אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איירבוס פרטי או שמפניה ב-2 מיליון דולר - הפינוקים היקרים בעולם

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
ל2 אל תהיה תמים
הם אלה שבשמם מתים וסובלים האלה שתיארת וגם אנחנו אגב קונים מהמיליארדרים האלה דרך הרשתות הגדולות ומעדיפים תמיד לשלם יותר בהום סנטר מאשר בטמבוריה הקרובה לבית כי בהום סנטר יש תקרה גבוהה ואורות נוצצים, רק צריך לזכור שהעובדים שם חיים על שכר מינימום בזמן שמישהו מוכר לנו מברג ב 40 שקל. זה נכון גם לגבי רשתות מזון, אופנה, השכרת רכב, ספקי אינטרנט ומה לא. אם אתה הולך עם חברה שמפרסמת בטלוויזיה, סביר שאתה מממן את אחד המוצרים האלה, או גרועים מאלה (חפש על משקולת הנייר היקרה בהיסטוריה ותחשב כמה שעות עבודה זה היה לוקח לך, נראה לי שכבר תבין לבד למה עדיף שיהיו 50 טמבוריות מאשר סניף אחד של רשת גדולה).
 | 17.06.14
13.
שטויות
לא מאמין במחירים מנופחים. את הדברים השווים מוצאים בשוק הפשפשים במחיר מגוחך וזול. רק שפע של כמות ואיכות עושה טוב לאדם ואת השפע אפשר להשיג בלי כסף.אני גם חושב שבעתיד יהיה שוויון בין כל האנשים ולא יהיו עשירים ועניים אלא יותר חרוצים ועצלנים. העוני הנצחי והאמיתי זה העצלנות לא להתאמץ להשיג כמות בלתי מוגבלת של דברים שימושיים שבאמת צריך או להתקמצן ולתת מהם קצת לאחר שזו תעודת עניות.עושר זה חופש ממגבלות וזה עושה בנאדם חכם ומאושר כשהוא חופשי מלהשיג שפע בהרבה דברים שהוא כבר השיג.עושר אמיתי זה לחלק שפע לכולם ולא רק לשמור לעצמך.לדוגמא אפשר לאמץ כמה עצי זית שאדם בעצמו קוטף וממיר בבית הבד לשמן טעים וטרי שיספיק לשנה שלמה ובכסף שחוסכים על שמן שהוא גם פחות איכותי אפשר לקנות גבינות יותר יקרות כל השנה ואז יש שפע של אוכל שאפשר להגיש לאורחים רעבים.
אורן | 17.06.14
12.
ל 6. גם אני , ואפילו פרורי לחם אני מפזר לציפורים. אבל...
יש לי הרגשה שעם כמה מליארדים הייתיהופך לאדם אחר. שקונה יאכטה ב 4 מיליון $ למרות שאני משתמש בה פעמיים בשנה בשביל להשוויץ לחברים שלי. ואני יודע כמה פיות של ילדים רעבים אפשר היה להאכיל בזה.. אולי טוב שאין לי את המליונים האלה, היה קשה להסביר את ההתנהגות ביום הדין אם יש כזה..
המצליף | 17.06.14
2.
בא לי להקיא..... זה שיש לך כסף לא אומר
שאתה חייב לבזבז אותו על ראוותנות חסרת פרופורציות. לאנשים אין מה לאכול בעולם, קוטלים סודנים ואפריקאים, מחלות סרטן איידס, נפגעים מצונמי, קשישים ללא אוכל ותנאי מחיה מינימאליים, התעללות בחיות, שיקום אסירים ונפגעי סמים, עזרה לזוגות ללא ילדים, עזרה לילדים עם מחלות מזעזעות, עזרה לנכים יש כלכך הרבה דברים שאפשר לדאוג להם אבל .......לא!!!!! אני אשתה שמפניה ב2 מיליון דולר כי יש לי 12 מיליארד יורו?! אנחנו רחוקים מאוד מהגשמת החלום בו אנחנו חיים כדי לשפר את עצמנו ואת הסובבים לנו. נראה שכמה שיותר כסף יש לך אתה הופך לאידיוט מוחלט שקונה את כל השטויות האלו.
רונן | 16.06.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת