אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

על אדונים ומשרתים: בניין פאר בניו יורק עם כניסה נפרדת לדיירים "עניים"

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
20% מהדירות בבניין היוקרה לדיור בר השגה!!! 20%%
״במסגרת תוכנית עירונית לפיתוח מגורים בני השגה״. יש לנו תוכנית כזו בכלל? תראו לי משהו מקביל בארץ. ועוד באפר ווסט סייד-הטופ שבטופ של ניו יורק ליד אוניברסיטת קולומביה היוקרתית. אם יהיה כאן יקצו 5% דירות עמידר בשכונות פשע. צוחקים על האמריקאים? הם דואגים לאזרחים שלהם. איפה הם ואיפה אנחנו.
רוצה פה כמו בניו יורק.נשמע חלום. | 25.07.14
13.
אני הייתי לוקח דירה בחלק הלא יוקרתי
בשביל מה אני צריך את העשירים הפלצנים בכניסה שלי? שיריבו איתי על זכויות שימוש ברכוש משותף? שיעשו לי פרצופים כשהם רואים אותי במעלית? בנוסף, לא הייתי רוצה לתת להם את התענוג להשוויץ בפני ב"עושר" שלהם, שממש לא מעניין אותי. הרי ברגע שהם ימותו העושר שלהם יברח כולו לידיים אחרות.
סתם אנונימי | 22.07.14
12.
נשמע מזעזע, אבל תסבירו לי...
הרי בבניין יהיה גם חדר כושר, ובריכת שחיה, שעבורם כנראה יהיו דמי אחזקה חודשיים, לא זולים. איך הדיור יהיה "בר השגה", אם גם דיירי הדירות הזולות יצטרכו לשלם עבור תחזוקת הבריכה ? או שאתם מציעים שהם יקבלו פטור מדמי האחזקה, ודיירי הדירות היקרות יסכימו מרצונם לקנות דירה בבניין, בידיעה שהם ישלמו את דמי התחזוקה גם עבור הדירות הזולות ?
א | 22.07.14
11.
בלונדון ואנגליה בכלל, זה קורה
10% לפחות מכול פיתוח חדש חייב להיות "דיור מועצה" בתרגום חופשי, קרי המועצה המקומית משכירה את הנכס במחיר מגוחך לבעלי הכנסה נמוכה. וכן, יש להם כניסה נפרדת ואין גישה לצ'ופרים. מה לעשות לא כולם רוצים שיווין, למדתי ועבדתי קשה, שילמתי מיסים, זכותי לקבל תמורה לכסף שלי. מה המוטיבציה לעבוד אם אין גמול?
יוסוף | 22.07.14
5.
2 צודק לחלוטין. סתם התבכיינות לא נבונה.
אותם אנשים שמרוויחים עד 52000 בניו-יורק לא היו גרים באי. נקודה. ומילה למגיב 1 - ההבדל בין אירופה לארה"ב הוא שאירופה מנציחה את העוני והנחשלות והולכת לפח בגלל זה. ראה את מצבן ההולך ומדרדר של גרמניה, איטליה, צרפת וסקנדינביה. בארה"ב יש לך הזדמנות. כי היום אתה רק שוכר דירה בלי נוף באיזור יוקרה. אבל זה נותן לך הזדמנות שבשכונות מוכות "דמי אבטלה" לעולם לא היו... ולהרבה אנשים זוהי הזדמנות שחובה לנצל כדי להתקדם. אל תזלזל בזה כל כך מהר...
 | 22.07.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת