אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מה לעשות כשאתם שונאים את העבודה החדשה

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
כתבה מעולה! נכתב ממש בשבילי!
התחברתי במיוחד למשפט הזה: "אל תתנו לרצון העז שלכם לעזוב את העובדה הנוכחית לדחוף אתכם לעבר משרה שגויה נוספת. בדקו היכן טעיתם בפעם הראשונה ואל תתביישו לשאול שאלות לא קלות את המעסיקים הפוטנציאלים הבאים" אני כל כך רוצה לברוח מהשעמום בעבודה הנוכחית שלי, שכבר באמת אפשר לעשות טעויות. מרוב שהתחברתי לכתבה, קראתי גם את כל התגובות :) אז ככה: לאופק(4) ולגבר(1) -לא התכוונו בכתבה לשתף את הבוס ברצון שלכם לעזוב או בזה שרע לכם בעבודה מסיבה כל שהיא! הכוונה היא לבוא ולבקש משהו שיכול לעזור לכם, למשל לעבור למשרה מעניינת יותר/לקבל שכר גבוה יותר וכו'. בלי להזכיר שאתם רוצים לעזוב או כמה לא טוב לכם עכשיו, להפך לומר שאתם מרוצים מאד בעבודה אבל מפריע לכם ש... והייתם רוצים ש... . כמובן שאם המצב הכלכלי שלכם חנוק ממש יש פחות מקום ללקיחת סיכונים ולחיפוש עבודה שאתם לא שונאים. ולאלי(6)-כמה שאני לא מסכימה איתך! להבליג פירושו לסבול בשקט, ואף אחד לא נועד לסבול, כולנו רוצים להרגיש טוב עם עצמנו, וזה שיש אנשים שרע להם יותר-אין להם עבודה, לא אומר שצריכים להמשיך ולסבול בעבודה שלא מתאימה. אם ממש חנוקים בכסף ולא רוצים לקחת שום סיכון באיבוד העבודה הנוכחית - תמיד אפשר לחפש בחוץ. אבל לפחות לעשות משהו כדי להגיע לעבודה שכן אוהבים, אבל לא להבליג ולא לעשות כלום.
שיר | 11.08.14
6.
העצה היחידה כאן היא להבליג
המשק לא במצב נהדר כרגע וזאת בלשון המעטה. יש לך עבודה- תגיד תודה. שכר נורמלי פלוס? נהדר. עכשיו לך לטייל בלשכת התעסוקה ותראה בני גילך ובני גילאים אחרים יושבים ומנסים. ועכשיו די להתפנק - אין עבודה מושלמת. האפשרות האחרת היא כמובן להיות עצמאי. אבבל גם אז יש לבדוק היטב האם זה מתאים לך
אלי | 26.06.14
5.
להיות פראקטיים
אם לא מצאים , עוזבים כי חוסר ההתאמה יצוף בהתנהלות ואז תפוטרו בזמן שלא מתאים לכם. המעסיק, בדרך כלל , לא יתחשב בכם ובתוכניות שלכם ולכן, אתם אל תתחשבו בו . ברגע שמוצאים עבודה אחרת , עוזבים . רצוי ברוח טובה אבל לעיתים מעסיקים לא מוכנים לקבל עזיבת עובד ועם זה אי אפשר לעשות כלום.
מנחם | 26.06.14
4.
לעזוב כשאתה עדיין במומנטום של חיפוש עבודה
כשאתה מחפש עבודה אתה יוצר קשר עם אנשים, חברות השמה, קורות החיים שלך מסתובבים בחוץ, היה וחתמת באיזשהו מקום ואתה מגלה אחרי כמה שבועות שעשית טעות, עדיף להתפטר ולהמשיך את חיפוש העבודה במקום שבו הפסקתם אותו. אם תחכו כמה חודשים בהתלבטויות, תגיעו למצב שבו אתם צריכים להניע הכל מחדש וזה לא קל. בשום מקרה, עדיף לא לשתף את הבוס בלבטים ואם אתם עושים את זה לא להעלות את הרעיון של התפטרות. ברגע שאמרתם לבוס שאתם רק שוקלים לחשוב על להרהר על להתפטר גמרנו. אם יש קיצוצים הוא יעיף אתכם, ואם אין קיצוצים אז הוא ייבש אתכם. אף בוס לא יתן פרויקט חדש או קורס או צ'ופר אחר לעובד כשהוא יודע שהעובד חושב להתפטר.
גבר | 26.06.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת