אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"בשעות היום עוד יש תנועה, בלילה ריק"

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
תורידו מחירים!!
אולי זה הזמן לעשות "בדק בית" ולהוריד מחירים שניתן ויהיה שפוי ללכת למסעדות. לבקש הלוואות תמיד קל, אך מה לגבי הורדות מחירים לאפשר ליותר אנשים נגישות למסעדות, רצון להגיע למסעדות??? אותו הדבר גם לגבי בתי המלון. חופשה בחו"ל עולה פחות מהארץ. תחשבו במקום להתבכיין.
ברכה | 30.07.14
42.
איש לא שמח לאידם של המסעדנים אבל..........צלחת ספגטי ב60 ש"ח נחשב לזול...הא...
שכחתי ,סלט ירוק או ירקות עם נציגות מאוד דלה של עגבניות כי הן יקרות אז שמים גמבה לא נורא....זה גם אדום ...עולה 45 עד 60 ש"ח למה ??????? למרבה הצער,חלק מהמסעדנים לא מבינים שעבור ישיבה של שעתיים סביב שולחן במסעדה שלהם צריך לשלם 15% מהמשכורת נטו של אדם מהיישוב. וכעת הם מקטרים .חבל ,כי לא אוכל לחוס ולרחם עליהם ,לא אאחל להם רוע אולם כשאין הכנסות צריך להתאים את עצמנו .כלומר ,להרוויח קצת פחות על מנה כמו סלט או ספגטי כדי לקחת את הסיבוב אחרת עפים לתהום. לא נעים להזכיר באותה נשימה את רמת המלצרים שבמסעדה בינונית כמעט ואין מלצרים מקצועיים .....זהו זלזול בוטה בלקוחות. אגב,,,,, את איש לא מעניין כמה עולה השכירות ולא התשואה הצפויה על ההשקעה והמוניטין של השף זה יפה כשאנחנו נשתכר באירו ונהיה מדינת OECD מהמתקדמות. בתיאבון ומאחל לכם פרנסה טובה וימים רגועים.
אבי | 30.07.14
41.
מצטרף לאותו טון כמו מרבית המגיבים....
אם אתם מתלוננים על ירידה משמעותית בהכנסות נסו להציע הנחות משמעותיות של 50% ומעלה.פרסמו בתקשורת שאתם מוכנים לתת קינוח לתושבי הדרום בחינם. ועוד ועוד דוגמאות שונות בהם כן ניתן להעלות את ההכנסות קצת לפחות... קצת מחשבה יצירתית לא תזיק פה..
אנונימי | 30.07.14
35.
אז תורידו קצת את המחירים
כל כך הרבה מסעדות בת"א מתמחרות את המנות בהגזמה פרועה. 50 ש"ח למנה צמחונית כבר נחשב לזול! זה לא הגיוני! תורידו מחירים, והלקוחות יחזרו. מה לעשות? ככה זה עובד. שלא לדבר על כך שרוב המסעדות שמחשיבות את עצמן, הן באמת לא כאלה איי איי איי. אוכל נחמד, אבל לא מפיל. סתם הרבה פאס מסביב שעושה אווירה יוקרתית בלי תוכן אמיתי. מאכזב מאוד.
 | 30.07.14
28.
מכינים את הקרקע לדרישות לא מוצדקות
נניח שבממוצע ירדו ההכנסות ב 50 אחוז על פני חודש . זה 1/24 מסהכ ההכנסות השנתיות- פחות מ5 אחוז.אף עסק נורמליי לא קורס מזה .הם פשוט מאוד מתחילים לבכות כדי לקבל הטבות שלא מגיעות להם . צריך לזכור כי כל שקל שהם מקבלים מגיע מן הכיס של כולנו!!
מאזין | 30.07.14
20.
די עם הבכיינות הזאת! המחירים שאתם לוקחים בשמיים!
הניפגעים האמיתיים הם תושבי הדרום ותפסיקו לתפוס טרמפ על המצב. אתם פשוט מגזימים! תורידו את המחירים ואת האף, מסעדנים יקרים.בימים כתיקונם אתם פשוט שוחטים את הסועדים ומתייחסים לעצמכם כאילו אתם אלים. אתם לא. כולם סובלים וגם אתם. תתמודדו!
רינת | 30.07.14
8.
סילחו לי על שאני לא מבין ללבכם...
זה פשוט מקומם! עמ"י שרוי כרגע במלחמה. אלפי חיילים עכשיו בזה הרגע מחרפים נפשם ע"מ שהאזרחים יוכלון לישון בשקט. אז במקום ליילל על זה שהלקוחות שלכם נמצאים בשטח אוכלים חול(!) ונלחמים ולא במסעדות (היקרות והיוקרתיות יש לציין)שלכם, עדיף שתסתמו תפה. כשאתם עסוקים בריאלטי, בישול מולקלרי, ושאר פלצנות- אלו שמפרנסים אוכלים חול. הלכתי להקיא, תכף אשוב. או שלא.
גיל | 30.07.14
3.
אני עציץ בעיריית תל אביב , התקבלתי בפרוטקציה ואתם תשלמו לי בכל חודש !!!
נכון , לא למדתי כלום , אבל יש לי פרוטקציה בעיריית תל אביב. הכניסו אותי לעבודה בתפקיד עציץ. אני לא עושה כלום בין 08:00 ל 15:30 אבל מקבל משכורת שמנה על בטוח בכל חודש עם קביעות לכל החיים. אתם , בעלי העסקים , לוקחים סיכון , משקיעים בעסק ולעיתים מפסידים כסף. אני , אין לי שום סיכון , המשכורת נכנסת בטוח בכל חודש. במקום לבכות , חזרו מייד לעבודה , כדי שתוכלו לשלם לי ארנונה (משכורת).
עציץ בעיריית תל אביב | 30.07.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת