אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כיל ונשר לא נכנעו לסחטנות של אלון חסן

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

46.
הסיפור כולו בסרט משנת 54' עם מרלון ברנדו
באמצע המאה הקודמת ביים איליה קזן את הסרט "חופי הכרך". On the Waterfront". גם שם מטענים מתגלגלים לים כ"רמז דק". כדאי להקרין מחדש את הסרט. מככבים בו שחקנים כמו מרלון ברנדו, לי ג'יי קוב, קארל מאלדן ואווה מארי סיינט ששיחקה ב"אקסודוס". המוסיקה לסרט נוצרה בידי ליאונרד ברנשטיין.
אמיר | 30.05.14
43.
רובינהוד
חברה אתם לא מכירים אותו הוא דואג לעובדי הנמל כמו אריה השומר על גורים הוא לא לוקח הם היבואנים והיצואנים העשירים במדינה והמונופוליסטים חברים של ביבי מבקשים שיעזור להם אז הוא מפנה אותם לכל מיני חברות פריקה והעמסה של מקרים שלו וזה לגיטימי גם אני היתי מפנה אותם לבעלי מקצוע שיעשו להם את העבודה בקיצור אחללללה גבר שיש באשדוד
מרק לוי | 29.05.14
40.
לאן הגענו \\לשרוד בכל מחיר זה לא המוטו -להתעשר בכסף ובכוח זה המוטו.
אט אט ובמהירות מופרזת.. הופכת לה מדינה קטנה למקום שצובר במהירות סוג של יצורי אדם שמונעים עי מוטיב רדיפת בצע וכוח שיאפשר להם סטטוס חברתי גבוה מעל השאר. זהו סוג של שרצים שמפזרים מחלות חברתיות מדביקות ומזהמות -זוהי תחלואה מתפשטת בקרב יצורים ששואבים השראות שכאלו בכדי לקדם את עצמם כלכלית. התחלואה מתפשטת בקרב העם ולעיתים סוחפת את אלו שאינם מעוניינים לקחת חלק בכך. וכך לאט לאט עם קטן לובש צביון חדש. ליבי חש לאלו אשר לכודים להם בתוך הגוף המסורטן ואין מנוס! לאן יגיע כל זה?\\\ ימי התוהו יגיעו בוורסיה חדשה. אלוהים לא ישמור!
איתן מבחוץ | 29.05.14
39.
תמתינו לסיום החקירה לםני חלוקת קרדיטים
כל נושא החקירה מראה שאין בידי המשטרה שום דבר כנגד אלון חסן!!!!! המשטרה מזינה ספין אחר ספין לתקשורת בתקווה שאחד הנאשמים יגלה משהו. הגיע הזמן שהמשטרה תבצע את המוטל עלייה לפני שהיא יוצאת בהצהרות וכל בעל תפקיד הן בנמל והן המשרד התחבורה ימתין לסיום החקירה ולר ינסה לגרוף קרדיטים. לעניות דעתי החקירה לא אמורה להתבצע כנגד מר חסן (למרות שזה חלומו של מר ישרקאל כץ לאחר התפקדות עובדי הנמל לליכוד- פריימריס)- אלא כנגד הנהלת הנמל ,משרד התחבורה וההסתדרות שכן הכל היה גלוי לפניהם והם קיבלו תצהירים של מר חסן לגבי כל עסקיו. כמו כן ההנהלה ידעה על קיומה של חברת "דנה" ועל פעילותיה בנמל תתחילו מהראש לא מהש.ג
חיים | 29.05.14
27.
לכבוד השופט
ישראל הינה אי גאופוליטי וכמעט כל המסחר שלה מתנהל דרך הים. הכלכלה שלנו תקרוס בלי יצוא והאזרחים ירעבו ללחם ושאר מוצרי יסוד בלי יבוא. בשלב הראשון אם חברת דשנים לא משלמת בקשיש אז "בטעות" נופלים מטעני גפרית לים (ומזהמים אותו). בשלב השני "בטעות" מתעכבת פריקת ספינה עם מטען של חיטה ולבסוף מי מבטיח שבעת מלחמה אם צה"ל לא ישלם לחוליגנים הרבה כסף אז מנועי טנקים לא "יחליקו בטעות" מהסיפון אל המים? לאור זאת, באם החשדות החמורים המועלים כאן יתגלו כנכונים, יש לטפל בהתאם בכל המאפיוזים מנמל אשדוד. אם אכן אלון חסן ומקורביו אחראים למעללים כפי המתואר כאן ובכתבות אחרות, אין מנוס מהטלת עונשי מאסר יוצאי דופן (10-20 שנים), חילוט רכוש אגרסיבי ומקיף וקנסות עתק שיגלמו, ולו באופן חלקי, את הנזק שנגרם לכלכלת המדינה (עשרות מיליונים).
אזרח | 29.05.14
26.
כל הכבוד למשטרה
לא להכנע לחבורה של אלון חסן, מעשים מסוג אלו מאיפיינים מדינות נכשלות ומושחטות - על המשטרה והפרקליטות לשים את מלוא המשאבים כדי להביאם לדין ועל השופטים לתת את העונשים הראויים בחוק למען ייראו ויראו לדורות ! ולהוקיא את התופעה הפסולה של מדינת הקומבינות והשחיטויות ! ולשב"ס: נא לפנות מקומות ראויים לצד ראש הממשלה לשעבר העבריין המורשע והאנס מספר 1 !
שי ארביב  | 29.05.14
16.
מדינת ישראל ...
כך התמונה נראת בחסות מדינת ישראל. גוף כמו נמל אשדוד הנשלט בידי קומץ עבריינים השולטים בכל סמ׳ק ומהלכים כגנגסטרים אשר מטילים את חטוטהם ועושים כבשלהם . מדינת ישראל רודפת אחרי בעלי מקצוע אינסטלטורים שיפוצניקים לשם תפיסתם בהעלמות מס . בושה וחרפה .
יוסי | 29.05.14
13.
אם זה נראה כמו ערס,מדבר כמו ערס ומתנהג כמו ערס-כנראה שזה ערס.
ערסוואת קלאסי וכנופייתו. ערסים: ככה הם עשו ברשות המסים,ככה הם עושים בכנסת. ככה הם עושים בנמלים וככה הם יעשו בכל מקום שיצליחו להזדחל אליו- ערסים תמיד מנסים להשתלט בכח ולהיות הדון קורלואונה המקומי- זו המנטליות שלהם!!!
ארז | 29.05.14
12.
מבקר המדינה- לא מבין א ב במשפט
מצטער- הפרטת בית סוהר דומה להפרטת הנמלים? זו הרמה המקצועית שלך? לבית סוהר מובלים נדונים בגין עבירות שעשו, וכי לאן ילכו? לבית מלון? לעומת זאת נמלים זה עסק כלכלי, אם הפיקוח הסופי נשאר בידי המדינה- אי אפשר להעביר אחריות ביצוע הפעילות לגורם מממן? מציע לך לקרוא שוב את פסק דין בייניש. יש לך משפטנים עוזרים? שיודעים לקרוא? מקצוענים- לא כמוך?
יוסי | 29.05.14
4.
מונופול המלט נשר -לחצים? מעניין למה?? אולי "תעבורה"וההובלות...
מעניין מדוע נשר "נפלו קרבן" ללחצי דנה לוגיסטיקה/חסן...? מעניין גם מי ומדוע חיסלו את חברת "נור צמנט" שרצתה ואף החלה לייבא מלט דרך נמל אשדוד...? מעניין למה רצו לסחוט את "נשר" ולא רצו לסחוט וללחוץ על חברת ההובלות המונופוליסטית "תעבורה"... שווה באמת בדיקה. עדויות נשר -המונופול הדורסני-במשטרה ,דומה לאמירה "על ראש הגנב בוער הכובע" !
מיר | 29.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת