אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם באמת משתלם לטוס בחברות התעופה הטורקיות?

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
חברת דיסקברי טיולים מכריחה אותנו לטוס עם טורקיש במסגרת טיול מאורגן
שלום רב אבקש את עזרתכם בעניין לפני חודש ימים נרשמנו לטיול מאורגן עם חברת דיסקברי כשנרשמנו אמרו לנו שהטיסה היא בחברת אייר פרנס לפתע לפני מספר ימים אמרו שהטיסה היא בחברת טורקיש כשאמרנו להם שאנחנו לא מעוניינים לטוס איתם ולכן מבטלים את הטיול אמרו לנו שיחייבו אותנו ב 100% מעלות הטיול, היזהרו מציעה לכם לא לנסוע עם דיסקברי לשום טיול
שלי | 05.10.14
25.
לורד מתגובה 15
זה שאת לא יודעת לעשות חישובי זמן, עלות ותועלת, זה לא אשמת הטורקים. שעתיים-שלוש לטיסת המשך זה זמן סביר בהחלט. רצית 20 דקות? הטררם כדבריך זה כשטסים ליעדים רחוקים ולכמה שבועות, אז מבחינת כספית זה יותר משתלם. טורקיש גם הרבה יותר גמישים עם תעריפים לאנשי עסקים מחברות תעופה אחרות.
 | 02.10.14
18.
טיסות טורקיש אייר
למה מנהל התעופה לא מצמצם את כמות הטיסות המגיעה מ / לטורקיה? גם כך אל-על אינה רשאית להגיע לטורקיה. ועוד דבר , ליוצאים לחו"ל - החרימו אותם. יותר זול , נכון , אבל איפה הכבוד העצמי של כל אחד ואחד. כנסו ל: JETAIRFLY מיצאו טיסות ,אכן לואו קוסט אבל חברה נ ה ד ר ת טסתי איתם . מנתב"ג לכל יעד כמעט.
ישראל | 04.09.14
16.
הם מצויינים אך בזמן האחרון קלטו הרבה טייסים מאיראן !
טורקיש איירליינס הוא חברה מצויינת . טסתי איתם . היה זול עם שירות יוצאת מן הכלל טוב . אבל ! שמעתי שלאחרונה טורקיש איירליינס קלט הרבה טייסים חדשים מאיראן . וזאת כבר בעיה ! לכו תדעו מה יעשה יום אחד טייס איראני נגד תיירים מישראל !
Miriam | 26.08.14
15.
ממש לא שווה לטוס איתם
אני באמת לא מצליחה להבין את האנשים שטסים עם החברות האתה.יש לי חדשות: זה גם לא משתלם כלכלית! כל טיסה שאינה לטורקיה יוטצרת עיכוב נוראי.יש נחיתת ביניים באיסטנבול וממתינים במקרה הטוב שעתיים שלוש עד הטיסה הבאה.אני טסתי שנה שעברה בלית ברירה עם פגסוס ולאיטליה והפסדתי כמעט יומיים של טיול שיכולתי להמשיך לטייל באיטליה. במקום זה נאלצתי לוותר על יום טיול כדי להספיק לטיסת ההמשך מאיסטנבול לישראל.הסתבר לי בדיעבד שתמורת עוד 100 דולר מסכנים הייתי טסה ישירות ליעד באיטליה ומרוויחה עוד 2 ימי טיול.אז למה כל הטררם?
ורד | 22.08.14
10.
עם מי לטוס ועם מי לא לטוס צריכה להיות החלטה פרטית.
השיקולים צריכים להיות בטיחותיים, ביטחוניים, כלכליים ושיקולי נוחיות. מדיניות ויחסים בינלאומיים אינם צבועים בצבעים שחור/לבן בלבד, ושיקולי בטחון אמיתיים אינם תמיד משתקפים בתעמולה. במשך שנים רבות מ״י ישראל הזהירה בפני נסיעה למדינות מסוימות ולא הזהירה בפני נסיעות למדינות אחרות - משיקולי מדיניות ולאו דוקא משיקולי בטחון צרופים. אגב, מה יותר בטוח לישראלי שקול מהשורה - האם לנסוע לתורקיה או , לחלופין, להסתובב על כבישי בגדה המערבית או אף - בשעות ערב - על הר הזיתים בירושלים?!
ראובןג | 19.08.14
7.
היטל ייחודי לטסים לטורקיה או דרכה:200 אירו לקרן חילוץ אזרחים ישראלים
כאשר חברות ישראליות לא יכולות לטוס לטורקיה רק טבעי שמדינה שמכבדת את עצמה תנקוט בצעד המקשה על חברות טורקיות לפעול בישראל ואין דרך טובה יותר מאשר הכיס של הנוסע היטל 200 אירו לכל הטסים לטורקיה או דרכה או לאלה הנוחתים בטיסות מטורקיה שקנו את הכרטיס לאחר ה1 לאוגוסט 2014 כל כך פשוט כל כך הגיוני...היכן שר התחבורה במה הוא עוסק?
ש | 09.08.14
6.
הקשרים עם הטורקים צריכים להיכנס להקפאה עד יעבור זעם
הטורקים הם עם מקבל אורחים נעים הליכות וכייף לטייל בטורקיה . זאת המדינה המוסלמית היחידה שהיו לנו קשרים מצוינים איתה במשך שנים ...אז יש לנו כבר כמה שנים את ארדואן ... ונכון שהוא כן מייצג את טורקיה . אבל אין מה לעשות אנו כמדינה שנמצאת במזרח התיכון .לא יכולים להרשות לעצמנו על ויתור על קשרים דיפלומטיים . צוק איתן יעבור עזה תתאושש תוך שלושה חודשים ישארו רק ועדות האום . שיש לי תחושה שהפעם צהל נערך נכון מולם והכין צילומים סרטונים של פגיעה בבתים שמשם ירו . או בתים שמתחתם היו מנהרות . ארדואן ילך ויבוא אחריו אולי אחר יותר מעוניין בקשר עם ישראל. בננו ארדואן העלה את טורקיה על המפה . הפנה את הקונוטציה הטורקית למדינות ערב שם יש להם יותר יתרון. גם כלכלי . וגם שם הם מרגישים רצויים ולא כמו באירופה שלא מעונינית לקבלם לשוק המשותף האירופי . אז עם ישראל כנסו להפסקה ארוכה עם הטורקים . יוון לא פחות יפה וגם יחסית זולה .
דני . פ | 05.08.14
5.
אולי הגיע הזמן שישראל תזכיר ותזכר בשואת הארמנים?
כדאי גם להזכיר בהזדמנות זו שטורקיה עומדת בראש המתנגדים למדינה כורדית ושיש בעולם 29 מיליון (!) כורדים (מהם 22 מיליון בטורקיה) לעומת מספר מועט בהרבה של פלשתינים שטורקיה תעשה הכל, על חשבון מדינת ישראל, כדי שיקבלו מדינה
קסנדרה | 05.08.14
3.
650 אלף ישראלים לא טועים
מחיר יותר זול, שירות יותר טוב , אפשרויות טיסה טובות יותר . מדוע שישראלים לא יטוסו איתם . ובקשר להפחדות : איש עדיין לא נפגע שם גם בעת המילחמה . לכן ישראלים יוסיפו לטוס איתם וברגע שהמצב ירגע גם לנפוש בטורקיה . אלה העובדות . אבל מי שזה לא מתאים לו שיטוס בחברות האחרות כמובן .
רמי  | 03.08.14
1.
אם אתם רוצים להגיע לידע ולחזור לביתכם-אל תטוסו עם טורקיש ואל תסעו לשם!
המחיר אומנם זול יותר - אבל האפשרות להסתבכות וחלילה פגיעה היא גדולה. אנו הישראלים חייבים להחרים את החברות הטורקיות. ולא לשכוח שהמדיניות מופשעת מהנחיות צלמעלה - והם יעשו מה שארדואן רוצה, והא מפגין גישה עויינת במיוחד לישראל והישראלים.
ישראלי  | 29.07.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת