אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מסי ענק! ובואו, תראו למה

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
ל - 10, להפך הוא יותר טוב ממראדונה ופלא ויש לזה כמה סיבות אבל המרכזית היא
הכדורגל המקצועי שיש היום, כיום אין פערי יכולת בין השחקנים הגדולים. אם תראה משחקים של מראדונה במיוחד השער הגדול של הסללום, תשים לב שמי שהוא עבר אותו אפילו לא ניסה להמשיך לרוץ אחריו. הכושר היה הרבה יותר נמוך פעם (זה היה המעלה המרכזית של גרמניה) לא הכל היה מקצועי. כיום הרבה יותר קשה לבלוט. הוא פשוט תותח על.
תותח | 08.07.14
11.
הגדול מכולם
כבר הרבה זמן אני אומר שאין ולא היה גדול ממנו שדרך על המגרש, והכתבה הזאת ממחישה את הסיבה , אין ולא היה שחקן כזה..זה שילוב של גאון כדורגל עם טכניקה של אומן על..אם ייקח את המונדיאל זה יהיה כבר בתודעה של כולם אפילו שונאי מסי..אך אני טוען שהוא כבר מזמן הגדול ביותר שהיה ויהיה על כר הדשא...תענוג
דודי | 07.07.14
9.
מסי שחקן ענק, אבל
כל הסטטיסטיקות האלו לא שוות הרבה... בוא נגיד שיש לי 15 מברגי פיליפס בגודל שונה. אדם סביר היה משתמש בכמה מרכזיים לכל הפחות. אני, לעומת זאת, משתמש רק במברג אחד - מברג 8 האמצעי (זה שמתאים כמעט לכל בורג). הסטטיסטיקות שלי יהיה - 97% מהברגים שאני מבריג הם בעזרת מברג 8. מברג 8 גם היה מעורב בכל הברגים שהברגתי עד עכשיו (קודם מנסה אותו, לא משנה מה), מבין כל המבגרים של כל האנשים, מברג 8 שלי הבריג הכי הרבה ברגים. וכד'. הפואנטה היא כזאת - אם נבחרת משחקת רק דרך שחקן אחד, מן הסתם שיהיו לו מספרים אבסולוטיים טובים, ואחוזי מעורבות תוך-נבחרתיים טובים גם כן. אם השיטה שאני משחק בה בקבוצה היא למסור עוד ועוד עש שיש מצב מ-מ-ש טוב, מה המשמעות של אחוז ניצול מצבים? בכדורגל ישיר יש הרבה פחות ניצול מ"טיקי טאקה", אבל כמות המצבים גדלה בהתאם. צריך להשוות את מה שמשנה - שעל מסי יש כל הזמן עזרה בשמירה. שלמרות שהוא שחקן כל כך מרכזי (ולמרות השמירה) האחוזי דיוק, איבודי כדור, פעולות קריטיות שלו לא נופלות ואף עולות על שחקנים אחרים.
אלכס | 07.07.14
8.
מישהו זוכר שער של מסי במספרת?
מסי הוא השחקן הכי יעיל אי פעם. הוא לא עושה כמעט תנועות מיותרות על המגרש. הוא כמעט ולא טועה. יכולת הביצוע שלו מדהימה. ועם זאת, הוא מוגבל במה שהוא יכול לבצע. למשל, יכולת ההתמצאות שלו כל כך טובה שהוא מסוגל להבקיע בלי לראות את השער בכלל (כך למשל כבש מול אירן). אבל הוא לא מסוגל לבצע ברמה גבוהה פעולות שדורשות אתלטיות או כוח מתפרץ. הוא יכול לעבור שחקנים בזכות תנועה, מיקום ושליטה בכדור, אבל לא בזכות פיזיות. מסי לא יכול ברמות הגבוהות לכבוש שער בבעיטת מספרת או בבעיטה חזקה ממרחק רב. איברהימוביץ' ואפילו רונאלדו גדולים ממנו באספקט הזה, למרות שההשפעה שלהם על המשחק פחותה.
ובכל זאת | 07.07.14
7.
הגרלה קלילה?
הולנד שיחקה נגד קוסטה ריקה ברבע הגמר. קוסטה ריקה!!!! ונגד מקסיקו שלא עוברים לעולם את השמינית גמר. זאת הגרלה קלילה. גרמניה וצרפת שיחקו נגד אלג'יריה וניגריה בהתאמה בשמינית. הגרלה קלה. ברזיל שיחקה מול צ'ילה, אותה היא עוברת כל הזמן, בשמינית הגמר. הגרלה קלה. בלגיה עברה את ארה"ב בשמינית הגמר. הגרלה קלה. בקיצור, תפסיקו לבלבל את השכל.
מלכישוע סס | 07.07.14
3.
מסי כבר מזמן לא חלוץ
והמונדיאל הזה רק קיבע את העובדה הזאת. הוא הפך להיות פליימייקר כובש שערים. מין זן חדש של שחקן שממשיכו הישיר הוא חאמס רודריגז מקולומביה. שילוב קטלני של יכולת טכנית וכדרור עילאית, יכולת סיום מרשימה וראיית משחק כמעט מושלמת. לא רק בעניין המסירות, אלא ובעיקר מתי לרוץ קדימה ולמקום הנכון בשביל לכבוש את השער. המסירות שלו הם פשוט תאווה לעיניים. הוא התחיל עם זה העונה בברצלונה (ראה המסירה לאינייסטה באל קלסיקו במדריד) והוא ממשיך עם זה במונדיאל. פשוט תענוג.
שגיא | 07.07.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת