אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איל ברקוביץ' בהפועל תל אביב. זה יגמר בפיצוץ

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
אייל, כנס
אהבתי אותך מאוד בתור כדורגלן, כשרון גדול..אולם בחיים הצניעות ואהבה לאחרים ותמיד בדרכי נועם, זה מה שנותן לך שמחזירים לך אהבה ואז אם אתה בא בקטן, יש לך סיכוי לצאת ענק ומקסימום אפ' אם הגעת רק לחצי הדרך יתנו לך עוד צ'נס כי אוהבים את הגישה והצניעות ואומרים או .קי. הוא בחצי הדרך שנה הבאה יצליח.. אבל אם אתה בא עם הכרזות, יחפשו מייד לכל הזדמנות של נפילה הכי קטנה ואז רק מהמתח הזה הכל מוביל לכישלון זה החיים וגם פסיכולוגיה פשוטה..תחשוב על זה, מדבר פה אחד שהוא בעדך..
משה | 28.05.14
10.
מתאים כמו כפפה ליד
הכדורגל הישראלי מאופיין ברמה מיקצועית נמוכה, הישגים בינלאומיים דלים, והרבה מאד מאד רעש, רוח, צלצולים, שערוריות וכיו״בים שונים. אם הייתם צריכים לבחור כמנג׳ר בין זאביק זלצר, מקצוען יבש כמו צנון או בדמותו הססגונית של ברקוביץ, במי הייתם בוחרים? בינינו, שניהם היו מקדמים את הכדורגל בישראל באותה המידה, אבל מי היה ממלא את העיתונים? לכן, ברקוביץ זה נהדר לכדורגל הישראלי !!!
טים תם | 27.05.14
8.
אייל ברקוביץיכול רק לתרום לכל קבוצת כדורגל
כתב שככל הנראה יש לו משהו אישי עם ברקוביץ. הרי על כל הסיפור של נתניה אפשר להסתכל בצורה שונה שזו אחת הקבוצות החזקות שהיו בנתניה שברקוביץ בנה. על איזה צאנס'ים אתה מדבר?? עדיין לא נבחן באימון קבוצה. בתור כדורגלן היו לו רק הצלחות. ברקוביץ אומנם דברן לא קטן אבל מוסיף צבע ברמות לכדורגל ויש לו ידע מקצועי רב ביותר. איזה כיף יהיה בהצלחה!
שחר | 27.05.14
6.
אייל ברקוביץ בהפועל תל אביב
תנו לו צאנס מדוע במדינה שלנו לא מפסיקים להכפיש ולא לפרגן לאייל כאוהד מושבע של הפועל אני בטוח שעם קצת שקט וסבלנות יתכן והמהלך הזה יצליח ויצעיד אותנו קדימה אייל לא פרייר בכדורגל ואחרי מה שעברנו עם טביב קשטן וכל האחרים תנו לקוסם להפעיל את קסמו ופונה לאוהדים לתת צאנס ומרחב
שמעון יפרח | 27.05.14
3.
תקשורת שאין קשר בינה לכדורגל. יושבים על המקלדת ומחרטטים
אייל ברקוביץ הוא אחד הגדולים בכדורגל הישראלי. הידע שרכש בתור שחקן הוא הכי טוב שאפשר. השחקן שיחק בכמה מועדני צמרת ומשם ראה נהול נכון של כדורגל. לבטח למד ממהטעויות. הוא יצטרך ללמוד לריסון. אבל מה שהוא יביא להפועל זה לא יאומן.
יגאל | 27.05.14
1.
נניח וקיבלתי ...
וברקוביץ לא ישרוד בהפועל כי ההסטוריה נוטה לחזור על עצמה. (ושכחת לציין שאנשים לא משתנים וכו') מי הם האנשים האחרים, מוכשרים, רציניים, עם ניסיון וקבלות? להפועל היה כזה עד אתמול, רן בן שמעון, עם קבלות, רציני ועם ניסיון, שאפילו את היעד היחיד שהשיג (אירופה) השיג בעזרת קרית שמונה. אז איזה ערובה יש לך להצלחה? כידוע לך אפילו לקשטן היו תקופות של כשלונות בהפועל, לצד הצלחות כבירות. נו, תן שם אחד שיכול בבטחון מלא להצליח בהפועל ת"א, (או בקבוצה אחרת).
מתן | 27.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת