אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"מי בכלל יספור את עובדי רשות השידור אחרי המונדיאל?"

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
בוועדה בראשות אלהרר מהקואליציה יהיה קל יותר להעביר את החוק במהירות.
ויפה שעה סליחה שניה אחת קודם שיתנו לעוד גורם אפשרות לשדר את המשחקים אבל מבחינתי זה לא משנה כי יש הרבה מאוד מקורות לראות את המשחקים בלי טובות של אף גוף מיותר של אוכלי חינם שכבר לפני שנים היה חייב להיסגר להינעל ולהיזרק לים ולאבד את המפתחות
hawk | 01.06.14
18.
לסגור כבר את הגף הגוסס הזה ברוממה והלני המלכה.
כעובד לשעבר ברשות השידור אני יכול להעיד כי הגוף קיים כדי לפרנס מאות אנשים שאין להם תועלת ולא מתפקדים שנים ברשות השידור. עוד לפני הסגירה הסופית שמתבקשת יש לסגור במיידי את הדברים הבאים שאיש אבל איש לא צופה או מאזין להם למעט קומץ ''משוגעים'' רשת א/מורשת רשת ג 88 קול המוסיקה וכמובן את ערוץ 1 המשדר לעצמו בעיקר שידורים חוזרים ואת ערוץ 33 שאיש לא שמע עליו גם לא במגזר הערבי. ולפני הכל לסגור את העורבים השחורים גוזלי האגרה המיותרת שאנו משלמים במיטב כספנו כדי לראות כלום גדול. תשאירו במתכונת חדשה את רשת ב בעברית את רשת ד בערבית( ואפילו תחזקו אותה ) ואת רשת קליטת עלייה. ארדן תתחיל לסגור.
קשבנו החרש | 31.05.14
12.
תקשיבו ותקשיבו טוב !
אם אתה משביתים בזמן המונדיאל זה הסוף שלכם באמת. אם רק חלק מהעם עומד מאחורי ארדן, אחרי שתעשו את זה, כולם יעמדו מאחוריו. כולם ירצו לראות אתכם מפוטרים בלי שום פיצויים. את כולכם ! אתם תשניאו את עצמכם על העם כמו שאף ציבור עובדים לא "הצליח" לעשות מעולם. ראו הוזהרתם.
שגיא | 30.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת