אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנהרות הלחימה של עזה הפכו לענף יצוא של חמאס

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
תיעול אנרגיות למקומות לא נכונים?
למה כל היללות כלפי הפלסטינים שמשקיעים אנרגיות במלחמה במקום להשקיע בתשתיות אזרחיות, חינול וכו' לא מופנות גם פנימה כלפי עצמנו מדינת ישראל? הרי זו בדיוק אותה בעיה מהכיוון השני. ישראל היתה צריכה להשקיע בעשיית שלום במקום להמשיך לשפוך הררי מזומנים על מערכת ביטחון שתרומתה האזרחית אפסית... וגם אצלנו אנשים מוכשרים מבוזבזים בלהיות חיילים במקום לתרום לכלכלה.
איל | 21.07.14
31.
לכל חופרי התעלות מסביב לרצועה תתעוררו זו פנטזיה
לא חופרים תעלה מסביב לרצועה ולא ממלאים אותה במים\זפת רותחת\מי ביוב מסיבה אחת פשוטה: אי אפשר לחפור מספיק עמוק. הם תמיד יוכלו לחפור עוד יותר עמוק. אין בעולם אמצעי טכנולוגי לחפירת תעלות יותר מ 20-25 מטר עומק, והחמאס יוכל לחפור מנהרות מתחת לעומק הזה
 | 20.07.14
29.
זה סדר העדיפויות של העם הנחשל הזה. מנהרות לנשק ולא בתי ספר
מי מפריע להם לבנות בתי ספר, בתי חולים וספריות במקום מנהרות? מי מפריע להם להכניס לרצועה אוכל ודברים שייטיבו עם התושבים שלהם, במקום טילים ורקטות? זה סדר העדיפויות שלהם. אומה שכל מה שיש לה להציע לעולם זה הרס וחורבן. אין עם מי לדבר.
אין עם מי לדבר | 20.07.14
28.
לכל עובדי הביוב - כדי להזרים ביוב צריך למצוא קודם את המנהרות
עובדי ביוב יקרים, יש בצה"ל מספיק אנשים שכל התפקיד שלהם זה להכין תוכניות ודרכי פעולה. אני מציע לכם להמשיך במה שאתם טובים בו - עבודת ביוב. כדי להזרים ביוב למנהרה צריך קודם למצוא אותה. זאת אומרת שצריך קודם להכנס לשטח שזה בדיוק מה שהצבא עושה עכשיו. אחרי שהמנהרה נחשפת, אפשר לפוצץ אתה ואז אי אפשר להשתמש בה יותר. אם יזרימו ביוב זה לא יפריע לחמאס כי גם ככה הם חיים בחרא.
שמוליק | 20.07.14
18.
תיעול אנרגיות למקומות הלא נכונים
כל כך עצוב שבמקום לתעל את כל היכולות והכישורים והכסף והזמן וכו' וכו' לצורך הקמת מדינה לפלסטינאים, כזו שמעודדת גילה וחינוך ולבלוב וכלכלה איתנה ובריאות, הם כל הזמן עסוקים רק בהרס והרג ואמצעי לחימה וזלזול ציני ונוראי בחיי אדם של בני עמם. אנחנו נלחמים היום לא רק בשבילנו אלא גם בשביל אזרחי העם הפלסטיני, כל האנושות כולה צריכה להוקיע מתוכה ולחסל את כל מי שהדרך היחידה שלו לחיות את חייו היא דרך הרג של אחרים סביבו. זה נורא וזה עצוב וזה מתסכל כל כך!!!
שפויה | 20.07.14
17.
רק תתארו לעצמכם אם כל הכסף והאנרגיה היו מושקעים בבתי ספר בתי חולים
בתי מלון תשתית ביוב חשמל ומיים איזה פנינה היתה עזה הופכת להיות, איזה חוף של זהב יש להם שם 50 ק"מ ולתושבי עזה היה מה להפסיד כי כשיש כל אלה יש גם פרנסה ויש רכוש ויש רווחה ויש חיים......... אוי אוי אוי למה למה למה יש לנו שכנים כאלה
ישראלי | 20.07.14
15.
״0״ ביחסי ציבור, זה הציון למערכת ההסברה הישראלית!!!
מדוע העולם כולל הערבי אינו מודע לכך שבמקום לפתח את עזה ולהשקיע בחינוך שופכים את הכסף במינהור??? בשביל מה המדינה משלמת סכומי עתק ליועצי תקשורת שונים ומשונים שאינם יודעים לעשות מלאכתם? הרבה יותר זול יהיה לקחת משרד יח״צ גדול בחו״ל לשלם לו כמה עשרות מליונים ואין ספק שהוא ידע להוציא את הטוב של ישראל ואת הגועל של חמאס.
ליאת | 20.07.14
14.
מוסר השכל מס 3 : כשנכנס נשק חדש לזירה - ( חשוב לקרוא :)
לא לחכות לרגע האחרון בכדי לנטרל אותו !! שריפה מכבים כאשר היא פורצת ולא כשלא ניתן להשתלט עליה !! יש פיתרון למצב - בסוף ההסברים המפרכים ... :) מוסר השכל מס 2 : כאשר אין לך פרטנר לשיחה או כשהפרטנר הוא לא רציונאלי ( פועל לפי אינסטינקטים של חיות בר ( בזמן לחץ - החיה פועל בדרכים שלאו דוקא תורמים להישרדותה ) - יש לנקוט בכל דרך בכדי לרסן אותה . ב כ ל ד ר ך !! מוסר השכל מס 1 - הכי חשוב : לפני שהפרטנרים ( עזתים) מגיעים לשלב שאיננו רציונאלי - יש לנקוט בכל דרך בכדי לספק רצונם של המתונים יותר ( מצביעי אבו מאזן ) - מה שיגרום לקנאה אמיתית בדרך חייהם הנוחה ועולה של המתונים !! ( פסיכולוגיה בגרוש - אבל עובדת .. ) הבעיה היא שממשלות ביבי לא עברו את ההבנה של מוסר השכל מס 3 ואולי 2 .. ומצביעי הליכוד וש"ס מעדיפים לנקוט בשיטות יקרות מאד בחיי אדם מאשר בשיטות ארוכות טווח ( תהליכי שלום למינהם ) . הבעיה היא שמצביעי הימין לא רואים רחוק . מצביעי השמאל כן רואים רחוק .. אבל הם לא קשוחים מספיק בכדי להפגין כוח כלפי הבעייתיים .. מצביעי השמאל חושבים ש..עם חיית טרף הרעבה למזון ונקם - ניתן להתמודד רק בליטופים וחיזוקים חיוביים בלבד. הפיתרון - מקל וגזר .. ללא פשרות. 1. הודעה בינלאומית שישראל תיתן הטבות רבות לכל מי שמשפחתו לא תמכה בפעילויות טרור . 2.הודעה בינלאומית שישראל תנקוט ביד קשה ( מאד ) כנגד כל גילוי אלימות או נסיון שכזה. 3. המצב הזה יימשך ב50 השנים הקרובות - ולא פחות . דרושות שנים רבות לתקן את הבעיות שנגרמו בממשלות נתניהו. צעירים פלסטינאים שקרוביהם מתו או נכלאו - לא ישכחו מהר את רצון הנקם .. 4.תפורסם רשימת דוגמאות על סנקציות שתינקטנה כנגד גילויי אלימות - מהקל עד לכבד. (דוגמא1: חוברות לימוד פלסטינאיות המראות ישראלי מכה פלסטינאי = עוד ישוב ישראלי . דוגמא2: גילוי מנהרה חדשה = עיר ישראלית חדשה ) כל גילויי אלימות מהצד השני יטופלו ביד קשה מאד מאד !! הריסת בתים למפגעים יהודיים וכד !
דג | 20.07.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת