אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גט טקסי: "אובר יוצרת תחרות לא הוגנת"

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
נהג מונית
לכל נהגי המוניות תתעוררו תלכו קדימה עם הקידמה ואל תהיו מפגרים כמו התדמית שלכם כל הזמן אתם בוכים שיכנסו 10 אפליקציות שתהיה תחרות שנהג המונית יפריש רק 2 ₪ לנסיעה ולא יותר ואולי בעתיד תתחילו להרוויח כסף כי במצב של היום אתם גונבים פרנסה הכל קומבינה לא להפעיל מונה לשאול הלקוח כמה אתה משלם ? לשאוול הסדרן כמה זה ל...? די תתעוררו ותכבדו את המקצוע ! ואל תפחדו מתחרות!!!
סבא מומו | 14.08.14
19.
אוכלים את המוניות
אני נהג מונית עובד קשה גט טקסי גובה 4 ש״ח על כל נסיעה ומחירים שמשלמת מתחת לריצפה טוב שיש עוד חברה מי יתן שעוד100. חברות יגיעו ? תחנות המוניות גנבו נסיעות אין לנו יצוג גט טקסי משתלטת על השוק יש עבודה במוניות רק שלא. מתחלקת נכון השחיתות של חברי התחנות עלתה על העצבים המחירים של גט. טקסי מתחת למחירי משרד התחבורה. ואובר הבטיחה שישלמו מחיר הוגן. של משרד התחבורה והפעלת מונה או מחיר של משרד. התחבורה. אבל דבר אחד אני יודע שבכל מצב ואיך שנהפוך את העבודה על המונית הנהג הפשוט יוכל חצץ וגם המילה מונית זה מות רבותיי תנו צ׳נס לתחרות כמו הפלאפונים בכבלים זה יגיע חבל ששחטו את השר כחלון
א | 07.08.14
18.
נהג ישראליחי
הממשק של אובר לא מתאים לישראל ולישראלים בשום צורה. חברה דורסנית ומגעילה שמעסיקה חובבנים טרמפיסטים ברחבי העולם, גוזלת פרנסה ואפילו לא טרחה לעשות אתר בעברית לנהגים! מי אתם חושבים שאתם? מחלקים פליירים לנהגים עם הפניה לאתר באנגלית? אל תבואו ותעשו חצי עבודה. אם אתם לא מוכנים- תשארו בבית
טל | 26.06.14
15.
אובר פשוט לא חוקית
מה גם, דמיינו מאות פלסטינאים וערבים ישראליים שמעכשיו יהיו "נהגי אובר". בקיצור, אובר זה לתפוס טרמפ ולשלם עליו. מאוד נחמד בשוויץ, בישראל, מאוד מאוד מסוכן. מה גם שזה באמת לא פייר שעל מספר מונית הנהגים צריכים לשלם למדינה כסף. בקיצור, האזרח הקטן ייחטף, יירצח וייאבד כסף ממיסים שלא יגיעו אל המדינה ואיזהשהו ענק אמריקאי כלשהו יאגור כספים שלא יחזרו לסירקולציה הישראלית. אם אתם ישראלים או אפילו אם אתם סתם אנשים רגילים, אתם צריכים להחרים את אובר. אני לא נהג ולא קשור לגט טקסי. מעולם לא נסעתי בגט טקסי או אובר, אבל הפרטים היבשים מאוד מאוד בעייתיים.
לא נהג | 25.06.14
13.
אולי כך החאפרים של שדה התעופה ותחנות הרכבת יחדלו להשתלט ולביישנו
מרמים את התיירים על כל כניסה למוניות שלהם וגם כשהם עוצרים מונית בעיר או יוצאים מפתח המלון כי אז מי שנמצא בשטח מוצא לעצמו שם טרף קל! אני שומעת על הרבה מקרים כאלה ומשרד התחבורה צריך להירתם כדי לבער את הנגע המביש הזה!
בושה בהתנהגות לתיירים | 25.06.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת