אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא דוגמה לכלום

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
הנסיון ליצור סנסציה כשל כאן.
הכדורגל הספרדי מכניס כל כך הרבה כסף עקיף שקשה עד בלתי אפשרי לכמת אותו וההטבות במסים שהממשלה הספרדית נותנת בהחלט ויכול להיות שמחזירות עצמן גם כספית ולא רק תדמיתית. מישהו יודע כמה טאפסים הזמינו תיירי כדורגל בשנה האחרונה? עזבו את זה, מישהו יודע כמה קונפי צרפתי אוכלים תיירי כדורגל שבאו לברצלונה והמשיכו מערבה על הדרך?
כלכלן בפיתה | 22.05.14
6.
אם פייר פליי פיננסי לא היה רק ביטוי
אם באמת אופ״א ופיפ״א היו מיישמות את ה״פייר פליי״ הפיננסי, וקבוצות הכדורגל בליגות הבכירות היו מחוייבות בדוחות מלאים ושקיפות כמו חברות בע״מ הכדורגל האנגלי, הספרדי, האיטלקי והפורטוגלי, מזמן היו קורסים. הליגה הגרמנית, רוב הליגה הצרפתית, וארסנל (מהליגה האנגלי) היו היחידים שנשארו במשחק. הכדורגל הגרמני הוא היחידי שבו באמת מצבן הפיננסי של רוב הקבוצות הוא מאוזן/רווחי
צ | 22.05.14
3.
אין שום עוצמה לכדורגל הספרדי
והוא תוצאה של החלטה אחת שרירותית של הכנופיה ששולטת באופ"א ופיפ"א להפוך את הכדורגל לרכרוכי עם מעט מאד מגע פיזי. כמעט כדורגל נשי. זה מה שמאפשר לכדורגל הספרדי לפרוח.הסגנון הספרדי נותר כשהיה כל הזמן,פשוט קל מאד היה לנטרך אותו בשל החולשה הפיזית,הקצב האיטי והתלות באחזקת כדור שנוטרלה די בקלות במשחק פיזי. נעזוב לרגע את ברצלונה - בועת השחיתות הכי קשה שראה הספורט העולמי אי פעם,הרי שאם השיפוט חוזר למה שהיה,הגרמנים האנגלים והאיטלקים יחזרו לשלוט בכדורגל. לא עוצמה ולא חוגים ולא ממשלה ולא תקציבים - פשוט החלטת עסקנים שרירותית.
אאא | 22.05.14
2.
מה השתנה משנה שעברה?
גילוי נאות, אוריאל, אני מאד אוהב את הכתבות שלך שעושה רושם שנכתבות על סמך נתונים ולא על סמך סיפורים. אבל, בדיוק בזמן הזה לפני שנה פיארתם (אתה וחבר מרעיך) והיללתם את הכדורגל הגרמני, את התשתיות, החינוך וכו' כאילו אין מלבדם והנה, חלפה שנה, והמפרקות "התפרקו" וקיבלנו דרבי מדרידאי בגמר של 2 קבוצות עם אופי ויופי, האחת עם מסורת ארוכת שנים והשנייה עם צניעות בלתי מתפשרת. אולי כדאי לשנות את המגמה לכתבות יותר קולוסאליות ורחבות ולא כאלו שמאדירות ומכתירות..
שני | 22.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת