אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החשד: בן אליעזר קיבל 400 אלף דולר שלא כדין מאברהם נניקשוילי

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
צריך לתת למשטרה ולמערכת המשפט לחקור,ולא לקפוץ למסקנות...וזאת למרות שרצו הרבה
שמועות והיו הרמיזות המפורסמות של אלדד יניב. אבל נראה שאנשים בעמדות כח, מתקשים להפנים שהכח והשררה הם על תנאי, ושהם לא קיבלו אותו בירושה. יתכן שפעם היו בארץ אנשים ש"אי אפשר לגעת בהם"...אבל היום נראה שכבר אין חסינים. ויתרה מכך, דוקא בגלל היותם מפורסמים, כל מהלך פיננסי שלהם עלול להבדק בשבע עיניים.
אליעזר משך בגזר | 07.06.14
15.
מה ההתלהמות נגדו? אתם יודעים כמה סיכן עצמו בתפקידו במינהל האזרחי?
אין כבוד לאנשים, ואין הכרת תודה. היינו צריכים לשלם לשכמותו 200 אש"ח כל חודש שכר. בזמן שאתם ישנתם בבית בביטחה, הוא התרוצץ , ואז לא היו רכבים ממוגנים, בין שיח' לשיח' בגדה המערבית להרגיע דברים. זה לא עזר להתנחלויות? תתביישו לכם. וכעת, על אף שהוא צריך דיאליזה, בגילו איננו מוותר, ומגיע עד לכנסת לעשות את חובתו בתור נבחר ציבור. אז יש לו מכרים עשירים, זו בעיה? הלוואי עלי דוד או מכר שנותנים הלוואה ושוכחים לדרוש אותה חזרה. קנאים!
מכבד אותו מאד | 07.06.14
12.
לתפארת מדינת ישראל
לתפארת מדינת ישראל. רוב ראשי המדינה או בחקירות או בבית הסוהר או בניהול משפטים נגדם. רבותי תפתחו את העיניים גם למר נתניהו ולמר אהוד ברק יש ווילות בשווי עשרות מליוני שקלים האם יש למישהו הסבר איך אדם שכל חיוו שכיר יכול לרכוש ווילה בסכומים כאלה. כשרובנו שכירים ואנחנו מתמודדים יום יום על הקיום ועל האוכל ואיך לגמור את החודש . רבותי אתם צריכים להבין שיש לנו מנהיגים קוסמים בניהול כספים לביתם.
 | 07.06.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת