אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בריטניה: בלי מהגרים בבקשה

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
קשקוש "ליברלי", סקר אנטישמיות עולמי מציב את אנגליה עם 35% אנטישמים
ולעומת 5% בארה"ב ו-0% במזרח (לא כולל מאלזיה/אינדונזיה). בספרד, אגב, 70% אנטישמים לפי אותו סקר, מדינה של 40מיליון תושבים ופחות מ-30אלף יהודים (פחות מ-1 לכל 1000 ספרדים הינו יהודי ועדיין יש דעות קדומות אנטישמיות, לא אנטי-ישראלים אלא אנטישמיות קלאסית של הנצרות והאנטישמיות הכלכלית).
לעןמת 20% בלבד בגרמניה וצרפת | 16.06.14
3.
90 אחוזים מתנגדים למהגרים
הם לא יאמרו זאת בגלוי כי התיאוקרטיה הליברלית הפיאודלית גרמה למצב שבו לחשוב ככה אמור להיות משהו מביש. בריטניה איננה סובלנית,אירופה איננה סובלנית,ארה"ב,הודו וישראל אינן סובלניות שכבת הסוציאליסטים המשעבדת ששולטת בכל אלה,היא ה"סובלנית" והיא זו שכופה את המהגרים האלה (ועוד הרבה מאד דברים אחרים) בכוח הזרוע על האוכלוסיה...בדיוק כשם שהקומוניזם נכפה על אוכלוסית מזרח אירופה. השכבת הסוציאליסטים הזו תמחק פיזית מיד לאחר הקריסה ואז גם תופעת ה"מהגרים" (פולשים קולוניאליסטים זה מונח הרבה יותר מדויק) תעלם כי הם יגורשו או יושמדו.
אאא | 16.06.14
2.
גם אני מכבד דעות קדומות,מה רע להיות מעט שמרן ושקול
דעות חדשות לבקרים אינן בהכרח נכונות, ואינן סותרות גזענות. הכותב יודע שרוב חבריו אינם מתגוררים בשכונות דרום לונדון.ולא עם זרים. בני אדם בונים חברה שנוח להם לגור בה,ולא הופכת בלילה לזרה להם. בערים הגדולות נוח להסתגר בבית בשכונה טובה,ולצאת לסיבוב עם הכלב בפרוורים. ולכתוב בעיתון על ההצגה האחרונה. אז די לצביעות.
רבי עקיבא | 16.06.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת