אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פייסבּום

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
גם לפני המבצע החברה הישראלית היתה אלימה. הלחץ בגין המבצע רק פוצץ את סיר הלחץ
גם לפני המבצע מספיק היה לשמוע את צפצופי המכוניות של הנהגים ברחוב בשביל להבין באיזה "קריזה" הם. סערת הרוחות סביב המבצע כאילו נתנה לגיטימיות לא להסתיר יותר את האלימות הזאת ולתת לה להתפרץ. דווקא ברחובות נעשה יותר רגוע ואנשים יותר שקטים מאז המבצע. כנראה מאווררים את כל התסכולים בפייסבוק.
סיר הלח. | 02.08.14
28.
אשמה התקשורת בחוסר האיזון שלה מבחינה פוליטית ונטיתה המובהקת לשמאל
תוך כדי סתימת פיות של ממש לצד הימני והמרכזי של המפה הפולטית, וכך המקום היחיד שנשאר לעם הוא הרשתות החברתיות, וכך יוצא גם תיסכולו במידה חזקה יותר באותן רשתות. התקשורת ובמיוחד העיתנאים צריכים לעשות חשבון נפש ולבדוק קודם את עצמם!
רודף הצדק | 02.08.14
27.
שאלה שתשובתה בעצם השאלה. אין צורך להיות אקדמאי ומתוקצב למחקר בנדון.
תשובה המתאימה למצבנו בשעה זו : יש אדם עם מוסריות וטוהר מעשיו, ואין נשק מזוהם או טהור. האמצעי שבידי האדם ושפיתח אותו טכנולוגית תלוי בכוונותיו, והשימוש בו. לשום כלי שאינו יצור חי, לא ניתן, ואסור לשייך, יכולת לפעול מעצמו כנגד / בעד יצור אחר. גם כלי כלכלי יכול לשמש לפגיעה בזולת או לטובתו. שליטה בחוקים על מזון /תרופת/כסף יכולה להחיות, וגם להרוג. הסטלגים הוקמו על פי חוק, וגרמו למותם של מיליונים וללא ירייה אחת. מה עושה הטכנולוגיה בהתפתחותה, והפיכת התקשורת הזמינה לכול, בשני הכיוונים (שידור וקליטה) , זו כבר שאלה ובעיה אחרת. אולי כאן יש מקום למחקר, האם הקצב שלה מתאים לקצב התפתחותה של חברה מהסוג של האבולוציה שלנו ,על מנת שתמשיך לשרוד . את התשובה אם תשרוד. לדעתי גם עתידנים מקצועיים לא יכולים לתת, רק לשער.
נ. | 02.08.14
26.
מעניין שכולם אקדמאים, אבל אף אחד לא דיבר על הפן ההיסטורי של ה'תשקורת'
כשבמשך עשרות שנים המדיה והעיתונות - נותנות במה 80% לצד השמאלני של המפה דורסת, מתעלמת, משתיקה ולא נותנת במה לדברים שקוראים בצד השני של המפה, אין פלא שהשד יוצא עכשיו מהבקבוק.. אותה תקשורת שמאלית במו ידיה גרמה לכך שהצד השני קם עליה עכשיו ובכזאת עוצמה.. והיא זו שגרמה לחוסר איזון הזה.. אם היא היתה משכילה מזמן להיות אובייקטיבית, לתת במה לשני הצדדים - לפתח תרבות של שיח בין הצדדים, אזי הדברים שאנחנו רואים היום ברשתות החברתיות לא היו קיימים.
 | 02.08.14
20.
תתרגלו
השיח בישראל הופך לפחות דמוקרטי ויותר יהודי אורתודוקסי, ,הם עשו יותר ילדים, צברו כח פוליטי, אינם מחזיקים באזרחות כפולה והאליטה הישנה אינה מסוגלת יותר להדיר אותם מקדמת השיח הציבורי. היהדות אינה דמוקרטיה ואין לה סובלנות לדעות אחרות, זה סגנונם וזו דרכם, ישראל הליברלית החילונית היא שחקן נישה.
פינקלדינג | 02.08.14
15.
מי שאשם היא התקשורת השמאלנית
יש במידה הזאת יותר אנשי ימין מאנשי שמאל, ועדיין באורח פלא, הם לא מוצאים ביטוי לדעותיהם וטענותיהם בתקשורת השמאלנית שאמורה לשקף את המציאות. משכך, הופך האינטרנט לערוץ בו אותם אנשים יכולים להביע את דעתם, רק עם הרבה יותר כעס ותסכול. ואל תספרו לי על ראש מועצת ישע שמתארח בתקשורת, או על אלקין או על ארדן. אני מדבר על כל מגיש, כל פרשן, כל עורך וכל "מומחה" שמגיע לאולפנים, אלו כולם אנשי שמאל, שמפרשנים לנו את המציאות בתוך הבועה של עצמם.
עופר | 02.08.14
10.
מהפכת התקשורת שהופכת את העם למלוכד יותר
מהפכת התקשורת היא מתנה שניתנה לאנושות, כמו המהפכה החקלאית והתעשייתית שמלוות אותנו עד היום. התקשורת אינה נחלתם הבלעדית של קומץ עיתונאים ואנשי טלוויזיה, אלא מעוצבת יותר ויותר ע"י העם. הצגתם את התקשורת החברתית כמושא "בעייתי" ובכך טעיתם. ציינתם את "משתמשי הימין אל מול משתמשי השמאל", ובכך העמקתם את הקיטוב. אני רואה מעל דפי הפייסבוק את עם ישראל מלוכד כפי שמעולם לא היה. ראוי שתתמקדו במחקר העוסק באופנים בהם ניתן ללמד ולהכווין את משתמשי הרשת להביע דעתם, שאכן, לעתים רחוקות היא קיצונית, ולא בביקורת על עם הנתון בסכנה קיומית מהיום שנולד.
מאיר | 02.08.14
5.
היסטריה שנועדה לקידום הקריירה של קומץ אינטלקטואלים ותו לא.
נראה לי שהפרופסורים המכובדים מנפחים את הנושא מעבר לכל פרופורציה. כן, אנשים מתלהמים קצת בפייסבוק ומוציאים בצורה כזאת קיטור, אחרי שהיו נתונים ללחץ נפשי אדיר, לישיבה ממושכת במקלטים, לדאגה לקרובי משפחה שנתונים בסכנת מוות וכן הלאה. מכאן ועד להסיק שישנו קרע בל יתוקן בחברה הישראלית? היסטריה שנועדה לקידום הקריירה של קומץ אינטלקטואלים ותו לא.
אורן | 01.08.14
4.
עכשיו הבנתי
יש לי נושא למחקר, כך גם אני אוכל להפוך לדוקטור. אני אשב מול המחשב אקרא חדשות, אפרסם סטטוסים, אגיב בבלוגים ורשתות חברתיות ואז אכתוב על זה מחקר מקיף ואוציא ספר בשם:"just a regular everyday normal guy" ואהיה דוקטור כתבה חסרת תכלית שילד בן 18 יכול היה לכתוב גם ימני וגם שמאלני.
דניאל | 31.07.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת