אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בגלל משוב השופטים: גרוניס גרם לביטול הנאום של ראש לשכת עוה"ד

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
חרמות איומים כוחנות
זו חוצפה מצד גרוניס. מצער שראשי המחוזות נותנים כך לגאונים לפגוע בעורכי הדין ולפלג אותנו. לא מעניין אותי הריב בין ברזילי לראשי המחוזות. מעניין אותי שהשופטים מתעללים בעורכי הדין ואנחנו מקפלים את הזנב ועוד נותנים להם לשחק על הריבים הפנימיים שלנו. המשוב חייב להיות! ואסור שהוא יקרב על מזבח הפוליטיקה בלשכה. בין אם יעיפו את ברזילי ובין אם לא, כל המשוב אין לוותר. אני מוכן כבר עכשיו להתחייב להצביע עבור כל מי שיתחייב להוציא לפועל את המשוב!
 | 10.07.14
3.
מדוע לא באים בטענות לברזילי?
ברזילי מסוכסך עם כל מחוזות הלשכה בארץ, וכולם מתעלמים ממנו. עד כדי כך שהם ארגנו את כנס המחוזות באילת, נוסף לכנס השגרתי של הלשכה במאי. ברזילי קיים את הכנס השנתי של הלשכה באילת במאי, ורק אחר כך, לאחר שהשופטים השתתפו בכנס שלו, הודיע על החזרת המשוב, כחלק ממלחמת הבחירות שלו בלשכה. מי שחושב שבמאי טרם בשלה אצלו החלטה להחזיר את המשוב, שיקום. גם כשהיה המשוב הקודם, השופטים ניתקו קשר עם הלשכה, וזה נמשך זמן לא קצר, עד שהלשכה החליטה לבטל את הכנס. אז גם הוקם מוסד נציב הקבילות על השופטים. ברור לחלוטין מדוע גרוניס ויתר השופטים מחרימים את ברזילי. האם המשוב (האנונימי!) הוא הדרך הנכונה לבקר שופטים? מה פתאום! בכל מחוז יש ועדות מקצועיות של עורכי-דין מטעם המחוז, שיושבים עם נשיאי בתי המשפט ומעלים נושאים המציקים להם, כולל בעיות עם שופטים מסויימים. לצערי, המאמר חד צדדי. גרוניס אינו מתערב במערכת הבחירות בלשכה. ברזילי הוא זה שהחליט לערב את השופטים במערכת הבחירות ללשכה.
יצחק | 08.07.14
1.
שופטים עליך ישראל
בית המשפט מטיף נגד אפליה וחרמות, כאשר בפועל הוא נשיא בית המשפט העיול עושה חרם נגד יו"ר לשכת עורכי הדין ועל מה? על כך שעורכי הדין מבקשים לבצע משוב על שופטי ישראל. שופטי ישראל כולם חכמים כולם נבונים וכולם מבינים את התורה "הם לא זקוקים למשוב" עצוב, עצוב, עצוב.....
ש. פרידמן | 08.07.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת