אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החלטה היסטורית: הכנסת אישרה את החוק לסגירת רשות השידור וביטול אגרת הטלוויזיה

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
יום עצוב לאלפי עובדים ברשות
ולבני משפחותיהם, סה"כ היה לא רע, רק חבל שהם לא ידעו מתי להפסיק להיות "חזירים" ופוליטיים ובכך הם העלו את חמת הציבור עליהם. יכלו להיכנס להבראה, ואף אחד לא היה מפוטר, מקסימום כמה וותיקים היו יוצאים לפרישה מוקדמת. בכל מקרה אני מקווה שלא יגעו בקול המוזיקה וברשת א, שתי התחנות היחידות להן אני מאזין.
משה | 30.07.14
14.
1500 מובטלים חדשים לטובת 10 משפחות עשירות ,חבריו של ארדן
רק רבע מעובדי הערוץ החדש יהיו מהמפוטרים (190 איש) כל היתר,(בגיל ממוצע מעל 50) בעלי משפחות, ילדים, משלמי מיסים ובנים חיילים יפוטרו. בושה לכנסת שנותנת יד לחוק שזורק 1500 עובדי מדינה לרחוב לוקח את התקציב , ומעביר אותו לטייקונים וחברים על חשבון משלמי המיסים. אתמול רשות השידור, מחר כל יתר עובדי המדינה יפוטרו, ועוד 10 משפחות עשירות יתעשרו עוד יותר מדינה אוכלת יושביה !!!
שי | 30.07.14
13.
עם כל הכבוד לוסי, אף אחד לא יציל אותי אם יפטרו אותי מהסוכנות ביטוח שבה אני עובד
, אפילו הביטוח לא יציל אותי. אבל לפחות אני עובד מאוד קשה כדי להוכיח את עצמי וכך גם המנכ"ל ובעלי הסוכנות עובדים קשה. בשונה מרשות השידור שיש שם המון אבטלה סמוייה ומנהלים שעושים כלום. כדי לעשות כתבת טלוויזיה אתם מוציאים נהג, נהג מחליף, מאפרת, טכנאי, צלם, תאורן, עורך, מפיק וכתב בעוד שבערוץ 2 לאותה כתבה שולחים נהג שהוא גם הצלם והטכנאי וכתב שהוא גם העורך ועושה לעצמו את האיפור.
דותן | 29.07.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת