אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עתירה לבג"ץ נגד קידוחי הנפט ברמת הגולן: "אפק מסווה את כוונותיה האמיתיות"

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
אדון צרות עין...
אני מזמינה אותך ואת משפחתך לגור בשדה נפט ואז נשב ונדבר.... אני אזמין אותך לכוס קפה עם מים מזוהמים. באמת אתה חושב שהכסף יגיע למדינה.....חחחחחחחחחחח. אתה באמת חושב שזה מה שיפתח את המדינה שלנו.....עצמאות אנרגטית תגיע מאנרגיה ירוקה זו צריכה להיות שאיפותינו ...
מיה | 18.06.14
14.
לא לדריסת רגלם של בעלי הון תעבי בצע מעבר לים
לא מעוניינים לראות פה איילי נפט מאמריקה תעבי בצע שמסתובבים בינינו רק בכדי לנצל אותנו למען חשבון הבנק הענק שלהם . יש פה אנשים בארץ שמכרו את נשמתם לכסף ומוכנים להרוס כל חלקה טובה שעוד נשארה פה , הגולן הוא הפינה היפה ביותר שנשארה לנו . לא ניתן לאף אחד להרוס פה את חלקת אלוהים הקטנה שלנו .
מיכאל אלקיים  | 18.06.14
13.
תגובה 1 מבית חברת אפק
איזו עצמאות אנרגטית?! תהליך הפקת נפט מפצלי שמן, גוזל יותר אנרגיה מזו שניתן להפיק מהתוצר. לא צריך נפט זוג ז', עדיף להשקיע את המשאבים באנרגיות ירוקות, שם העתיד. חוות דעת של מומחים בתחום מזהירות מפני קידוח נפט, בשל סכנת זיהום עגן היקוות הכינרת, ובטח שהכימיכלים בהם נעשה שימוש בחיפוש פצלי שמן. העפנו אתכם מעמק האלה, ולא ניתן לכם לגעת בגולן.
תושב רמת הגולן | 18.06.14
11.
ל-1
שהדבר הזה יפגע במקורות מים , בטבע , ובתושבים אתה תגיד אותו הדבר? קל לחשוב ולהגיד את זה שגרים רחוק ולא מבינים בנושא שיטת המיצוי היא שיטה מסוכנת!! וישראל לא צריכה להיות הראשונה שתתנסה ותיפגע אנחנו לא יודעים מספיק והסיכון עולה על הסיכוי למצוא!! במקום להשקיע במקורות אחרים, ירוקים אנחנו ממשיכים לזהם ולפגוע. כל הכבוד לעותרים!
יובנטיני | 18.06.14
1.
צרות עין של תושבים שמונעים פיתוח ושיגשוג של המדינה
על כל נסיון לפתח משאב ותשתית במדינה קופצים צרי עין וצרי אופקים ומטרפדים את המיזם מזלו של תשובה שקדח בים בצורה זו לא יהיו בארץ רשת רכבות מתקדמות לא לאילת ולא בתל-אביב לא נזכה לעצמאות אנרגטית ולא נראה פיתוח של תחבורה, מים, מחזור שפכים במקום להניע את הקידמה באים ותוקעים מקלות בגלגלים מזכיר קצת את פעולות הטליבאן
israel | 18.06.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת