אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ביהמ"ש קבע: עיריית ת"א תפצה במיליון שקל את אלמנת הנפטר במרתון 2011

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
פסיקה טובה ומאוזנת
רוב ציבור המגיבים כאן לא מבין שפסק הדין הוא לטובתם, וההזדהות עם עיריית תל אביב מיותרת . בקלות אפשר להקים מנגנון שבו תאושר ההשתתפות במרתון בכפוף להמצאת היתר רפואי. טוב מאוד ששלמו למשפחה מיליון שקל, שעיריית תא תתחיל להתאמץ ותפסיק לשווק את המרתון (שהוא מסע יחצנות מפואר לראש העיר שלה ) כאילו זה פיקניק להמונים.
מקווה שלא יהפכו אותה | 27.07.14
13.
לתגובה מס׳ 1 - כן כל חוף ! הים בארץ הוא לא רגיל
ים התיכון ליד חופי ישראל מאוד מסוכן בחודשי הקיץ בגלל רזמים מיוחדים וקרקעית הים המיוחדת. אנשים אהבלים, לא מבינים בטבע, הולכים בגיל צערי לגני חיות וחושבים בבגרותם שטבע אמור להיות נחמד אליהם לא לומדים שום דבר על טבע שלא לדבר בכלל על שמירת הטבע, ראית את ערימות זבל שאנחנו משאירים בשמורות ?
אישה | 27.07.14
12.
בית המשפט המחוזי יהפוך את החלטת השלום
ברור שההחלטה הזו מבוססת על עומק הכיסים של הנתבעים. מחובתו של אדם המתכוון לבצע פעולה הגוררת מאמץ גופני. להתכונן לפעולה. לו היה האיש מתכונן, לא היה מתרחש דבר שלילי. אך האיש חשב שאפשר לרוץ 21 ק"מ, כמו שהולכים למכולת. אין זו אחריות של איש מלבד אותו אחד, לוודא את בריאותו.
רונן | 27.07.14
9.
למה בכלל יש ביטוח צד ג'.......?
מי שבמת גור ק פה ...אלה הם חברות הביטוח שמבטחות כמעט כל גוף\אתר בארץ על ביטוח צד ג' נגד תביעות גוף\רשלנות.....הם אלה שלוקחים את כל הכסף ודואגים למרר לאנשים שנפצעו באתר את כל הליך התביעה והם יודעים גם את הגישה של בית משפט בכל הנוגע ל"אשם תורם"..... תבדקו טוב טוב ותגלו שלא משנה באיזה מצב אנחנו נמצאים במשק הישראלי ,מי שתמיד מרוויח הם חברות הביטוח וחברות הפרסום......(מעניין למה...........?
רוני | 27.07.14
8.
טירוף! בעלי, מבוגר יותר מדוד ז"ל, רץ באותו מירוץ בהצלחה
דוד ז"ל עשה טעות. בלי קשר אם הוא התאמן או לא (והתאמן הכוונה התאמן כמו שצריך כדי לרוץ 21 ק"מ), הוא לא רץ ביום המירוץ בהתאם לתנאים. רצים אחראים ממנו הבינו שמזג האוויר חם מהרגיל, ופשוט החליטו לא לשבור את השיא של עצמם. בעלי הגיע למצב של הליכה גם במירוץ הזה, כי הוא הרגיש שחם מדי ושהוא צריך להתקרר. לגבי החום - מי שהתחיל את הריצה בשעה 6:30, ורץ בקצב מאוד איטי את החצי מרתון, במשך שעתיים וחצי, גמר בשעה 9:00. נכון, היה חם מאוד, אבל עוד לא היה שרב.
אדם צריך להיות אחראי למעשיו | 27.07.14
7.
המשפטיזציה בחיי היומיום מחסלת
אם תרצה לשכור סירה ולשוט בתעלות הולנד, אף אחד לא יבקש ממך לחתום על אלף ואחד אישורים שאתה יודע לשחות או להשיט את הסירה. אפילו לא יכריחו אותך ללבוש וסט הצלה. כולם יוצאים מנקודת הנחה שאדם מעל גיל 18 הינו אחראי למעשיו. אצלנו זה הפוך, אם משהו קורה אז כולם אשמים. כתוצאה מכך יש סירבול בכל מערכת פשוטה ומשפטיזציה שמטילה מורא ומונעת פעולות בסיסיות. הכול נהיה מסורבל. קסת"ח אחד גדול.
עורך דין | 27.07.14
6.
מקומם מאוד
עם כל הצער על מותו של האצן, אין שום סיבה שהעירייה והמארגנים (שדרשו למעשה אישור רפואי) ישלמו פיצוי אדם בוגר צריך להיות אחראי למעשיו המארגנים דאגו לטיפול רפואי, לשתייה וכו' כתוצאה מפסק הדין הזה גופים ציבוריים ימנעו מארגון פעילות לציבור ויש פה גם בזבוז כספי ציבור (על ייצוג משפטי בהליך ועל עצם תשלום הפיצוי) - שאין לו שום הצדקה. אני מקווה שהעירייה תערער על פסק הדין .
 | 27.07.14
2.
המקרה עצוב מאוד, אך זה לא אשמתה של עיריית ת״א
זה לא אשמתו של אף אחד. אולי רק אשמתו של הרץ עצמו, אם ידע על מוגבלות כלשהי (ואולי הוא היה בריא כמו שור?...) הוא גם היה יכול להתמוטט תוך כדי ריצה בכל מקום אחר, ואז את מי מאשימים? בדיוק. את אף אחד. shit happens וחבל שהכל נגמר בתביעות, תביעות, תביעות. בגלל זה הכל מבאס ויקר.
ספורטאית | 27.07.14
1.
פסק דין מקומם, אדם צריך להיות אחראי למעשיו!
אותו גישה משפטית מקוממת הביאה את רשות הטבע והגנים לרקון את בריכות הקצינים בגולן בכדי למנוע תביעות (לא טביעות). בגלל אותה גישה מקוממת כל חוף בארץ הוא מסוכן לרחצה במקום למפות לציבור את החופשים הבודדים שבהם אכן יש סכנה מיוחדת. בגלל אותב גישה ספורט אתגרי בניזילנד עולה חמשית מאשר בארץ, הגישה הניוזילנדית היא, אתה אדם בוגר, בחרת לעשות פעילות, האחריות אליך, שא בתוצאות, כסף לא תוציא מזה, אפילו אם היתה רשלנות היא ענין פללי לא דרך לגזור קופון.
דן | 27.07.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת