אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חלום הרילוקיישן: בריטניה מצמצמת את הפער מול ארה"ב

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
כל היורדים יבואו על הברכיים לישראל כשהאנטישמיות תגבר
גם היהודים בגרמניה לא האמינו שהולך לקרות משהו רציני אחרי שהיטלר עלה לשטון. חשבו שזו תופעה חולפת. והיה להם טוב בגרמניה. היו עשירים, היו נאורים, היו מתורבתים. מעדיף את כל החרא שיש בישראל ומעדיף אפילו למות בגנה על המולדת שלי מאשר לחיות כמו זר שנוא ונרדף במדינה שרוב תושביה אינם יהודים.
עולה | 28.05.14
30.
הייתי שם
יצא לי לעבוד בהחלק מהמדינות האלו - רק עכשין חזרתי מאנגליה לאחר שלוש שנים. מכולן אני מעדיף (נשמע מוזר !) דווקא את גרמניה. ברגע שאתה דובר את השפה ומתחבר לתרבות קל מאד להתחבר לאנשים - בטח ובטח בערים הקטנות. אייכות חיים נהדרת , רב-תרבות , סובלנות . מדינה עם תחושה סוציאלית ולא יקרה , אוכל טוב ושופינג מדהים. מצד שני - ליהודים תמיד יהיה משהוא בסיסי נגד הארים - ובצדק.
יוסי הקטן | 28.05.14
24.
תגובה ל 6 : פרסם את פרטיך ואני מייד נותן
מייד אסדר לך גרין קארד, עבודה (200,000 דולר, וגם לא צריך לעבוד קשה), בית יפה בעמק, רכב (במוו מתאים לך או שאתה מעדיף מרצדס), החזר הוצאות חינוך עברי לילדים, חבילת רילוקיישן ועוד. הכל מחכה לך וממש לא חשוב מה אתה יודע לעשות והעבדה שיש לי כמה עשרות מעמדים מקומיים לאותה משרה בשליש עלות. הכל בגלל שאני נשמה טובה ומת לעזור ללוזרים ישראליים. נשמע הזוי? נכון...צר לי לאכזב
 | 28.05.14
22.
לא צריך אירופה
יבשת צבועה אנטישמית שעוד מעט תשלט על ידי האיסלאם. כבר היום המוסלמים גורמים למחוקקים לשנות חוקים וכללים - כמו שלדוגמה מבטלים ברחבי אירופה את לימודי השואה כי המוסלמים לא אוהבים את זה. ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו-זילנד - זה נחמד. אלה אינן מדינות לאום אלא מדינות של כל העמים ולכן יותר קל לשמור שם על הזהות שלך מהבית. וזה גם חשוב שהיהודים יהיו פזורים בכל רחבי העולם (כך יהיה יותר קשה להשמיד אותם). אבל הבעיה היא שבחו"ל היהודים בקושי עושים ילדים ויש התבוללות מטורפת. בעוד כמה עשורים מלבד החרדים לא ישארו יהודים בחו"ל. לכן, אני בעד שיהודים יהגרו למדינות אחרות אבל רק בתנאי שיחנכו את ילדיהם להיות יהודים לכל דבר וישמרו על הזהות שלהם. באופן כללי, בחו"ל יש הרבה יותר הזדמנויות להצליח ויהודים יכולים להתעשר ביתר קלות. ויהודים עשירים מחו"ל תורמים הרבה כסף ומשקיעים בישראל - יהודים מרוסיה, אוקראינה, קנדה, אוסטרליה, צרפת, אנגליה, ארה"ב ואפילו כל מיני מקומות נידחים תורמים רבות לפיתוחה של ישראל וחשוב שהמגמה הזאת תמשך. ורק בחו"ל יש ליהודים את האפשרות להתעשר כל כך ולצבור כוח פוליטי רב שמתבטא גם בלובי ישראלי לטובת ישראל. כך שכן זה חשוב שיהיו הרבה יהודים בחו"ל, בתנאי שלא יתבוללו וישמרו על הזהות.
שאולי | 28.05.14
16.
כלומר בשביל למצוא עבודה בישראל היום בתחומי הייטק/הנדסה וכו'...
אתה צריך להיות מיליונר כבר בגיל 18. אם פעם היה דרוש רק תואר ראשון או בגרות, הרי שהיום מבקשים: תואר ראשון תואר שני תואר שלישי ולמה לעצור כאן, בואו נידרוש גם...ניסיון בינלאומי ! אנשים תתעוררו, הפכתם להיות עבדים של הכסף ושל שוק העבודה בישראל. זה לא לעיניין. זו הסיבה שיש פחות ופחות חתונות ופחות משפחות....וגם יותר גירושים על בסיס כספי. הכל היום סובב סביב כסף כסף כסף.... ההצלחה לא תמיד מספיקה, אחרי הסיפוק הגדול בא השיעמום הגדול. אל תשכחו את זה. ואין סיפוק יותר גדול מלהקים בית ומשפחה בארץ ישראל, זה נותן רוגע ומשמעות לחיים. מקווה שכשתגדלו, תבינו.
אורטל | 28.05.14
14.
מבחינה בריאותית בריטניה נחותה; מתי זורחת השמש?
אוסטרליה נהדרת ומסבירת פנים, וארה"ב עדיין יעד מצוין בכל הנוגע להקמת עסק פרטי, או אם יש לכם כישרון ייחודי, כי הביורוקרטיה מאוד מקלה בנושא. מאידך, האמריקאים של היום אינם האמריקאים שלפני מספר עשורים ולא לטובה. מאידך בכל המדינות הללו סוף שבוע ארוך עם מגוון של אפשרויות למנוחה, טיולים וכולי.
חוסר בוויטמין D | 28.05.14
12.
מי רוצה להרגיש זר ומהגר, להקיף את עצמו בכל דבר ישראלי, לגדל ילדים בתרבות אחרת
אחרי כמה שנים, אתה מגלה שאתה סתם מהגר שכל הזמן חי בזרות, בבית שלך הטלויזיה פתוחה על הערוץ הישראלי, כל שמוק ופוסטמה מישראל שלא היית חושב להתחבר איתם בישראל הם החברים שלך היום, כי הם ישראלים, והילדים שלך בכלל אמריקאים/ בריטיים תלושים, שאין להם תחושת שייכות ברורה ובגיל ההתבגרות יעברו משבר זהות כי זה לא שהם אפילו "יהודים אמריקאים". הם חילונים אז כשחברים שלהם בבית הספר הולכים לסנדיי סקול, הם סתם חריגים בלי קהיליה. בקיצור, אם מה שאתה רוצה זה לחיות כישראלי- תחיה בישראל. אם אתה רוצה להיטמע בתרבות ובחברה אחרת- תיסע לחו"ל. הכי עצוב ופתטי זה הישראלים שחיים בהדחקה ומקיפים את עצמם באוכל מהארץ, וחברים רק כי הם ישראלים ויוצרים לעצמם בועה ישראלית, העיקר שהיא באמריקה. רובם לא מתקדמים כמו שהיו אמורים, כי לרובם יש פערי תרבות וקודים התנהגותיים עם הבוסים והקולגות. זה נכון שיש יותר אופציות ויש משהו נחמד בלהרגיש שאתה משתייך לארגון גדול ובינלאומי, אבל השאלה היא מה המחירים שאתה משלם בדרך. ילדים שגדלים בלי סבא וסבתא, בלי בני דודים, בלי תחושת השתייכות לאנשהו ובשבילם בבית הספר- הם החריגים שההורים שלהם שונים מכולם עם מבטא מצחיק- זה לא נעים.
מי רוצה רילוקיישן | 28.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת