אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נסגרה לרגל שיפוצים: ווטסאפ הוסרה מחנות ווינדוס פון

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
זה נפתר עם WP8.1
למרות שוואטסאפ כבר לא בחנות האפליקציה עדיין זמינה למי שהתקין אותה קודם, והיא עובדת נהדר עם WP8.1. כל ההתראות מיידיות. לפני זה אכן היה סיוט. לגבי הטענות של 5 - וואטסאפ זמינה במערכות הפעלה עם נתח שוק קטן יותר משל WP. זה לא סוגיה של כמות משתמשים. בכלל, וואטסאפ פופולרית בעיקר מחוץ לארה"ב ובחלק מהמדינות ל-WP יש נתח שוק מכובד מאוד.
מישהו | 25.05.14
5.
לכול המתענינים
מיקרוסופט שילמה (טוב) לכול מפתחי האפליקציות הרציניות כדי שיוציאו גירסה לחלונות , כנראה שהמחיר שמיקרוסופט שילמה ל ווטסאפ לא הצדיק השקעה ובדיקות תיקונים ולכן האפליקציה הורדה. די ברור שהחברה לא היתה מגיה למצב הזה עם השוק של משתמשי חלונון-פון היה רציני, אבל מדובר באחוזים בודדים של משתמשים ולכן הם לא ישקיעו הרבה בתיקון המצב. סוף פסוק - חלונות-פון כישלון מהדהד , בדיחה טכנולוגית.
ירון גיל | 23.05.14
3.
מי שהיה מבין קצת במשימות הרקע של וינדוס פון היה יודע שהן רצות כל 20-30 דקות
לכן מקבלים התראה על הודעה חדשה רק אחרי 20-30 דקות (זה תלוי, יכול להיות שמישהו שלח לך הודעה עכשיו ובעוד 7 דקות מתוך ה-30 תעלה משימת הרקע ותודיע על הודעה חדשה), כלומר זה עניין של מזל האם תקבל את ההתראה על הודעה חדשה ממש כמה דקות אחרי שהיא נשלחה אליך או אחרי 20 דקות. ככה גם אפקליציית ה- sms ים של מיקרוסופט מאחרת בדקות ארוכות (עד חצי שעה).
מאיר | 20.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת