אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הריון מחוץ לרשת: תשעה חודשים בלי גוגל וכרטיסי אשראי

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
נראה שהיא גם עשתה צעדים לא רלוונטיים
אני רוצה לקוות שחברות האשראי לא נותנות מידע על איפה קניתי ובטח לא מה (אני מקווה שהן גם לא יודעות מה) ניסוי מעניין, אבל גם מעניין לדעת על איזה צעד היא הייתה מוותרת ועדיין "הרשת" לא היתה יודע על ההריון שלה ממה ששמתי לב, המשפיע המרכזי הוא מנועי החיפוש חיפשתי בגד- היתה פרסומת לבגד חיפשתי צימר- היו פרסומות למלונות וחופשות
 | 21.05.14
11.
העברתי הריון שלם בלי לקבל אף פרסומת או קופון. ולא בכוונה. מה אני עושה לא נכון?
אה. אין לי אף כרטיס אשראי, אולי פה הבעייה. אכן אני בארה"ב כבר 5 שנים ועדין לא עשיתי אף כרטיס אשראי, הכל עם "דביט קארד". נכון, אני לכאורה מפסידה המון כסף. אני מכירה אנשים עם חמישה ויותר כרטיסים, הם נשבעים שחוסכים המון כסף. עשיתי חשבון. אולי אני מפסידה כמה עשרות דולרים בחודש, אבל אני חוסכת זמן וכאב ראש. כמובן, צרכנים כבדים - שקונים בגדים וכו' במאות דול' בחודש, אצלם החסכון הכספי יותר גדול, אבל מן הסתם הם גם יותר עשירים וצריך להיות להם פחות איכפת. ובכלל, בהריון הזה כמעט ולא קניתי כלום בחנויות וכן קניתי או קיבלתי הרבה יש שנייה. אה, אני גם כמעט ולא גולשת בפייסבוק. בקיצור, אין לי מושג על מה היא מדברת.
פוסטדוקית | 21.05.14
7.
1984 משודרג..
בספר לפחות לא הסתירו ממך את העובדה שאתה מנוטר.. כאן למרות שזה לא סוד, ההיקף הוא פשוט ברמות פסיכיות שהאנשים כמעט ולא מודעים לו. לרוב המחשבה על ניטור ברשת היא לגבי המעקב של הממשל על האזרחים לצרכי ביטחון, אבל המציאות היא שרוב הניטור נעשה ע"י תאגידים וחברות שמוכרות את המידע שהן אוספות ברשת כדי להפנות פרסום ממוקד ללקוחות פוטנציאלים! אני מכיר כמה חברות כאלה, והן עושות הון עצום ממכירת המידע לכל דורש! כולנו במעקב רק בלי מצלמות בכל פינה ותוכנית עתירת רייטינג עם פרס של מליון ש"ח..
קובי | 20.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת