אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

YO: גימיק מטופש או מהפכת הצ'ט הבאה?

90 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

82.
לדעתי זה רעיון מעולה
מרבית החברים הקרובים במילא מדברים בקיצורים. למה לא ליצור שפה כזו? חבל שלא מפרגנים אחד לשני. להרבה אנשים יש רעיונות מעולים אבל הם נבלמים בגלל פחדים של חברים ומשפחה. לפעמים, דווקא להיות רחוק ו"מנותק" מאפשר להצליח. רעיון נוסף שאהבתי של מגיב 64 הוא ליצור אפליקציה לקריאה לעזרה. במקום להתקשר 100 שתהיה אפשרות לקריאה שקטה ואמינה בעזרת אנשים קרובים.
 | 21.06.14
81.
יש בעיה בכל תחום היזמות באינטרנט/הייטק
נוצר מצב שמשקיעים שמים כסף רק על ״יזמים״ סדרתיים שברוב המקרים הם מתכנתים מהברנז׳ה, ברוב המקרים מדובר באנשים שיודעים לכתוב קוד פנטסטי אבל יזמים הם לא. הרעיונות הטובים נשארים בחוץ רק בגלל זה ואני מקווה שזה ישתנה בקרוב. לגייס מיליון דולר על השטות הזו זו בדיחה לא מצחיקה.
יוסי | 21.06.14
79.
מדהים לקרוא את תגובות הקנאות שלכם
אנשים פשוט קטנים. כלכך אוכלים את עצמם שאחד משלהם מצליח עם משהו פשוט ביותר . אתם לא מבינים ולא תבינו את העומק והחדשנות שיש במה שהוא עשה , ומדברים על זה בעולם ההייטק הרבה בתקופה האחרונה ,לחזרה לתקשורת שאינה מילולית ובה יש יותר רגש. מה יפה כאן ,שאתם תמשיכו לאכול את עצמכם כלכך חזק, לצעוק בועות,לרדת על אנשים כאלו, והם ימשיכו להצליח ולעשות כסף . אתם פשוט מביישים . הקנאות וצרות העין שלכם הן אלו שישאירו אתכם במקום הראוי לכם- מאחורי המקלדת.
מישהו | 20.06.14
74.
אין פה שום טמטום רק רצון של חוגג לפרסם את העסקים שלו
וכידוע אין דבר כזה פרסום רע. מה שאתם קראתם בכתבה זה yo yo yo . מה שצריך לקרוא זה משה חוגג yo מובלי yo סטוקס yo . ברגע שאפליקציה כזאת באמת תגייס כסף מקרנות רציניות ולא מקארלוס חואן או שזה קרלוס סלים ? לא חשוב , אז אפשר יהיה לצאת בהצהרות "השתגעו" כרגע זה רק כיס עם הרבה מזומני שלא כואב להוציא אותו שממן פרסומות במיליון דולר גם זו דרך.
Yoni | 20.06.14
69.
יש לי רעיון לאפליקציה הרבה יותר פשוטה מ YO
הרעיון הוא כפתור צבעוני ויפה שלוחצים עליו והוא לא עושה כלום. נשמע מגוחך ? חכו... הכפתור הזה משנה את צבעו לאחר מספר לחיצות !! ומה עושים עם זה ? כל מי שמוריד את האפליקציה ( חינם ) יהיה מופתע. למה ? כי אחרי מספר לחיצות ( לכל אחד מספר לחיצות שונה ) יופיע על הכפתור מספר. מי שיש לו את המספר הנמוך ביותר זוכה !!! עכשיו רק צריך חברה שתיקח חסות על הכפתור ותעניק את הפרסים השווים.. ואני אהיה מליונר....
א.ג | 20.06.14
64.
שינוי קטן - רעיון גדול
אור שלום - שליחת הודעה בלחיצת כפתור. / רעיון גדול פתח אפליקציה בה כל אחד יכול לשלוח הודעה למעגל משתמשים קרוב על בעיה בה הוא ניתקל - help - כולנו צריכים כפתור כזה. מחיילים שנחטפו. הסבתא שנפלה..נהג שניקלה לתאונה.. קריאת העזרה תופץ למעגל הקרוב שיתחיל לפעול במהירות לפתרון הבעיה - בהצלחה - רם
נבון | 20.06.14
59.
האפליקציה קיימת - למה הכסף?
האפליקציה כתובה ועובדת לדבריו. הוא גם טוען שקשה לפתח משהו פשוט וכל הזמן מתמפתים להוסיף עוד ועוד פיצ'רים. אז למה הוא צריך מיליון דולר? אגב מה יקבלו המשקיעים בחזרה? איך האפליקציה הזו תחזיר להם את השקעתם, או במילים אחרות מהיכן היא מכניסה כסף?
אחד שלא מבין | 20.06.14
54.
YO זה משהו זמני מאוד YO, אתה לא תשרוד יותר משנה YO , YO זה קצת מתחיל לעצבן YO
YO זה לא מפסיק YO , YO מה קורה YO, YO אנשים לא סגורים פה על עצמם YO, YO , YO. נכון שזה מעצבן לקרוא את כל ה "YO" הזה , אז תחשבו איך זה לשמוע את זה כל היווווום. כמו שאורמים אצלנו במילה אחת : פחחחחחחחחח , אופס רגע שלא ינצלו את זה לעוד סטארט-אפ. אז יאלה - פחחחחחחח.
יזם | 20.06.14
44.
פעם כתבו ספרות ושירה, היום מסתפקים במילה
פעם סיפרו בדיחה שאח שגר בארץ נולד לו בן בכור לאחר שנים שניסו ולא הצליחו, ואחיו מארצות הברית רצה לשלוח לו מברק איחולים לרגל העניין. הוא כתב מברק ארוך, שעלה הרבה, ותוך שהוא מצמצם מילים (תוך שהוא מסביר שברור שהוא יבין על מה מדובר) כדי לחסוך כסף, נותר בסוף עם מילה אחת בלבד. "נקודה" (כי כך מסיימים כתיבת מברקים)... עם כל הכבוד למליון הדולאר שהוא הצליח לגייס, האפליקציה הזו היא למעשה שיא ההדרדרות השפה האנושית. אם ב SMS וכל שאר הצורות להעביר מסרים מיידיים, אנשים משתמשים בקיצורים כדי לכתוב מילים (ובדרך זו למעשה מקטינים את אוצר המילים בו משתמשים לכתיבה ולהבעת רעיונות), תוך שהם משתמשים בשפה כוללנית ופשוטה כדי להעביר מסרים, הרי הפעם ירדנו לרמה של הברה אחת. קצת עצוב שעיקר התקשרות העתידית של המין האנושי תסתכם בהברה אחת בלבד.
אבנר | 20.06.14
13.
אכן משגעת את עמק הסיליקון
אלפי אנשים מסתובבים שם ברחובות כמו סהרוריים, הלומים ומופתעים, לא יודעים את נפשם מתדהמה. נוסף ל 826 אפליקציות הצ'ט שנמצאות בשימוש מאיימת להתווסף אפליקציה מס' 827 , ועוד מיזם ישראלי לשעבר. ממש מהפכה שקורית אחת לאלף שנים איני יודע אם אשרוד את השבוע בלי להשתגע. אמא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ישראלי לשעבר | 20.06.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת