להתחיל עם דירה
tom | 13.05.14
32.
שכחתם שהמטרה היא הורדת מחירים לרמת 2007. זה אומר שיהיו המון דירות במחיר של 600,000
אני מציע להתאזר בסבלנות ולא לקנות. המחירים ברבעון הראשון של 2014 ירדו כבר ב 1%-2% , וזאת עקב הגבלות בנק ישראל וירידת הביקוש שהיא גרמה. אין קשר לתוכנית לפיד. התוכנית עצמה לא תוריד מחירים אבל 100,000 דירות שיקבלו היתר בניה מיידי בגלל שראשי הערים חתמו על הסכמי גג, בהחלט יורידו את המחירים. כך גם עליית הריבית שתבריח משקיעים משוק הדירות, וגם תבריח סתם אנשים שנהיה להם כבד מדי עם התשלומים החודשיים של המשכנתא.
תזכורת | 13.05.14
30.
הגיע הזמן לתת משכורת מינימום לחיילים. זה גם יגרום לצבא להתייעל. ויש לאפס את קצבאות הילדים
גם אם נצטרך לפצות על זה בעוד 1%-2% של מס הכנסה. קצבאות הילדים גרמו לזינוק במספר הילדים של בדואים ערבים וחרדים, אוכלוסיות שלא עובדות ושכל שקל של תמיכה ממשלתית מעודד אותן להביא ילדים.
משה | 13.05.14
23.
תגובות עדר.
העניין הוא לא חרדים. זה רק לצרכי שיווק. הבעיה עם החוק היא ששירות של גובניק בקיריה שעושה שבוע שבוע ולא עושה יום אחד מילואים שקול לחייל קרבי שטוחן מילואים. אין כאן באמת תיגמול למי שתורם. גובניק וחרדי זה אותו דבר. השתמטות ממילואים או מסדיר זה היינו הך. רוצים תיגמול - הכירו במשכנתא כהוצאה מוכרת. תנו נקודות זיכוי מס למשרתי מילואים.
יפת | 13.05.14
21.
התוכנית לא טובה ולא משרתת את משרתי צה"ל
אני מציעה במקום: 1.קיצבאות ילדים פי 2 רק למשרתיי צה"ל. 2.קיצבאות זיקנה פי 2 למשרתיי צה"ל וקבלת הקיצבאות בגיל 60 ולא בגיל 67. .3.קיצבאות ילדים להורים שילדיהם משרתים בצה"ל עד גיל 21. 4.לימודים באוניברסיטה ובמכללות בחינם למשוחררי צה"ל. התוספות למשוחריי צה"ל יבואו לא מהעלאה של מס ההכנסה (כי אלה שמשרתים הם גם אלה שמשלמים מיסים) אלא ע"י קיצוץ קיצבאות וקיצוץ הסיבסוד האוניברסיטאי. לדעתי אפשר לבטל את החינוך חינם מגיל תיכון ובמקום לשלם שכר מינימום לחיילי צה"ל.
 | 13.05.14
19.
אני חרדי
שלום אני חרדי יושב כעת בישיבה כאילו לומד (מה אני פראייר לשמור עכשיו באיזה פיסטין ) ונהנה לראות את מלחמות החילונים כיצד הם עוזרים לי ואני בכלל לא צריך לצאת ולעשות כלום בעניין אז תודה לכם חילונים על כך שהמחלוקות ביניכם רק עוזרות לי לקבל את הפטור מהמע"מ גם מבלי להתגייס ולתרום למדינה . חחחחחחחחחחחחח
חיים | 13.05.14
10.
לפיד כל הכבוד על התעוזה, סוף סוף מישהו מנסה לעשות משהו עבור האזרחים שתורמים.
לכל המלעיזים שרק מתלוננים ובוכים אך לא מציעים שום פתרון אמיתי. הגיע הזמן שתעמדו מאחורי שר האוצר מהסיבה שהוא היחיד ששם את הביצים שלו על השולחן ועושה משהו. לא צריך להגדיל את התקציב לדירות לחרדים וערבים, צריך לאפס אותו ולעשות הפליה ברורה ומתקנת כעבור המשרתים את המדינה ומגינים עליה. ולחרדים שאומרים שאוהלה של תורה מגן על המדינה יש לי רק לומר שהייתי מקציב לכם שווה ערך של אוהל כהטבה. לפיד, כל הכבוד אנחנו מאחוריך וכדאי שגם את הקבלנים תוריד מהאולימפוס.
קיפוקוד5 | 13.05.14
6.
שלא ייתנו הטבה בכלל למי שלא עשה צבא
להגדיל את ההטבה למי שלא עשה צבא ל-950000 שח זו חוצפה!. ועוד מדברים על שיוויון? איפה היה השיוויון כשאני שרתתי 3 שנים!? חוץ מזה שאני עובד וצריך לגור במרכז כי אני ואשתי עובדי הייטק. ולנו אין מקום אחר ופה 1ץ6 מיליון לא מספיק. בעוד שלדתיים ולערבים אין את הבעיה ויכולים לגור בכל חור מסריח במדינה ובסכום הזה לקנות דירה עם מרפסת או גינה בהרבה מקומות בארץ. שיעשו צבא ויפסיקו להתבכיין! לא מגיע להם שקל! (זה גם על חילונים שלא עשו צבא ויצאו לעשות כסף או לטייל בזמן שאני שרתתי בצבא)
יגאל | 13.05.14
5.
נשלם נשלם ונמשיך לשלם...
תאמינו לי אנחנו עם פראייר במקום למכור לי דירת 4 ח ששוה אולי מיליון ש"ח מוכרים לנו ב 1.4 מ עכשיו ימכרו אותה ב 1.6 מיליון תורידו את ה 0 מע"מ ומה קיבלנו הפלא ופלא דירה במחיר של 1.4 מ כולם מרוצים הממשלה כביכול הורידה מחירים,הקבלנים קיבלו את המחיר הראשוני שרצו מההתחלה,ורק אנחנו פראיירים שילמנו ........
eran | 13.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת