אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לראשונה: טנק המרכבה יימכר לצבא זר

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
ל 26 ה יותר עלוב
מרכבה טנק שנוי במחלוקת. כבד שריון קדמי חלש ואת זה הוכיחו החמאס , מסתבר שמיקום המנוע מלפנים ולייד מיכל הסולר לא ככ מגן כמו שחשבו. כוח אש יחסית חלש. מהירות נסיעה בין האיטיות שייש.. אז יש מה לשפר סהכ עדיין טנק משנות ה 80. אז אדון ביבי סטייל... כבר לא הכי בעולם ולמעשה אף פעם לא היה הכל סיפורים שצריך להתעורר מהם.
דן | 28.09.19
13.
אין ספק שיש כמה אלופים במיל' ופוליטיקאים שיגזרו קופון שמן
למה לא מספרים לנו מי המדינה הקונה? כדי שלא נחפור ונגלה מי היו האלופים במיל' והפוליטיקאים שקיבלו מיליונים כדי לדאוג שהעסקה תצא לפועל. חכו 10-15 שנה ואז מבקר המדינה יתחיל לכתוב דו"חות בנושא, ואולי גם חקירה משטרתית ותביעה. אבל זה יהיה אחרי שהסוסים כבר ברחו מהאורווה.
ספקן | 08.06.14
12.
ל8
אחת תמיד היו כלי נ"ט שאיימו על הטנקים מתותחי הקרופ של מלחמת העולם הראשונה דרך תותחי ה88 של מלחמת העולם השניה והסאגרים והrpg של מלחמת יום כיפור ועד לקורנט של היום הדרכים להתמודד עם זה בנוסף לפיתוחים טכנולוגים הם ניהול קרב נכון ואימונים שני דברים שלא התקיימו במהלך מלחמת לבנון השניה ולפניה. שנית רוב החלופות אינן מתאימות, אם קראת את הכתבה אז אתה בטח יודע שהמרכבה יוצרה במקור בגלל שהבריטים ביטלו את עסקת הצ׳פטיין וגם היום יש ביקורת בבריטניה על זה שצה״ל משתמש בכלים ממוצא בריטי בשטחים (כמו הפומה) כך שכלים בריטים הם כנראה מחוץ לתחום, האברמס זולל דלק ולא מתאים לצפון הארץ ההררי והסלעי, הלקלרק והk2 יקרים מידי ולרוסים יש נטייה למכור גרסאות נחותים של הטנקים שלהם למדינות מזרח תיכוניות. האופציה הטובה ביותר היא הלאופרד 2 הגרמני וגם לו חסר נסיון קרבי בטח בקרבות טנק מול טנק.
ניר | 08.06.14
4.
חיובי ביותר,מותר למכור90% מהסודות.
מצוין,הטנק הישראלי אכן מתקדם ביותר.אך בהנדסת אנוש יש יותר מתקדמים:לדוגמה יש טנקים עם צוות של 3 לעומת צוות של 4 בטנק הישראלי.אבל לדעתי ,יצוא ישראלי הוא מאוד חיובי.תמיד ישראל תשמור על "סוכריות" שישמרו על יתרון ישראלי.
10% יתרון מול אויבים | 08.06.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת