אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המלצות גרמן: הצרכן ישלם פחות תמורת פחות כיסויים

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
השרפ הוא לא הבעיה הוא הפתרון!
להעברת חלק של הר הכסף שמצטבר בחברות הביטוח ובשבנים לתוך הרפואה הציבורית. כולם היו מרויחים מזה. ובראש ובראשונה הציבור שכיום רומסים את זכותו לנצל את הביטוחים במקום שבו הוא מעדיף. מי הרויח מועדת גרמן? חברות הביטוח, אסותא, הדסה. זהו. הצלחה מסחררת! מה שהיה הוא שיהיה. אין עתיד ואין שינוי. הכל דיבורים. חבל מאוד.
קול ההגיון | 30.06.14
31.
שנים שילמתי ביטוח םיעודי - גזלתם אותובלי להחזיר את הפרמיות ששילמתי
אני מחזיקה גם ביטוח של קופ"ח וגם ביטוח פרטי שאמורים לכםות לי תרופות שאינן בםל וניתוחים עתידיים אם אצטרך. אני משלמת מס בריאות אסטרונומי משך שנים שכסה את כל העליה שהגיעה לארץ בלי ביטוח ואת כל השכבות החלשות האחרות. 20 שנה אני משלמת והתבגרתי ב - 20 שנה, אני משלמת על ביטוח פרטי כי אני םומכת עליו יותר מאשר על קופות החולים. דאגתי לביטוח סיעודי ומהשנה הקרובה כל מי ששילם שנים פרמיות לא יהיה יותר מבותטח בביטוח סיעודי ועכשיו בשם המחאה החברתית אתם רוצים לגזול ממני את כל מה שחסכתי תודה לכל מי שדופק אותנו הפנסיונרים בשם השוויון ודואג לכך שכל נבחרינו יקבלו על חשבונינו את כל מה שאני ניסיתי לקנות בכסף. נ.ב אנא בטלו את כל הטיפול בפלשתינאים, בסורים בסודנים ותראו שפתאום ישאר כסף גם למשלמי המיים הישראלים.
אזרחית שניתה לדאוג לעתידה | 29.06.14
28.
מי שחושב שאנו חיים במדינה דמוקרטית, שיחשוב טוב שוב!...
אנחנו אוליגרכיה תאגידית. אנחנו לא צריכים את ההאבלים שאלו שיושבים בכנסת, אין להם מושג בשום נושא חשוב בעולם! הם רק יודעים לבחוש בצלחת ולעבור בדלת מסתובבת. הם לא מדענים, לא מהנדסים, לא מורים, לא אומנים, לא רופאים וכו..
דורון | 29.06.14
23.
ביטול מיילדת אישית בבתי החולים
חבל ועצוב שקודם כל מבטלים שירותים חיוניים, אולי כדאי קודם כל לבצע רפורמה ורק אח"כ לבטל את הישנה. אני ילדתי עם מיילת אישית ואין מה להשוות לעומת אחות שמטפלת בשלוש נשים. כרגע אין את השירות הזה כי כך החליטה שרת הבריאות והמלצותיה. חבל, עצוב, ומקומם שכך הדברים מתנהלים.
סיגל | 29.06.14
22.
אני יודע שאני משלם המון כסף ולא ברור לי למה ? ולמה כל כך מסואב ומורכב ?
ביטוח בריאות ממלכתי - ישירות מהשכר ביטוח משלים - לקופת החולים. ביטוח בריאות פרטי מהעבודה - ישירות מהשכר ביטוח שיניים פרטי ביטוח תאונות אישיות - פרטי ביטוח גמלת סיעוד - לקופת החולים. ביטוח חיים למשכנתא - מוות,נכות. בסה"כ כ 2000 שקלים בחודש !!!! הייתי מאוד רוצה לשלם לגוף אחד מרכזי,תשלום אחד לכיסוי כל הנ"ל,האם אפשרי ? רוצה לקבל דוח אחד מפורט מהו הכיסוי לכל סעיף. אולי עוד כמה עשורים....
G.2014 | 29.06.14
19.
יש לי הרגשה שכרגיל, נשלם יותר ונקבל פחות
חוץ מזה, אם מערכת הבריאות הציבורית תספק שירות טוב, לא יהיה צורך בביטוחים משלימים. מכיוון שהאינטרס של קופות החולים הוא למכור ביטוחים משלימים, שהם מקור רווח בשבילם, יש להם אינטרס ברור לדרדר את רמת הרפואה הציבורית. כך נוצר מצב שברפואה הציבורית אנו מחכים חודשים לתור אצל רופא מומחה או לניתוח פשוט. ההמתנה הזאת היא מה שמזין את הביטוחים המשלימים. השאלה היא אם באמת משרד הבריאות ידאג שקופות החולים יספקו שירות סביר, ולא רק יציב יעדים שאף אחד לא מתייחס אליהם.
גל | 29.06.14
18.
שומרת האינטרסים של המעמד העליון.
מי שיש לו כסף לבית חולים פרטי יקבל שר"פ. חולה במחלה קשה, שמבוטח בקופת החולים יקבל תור בעוד מספר חודשים ברפואה הציבורית, וזה יקצר לו את החיים.אין יותר שר"פ בבית חולים ציבורי. היו מנהיגים שהוכיחו שאפשר אחרת: בגין, רבין , בן-גוריון, שמיר. לא חייבים לעשוק את העם.
יוסי | 29.06.14
12.
מעורר דאגה - תגובה
הכותבת צודקת. אין ספק שככל שאוכלוסיה מבוגרת יותר, היא זקוקה לסעד רפואי רב יותר. להעניש את מי ששילם במשך שנים עבור ביטוח בריאות ולחייב אותו לשלם יותר דווקא לעת שבה צפוי שהכנסתו תהיה פחותה משבעבר (אלא אם הוא נמנה על הטייקונים שממילא אינם מוטרדים בשל זוטות כמו תשלומי ביטוח בריאות...). רוב חברות הביטוח פונות אל האזרח הממוצע ומבטיחות לו תכניות המכסות לכאורה את מה שהביטוח הרגיל או המשלים או המושלם שיש לו בקופות החולים אינו מכסה. הגיעה העת שמשרד הבריאות והגורמים האחראיים לנושא זה יחייבו יתר שקיפות ואפשרות לערוך השוואה אמיתית בין מה שיש בכיסוי הביטוחי של הקופות ובין מה שמבטיחות חברות הביטוח להוסיף. זאת, בעיקר לאור הגילויים על התנהלותן המחפירה של חלק מחברות הביטוח, המנסות להתחמק מאחריות באלף דרכים ותואנות, כולל הפעלת בלשים וחוקרים שתפקידם להוכיח שהמבוטח המבקש לקבל את המגיע לו אינו זכאי לכך.(וכבר התבשרנו כי נכים המפעילים את כסא הגלגלים שלהם באמצעות הקול או המבט אינם נחשבים כמי שמתקשים בתנועה...). למותר לציין כי החוקרים הפרטיים ממומנים מכספי הפרמיה שמשלמים המבוטחים... .
רפי, ירושלים | 29.06.14
10.
יש כאן החלטה דרמטית. הממשלה צריה לדאוג לבריאות הציבור!!!
וכל "המצקצקים", מונעים מאינטרסים לא ראויים. הנכון ביותר הוא שרופא יעבוד גם אחר הצהרים. הרופאים יתוגמלו על כך כראוי... מגיע להם.... ואנחנו האזרחים הזקוקים לטיפולים וניתוחים מסוגים שונים נקבל טיפול נאות ללא דחיות כל כך ארוכות..... החשוב ביותר שכל הציוד של בתי החולים ינוצל כמו שצריך... נכון יהיו תקלות, קשיים בדרך אך הכיוון נכון וצודק!!!! די לנו עם מה שעשה מר חיים רמון על הבריאות בזמנו..... השרה גרמן עצרה את ההדרדרות היסודית...
 | 29.06.14
9.
צריך שהמפקחת על הביטוח תאפשר ללקוחות לעבור חברות ביטוח (אין תחרות)
היום כל ביטוחי הבריאות הפרטיים לא מאפשרים לציבור לעבור בין חברות. מוכרים פוליסה מסויימת, אחרי כמה שנים מגלים שהיא מיושנת ודורשת "שדרוגים". בפועלה אין לי כצרכן את האופציה לעבור לחברת ביטוח אחרת כי המשמעות היא תקופת אכשרה חדשה או תשלום במקביל לשתי חברות. צריך שהמפקחת על הביטוח תאפשר למבוטחים לעבור בין חברות ללא תקופת אכשרה ובתנאי שהמעבר הוא בזמן שיש פוליסה בתוקף ודוח שאין טביעות. כך תווצר תחרות. אני כל שנה מקבל טלפון מחברת הביטוח "לשדרג" את הפוליסה שלי .. כי היא "מיושנת" בפועל אין לי הרבה ברירה ... אחרי שנים של של ביטוח אצל חברה אחת, אין כמעט סיכוי לעבור חברה ואין לי הרבה מה לעשות .. או להמשיך לשלם על פוליסה מיושנת או לשלם עוד ... או לעשות מעשה , לרכוש ביטוח בחברה מתחרה ולשלם כמה חודשים במקביל בשביל לא לאבד כיסוי ... אבל מה הטעם בזה .. שהרי תוך כמה שנים אעמוד שוב באותו המצב ? למה הרגולטור לא שומר עלינו יותר ? למה אי אפשר לעבור בין חברות באופן פשוט וללא הוצאות מוגזמות?
m | 29.06.14
3.
זה תחילת הסוף של המערכת הציבורית
תחילת הסוף כבר התחילה מזמן ככה זה שהמדינה קפיטליסטית והדור הנוכחי של הרופאים רוצה כסף (אבוי). בתור אחת שנמצאת הכי עמוק שאפשר במערכת (מתמחה בכירוגיה בבית חולים ענקי במרכז הארץ) אני יכולה לרשום בלב מלא ושלם שאם מחר הייתי צריכה לעבור ניתוח קטן ששם נמצא רוב הכסף כי זה ניתוחים פשוטים בלי הרבה סיבוכים שאפשר לעשות הרבה רווח בחיים לא הייתי הולכת לבית חולים ציבורי שיש בידי אופציה של פרטי. חד וחלק לא. לעומת זאת הניתוחים הגדולים שעולים הרבה אבל התמורה עליהם מאוד נמוכה זה רק בבית חולים ציבורי גדול. כמובן שהמגמה הזו בשינוי ועם השנים (מקסימום 20) היחידים שישארו במערכת הציבורית הם העניים, הזרים, הממש זקנים הרופאים הבינונים שלא הולך להם בפרטי. שר"פ אחד קטן היה פותר את רוב הבעיות כי אז הבכירים שעושים מיליונים בפרטי היו רוצים להישאר בבית חולים הציבורי ואני במקום לרוץ בשלוש לאסותא הייתי נשארת עוד לססיות במחלקה מה שאומר שעצם זה שאני שם אין מה לעשות אני פיזית שם אני מכסה מחלקה שכוללת גם חולים קשים מהבוקר ולא רק חולים קלים מהססיה (פרטי) ולכל מי שיכתוב לי שר"פ זה רק לכיס של הרופאים אז כן אתם צודקים אני רוצה כסף אין מה לעשות נגמרו הימים התמימים זכותי להרוויח מהמקצוע שלי השאלה רק אם אני ארוויח בפרטי תוך כדאי ריקון הארנק שלכם או בציבורי תוך כדאי ריקון המדינה. כי מישהו צריך לשלם על השירות .
רופאה  | 29.06.14
1.
מעורר דאגה
שלום לכולם טרם הפנמתי את הכתוב. מקריאה ראשונית זה מעורר דאגה ולא הוגן. שוב הקשישים ומיעוטי היכולת יפגעו.המבוגרים ישלמו יותר....?! לעניות דעתי העול צריך להתחלק בין כולם, כפי שמשלמים בריאות בהתאם להכנסות. מישהו פה נרדם בשמירה. השם יעזור וישלח בריאות לכולם.
אזרחית מהצפון | 29.06.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת