אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נציגי וודסייד עזבו את ישראל מבלי לסכם את חוזה השותפות בלווייתן

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
כנסו
בתור אחד שנמצא כמה שנים טובות בשוק ההון ( מעל 7) אני חושב שאי אפשר באמת לצפות את סגירת העסקה בוודאות בישראל כמו בישראל הרבה לא וודאי אני בכל היום לקראת סוף המסחר גזרתי 1.2 רווח על הידיעה הזו וכן גם אני משתמש באפליקציית MYSTOCKNEWS אבל אי אפשר לומר שבתור סוחר מקצועי אתה יכול להיות תלוי רק בה. הרווחיות מגיעה אחרי שנים ורק עם שילוב של גורמים רבים ומגוונים. בכל מקרה ממליץ לעקוב חברים.
מבין עניין | 20.05.14
10.
גוטמן, אולי די כבר עם הספינים שלך?
מי שזוכר אמרו בעבר שחייבים את וודסייד בשביל מימון לוויתן כי יתקשו לגייס כסף, והנה תשובה תוך כמה ימים מגייס את כל הכסף. אז אמרו. החברות כל הזמן מוכרות לציבור ספינים והעיתונאים ממהרים לשווק את זה לציבור. אמרו שנייצא גז לאירופה וזה יהיה מנוף אסטרגי , אז אמרו, אנחנו יכולים לייצא גז אולי ליוון במחיר מופקע ובכמויות קטנות שלא משנות שוף מנוף ושום אסטרטגיה. הספין הנוכחי של גוטמן נוגע לעתירה לבג"צ שהוא מסתיר את העיקרים שלה ומתרכז בצדדים הטפלים שלה. שופר ההון
רחל | 21.05.14
7.
ואולי זה לא כל כך רע. יש לנו כסף לפתח את מאגר לוויתן
היתרון העיקרי של וודסייד זה ביכולת שלהם להנזיל גז בים לצורך ייצוא, אין להם ידע בקידוח , וכסף לפיתוח באר גז גדולה לא חסר כפי שתשובה הראה בעצמו. במצב הזה וודסייד רק יאיצו את הייצוא ויכניסו לחצים לא בריאים על הממשלה וגם ירצו החזר על השקעת ההון הגדולה שלהם - כלומר פחות מיסים בשבילנו ופחות בטחון אנרגטי. לא תודה.
חיים | 20.05.14
6.
כל הכבוד לאנשים העמותה לכלכלה בת קיימא
צריך שהגז הישראלי יוכל לשמש את תושבי ישראל במקרה הצורך, ולא שנסתכל בעיניים כלות איך הגז הישראלי מיוצא למדינות אחרות בעוד אנחנו נאלצים לקנות דלק יקר בהרבה במקביל לייצוא. היתרון של גז הוא לא בייצוא אלא בשימוש מקומי שלו בישראל.
מאיר | 20.05.14
5.
ייצוא של גז = ייבוא של דלק = נזק כלכלי של מיליארדים למשק
בשנת 2012 נאלצנו לייבא כמות דומה למה שרוצים לייצא לחברה הספרדית במצרים בכל שנה . העלות למשק היתה 12 מיליארד ש"ח - יותר מפי 4 מההכנסות מתמלוגים ומיסי הגז שיסתכמו ב 2.7 מיליארד ש"ח בשנה. לא סתם המדינה לא פרסמה מעולם ניתוח עלות תועלת של הייצוא למשק.
יהודה | 20.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת