אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עיני מסמן את המאבק הבא: "אין לי ספק שניסנקורן ידע לפרק את מטען הצד של בנט"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
ברוך שפטרנו מעונשו של עיני וברוך הבא לניסנקורן
תקופתו של עיני הייתה הקשה ביותר לעובדי ישראל בתקופה זו הוקפא וירד שכר העובדים שכר המינימום הפך לשכר מקובל חמישים אחוז מעובדי המדינה משתכרים מתחת לשכר המינימום ממשיכים להפריט את נכסי המדינה והאיש שהיה עסוק בנהנתנות קולו נדם אני מקווה שבהנהגתו של ניסנקורן נפתח עידן חדש עידן של תקווה עידן של פרנסה בכבוד ועידן של חיזוק התעשייה בישראל.
הפנתר | 22.05.14
14.
הטעיה לציבור העובדים
אני כבר פנסיונר לכן העינין של השעות הנוספות לא נוגע בי באופן אישי אבל ...... אבל כאן יש הטעיה ברורה, חמורה ואפילו פושעת נגד ציבור העובדים. מעביד יבקש לעובד מסוים בשל לחץ בעבודהת או דחיפות להוציא פרויקט כמה שיותר מוקדם שבסופו של דבר יתן לו (למעביד) יותר רווחים או רווחים מוקדמים יותר ו...ולמחרת לאחר שיורד הלחץ או מסתיים הפרויקט המעביד יומאר לעובד, סתם כדוגמה, השבוע אתה תעבוד 4 שעות ביום במקום ה-8 הרגילות.....מה קורה בסופו של דבר לפי "חוק בנט" העובד קורעה את התחת (סליחה בשל הביטוי) עובד קשה זמן מסוים, לא רואה את משפחתו, חוזר הבית תשוש......והמעביד מקזז את השעות שעבד יותר עם השעות שיעבוד פחות לאחר מכן...זאת אומרת לא יקבל שום שעה נוספת בשל המאמץ.....ובצד שני המעביד יוריד את הלחץ בעבוןדה ו/או יסיים את הפרויקט או מה שלא יהיה ויקבל יותר רווחים והעובד "נייט"..כלום ! יו"ר ההסתדרות החדש, מר אבי ניסנקורן, חייב לעצור מהלך של מירמה הזה אפילו אם יהיה צורך ע"י שביתת כללי...מקווה שלא יהיה צורך לזאת
KOVA TEMBEL | 20.05.14
11.
ואני דווקא חושב שזה לטובת העובדים החלשים. כנסו
עובד שאינו עובד משרה מלאה, מקבל עבור השעות הנוספות רק 100% ללא כל תוספת (עד שישלים את שעות המשרה המלאה). אך מכיוון שזה עדיין נחשב כשעות נוספות, אין הפרשות לתגמולים ואין הפרשות לפיצויים על סכומים אלה. כלומר העובד נדפק שכן אינו זכאי להפרשות סוציאליות והמעביד מרוויח שכן משלם רק תעריף שעה רגיל ולא מוסיף סוציאליות. העובדים הללו הם בדרך כלל החלשים בחברה (עובדים שעתיים וכו')ועליהם ההסתדרות צריכה להגן. מה לעשות שמה שמעניין את ההסתדרות אלו דווקא הוועדים הגדולים שעובדיהם באמת יינזקו מההצעה הזו.
יוסף | 20.05.14
10.
בנט לך הביתה !
אתה גורם נזק במכוון לאוכלוסיית העובדים בישראל. אני רוצה לעבוד ולהשתכר מספיק כדי לחיות בצורה נורמאלית. אל תהרוס את החיים שלי,אל תהרוס לי את הפרנסה,תן לחיות ! נ.ב יש לי הצעת חוק מהפכנית : להפריד בתלוש השכר בין שעות העבודה הרגילות לשע"נ ולפתור באופן מלא את השעות הנוספות ממיסים ( מס הכנסה,ב"ל,ביטוח בריאות... ) . מה אתה אומר על זה ?
I.G 2014 | 20.05.14
5.
נראה את בנט...
נראה את בנט קובע, כמו במדינות מפותחות, שחברה החורגת ממכסת השעות הנוספות בחודש מסויים ( בתחום מסויים, ייצור, הנדסה וכו') תהייה מחוייבת להוסיף משרה. באופן כזה עובד "יאלץ" לחזור ולבלות זמן איכות עם משפחתו או להשקיע בלימודים ופיתוח אישי, המעביד ירוויח עובד רענן שלא מורח את הזמן כדי לקבל תוספת שכר, והמדינה תרוויח מצמצום את האבטלה.
גיורא | 20.05.14
4.
יש לקבוע שארגונים יציגים הינם קרטל אסור פלילית!!!
זה קרטל - ודיני הגבלים צריכים לחול. ואת חוק שעות עבודה ומנוחה צריך לתקן ובהקדם - מדוע ההסתדרות מתנגדת? הםם... אולי בשל הישראבלוף בחלק מן מקומות העבודה בו עובדים מאוגדים רושמים שעות פיקטיביות ומקבלים תשלום יותר על השעות שהם כביכול ביצעו מעבר.
די לסחיטה! | 20.05.14
3.
מתגלה כאנטי עובדים
הבנט הזה מיום ליום מתגלה כמה הוא אנטי עובדים מאדם שהיה תקווה גדולה למשק ,לציבור , לפי הצהרות הטרום בחירות שלו מתגלה מיני טייקון שרוצה בטובת המעבידים ,עכשיו אני כבר מתחיל להאמין שהוא לא באמת רוצה להוריד מחירים וזה סתם בדיה כדי לעבור מסך. נראה כאנטי העובדים הפשוטים ברמה מגוחכת פשוט לא יאומן כי יסופר האיש הזה זה המשך של הסיפור עם הימי מחלה ,לחייב את העובד ללכת לרופא של המעביד פשוט בלתי נתפס ,מזל שיש הסתדרות שתעצור את החוסר הגיון הזה .
דידי | 20.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת