אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם נשלם את האגרה בשנה הבאה ומה יצא לנו מסגירת רשות השידור?

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
להקים ועדת חקירה לאן הלך הכסף כל השנים
להקים ועדת חקירה לאן הלך הכסף כל השנים . הרי ברור הכסף הלך לטובות הנ אה , שכר מופרז , תנאים מפליגים . שידור לא היה שם . אין אפילו אולפן HD אחד ? העולם כבר יוצא מ HD ועובר ל 4K מזל שמשדרים בצבע ולא בשחור לבן . מילארדי שקלים זרקה המדינה לפח האשפה הנקרה רשות השידור עשרות אלפי אזרחים נרדפו ע"י הרשעים ברשות ( נבל ברשות התורה זה בדיוק זה ) כדי להאכיל את המולך לא בחלה הרשות בשום אמצעי גביה דרקוני . למנות מיידית וועדת חקירה ולטפל במושחתים לא פיצויים צריך לתת , אלה מאסר .
כסף ציבורי קדוש | 03.08.14
44.
סגירת רשות השידור
איןספק, שכואב הלב לסגור מפעל כלשהו, אך יש להתבונן ביושר ולהבין שהגורם לסגירת הרשות הוא עובדיו. *עובדים שמשרתם המלאה 24 שעות, גורמים נזק ציבורי. למה אני צריך לעבוד 42 שעות ועובד הרשות 24 שעות. *עובדי הרשות המשיכו לעבוד בפילם, כשהווידאו שלט בכל רשתות הטלביזיה. *להפעלת רשמקול הצטרף טכנאי קול לכל נסיעה ובעיקר לנסיעה לחו"ל. * החמור מכל - עובד הציבור האלה השתלטו על תרבות עם ישראל. אם בתחילת שנות החמשים והששים קיבלו עובדים, המבטאים עיצורים גרוניים, כיום, אין קריין אחד המבטא עיצורים גרוניים. יתרה מכך, גם עיצורים נוספים אינם נהגים כיאות ונראה שיש קרייני חדשות שאינם מתאימים לתפקידם. * הקמת תחנות רדיו פיראטיות היו בעטיה של הרשות, משום שלא נענתה לצרכי העם. היהדות הוצאה מחוץ לשידור, בערבי שבת לא חשת ששבת נכנסת, גם אם אינך דתי. המשיכו להשמיע שירים לועזיים. המוזיקה המזרחית הוכנסה לגיטאות וזמרים שהיו מפורסמים ברחוב, בזכות התקליטים שלהם, לא הושמעו ברדיו. דהיינו, עובדי הציבור השתלטו על הציבור. אני מקווה שהתאגיד החדש יפיק לקחים מחטאי העבר של הרשות, יכניס קרייני חדשות המבטאים עברית כהלכה (להבדיל מהעברית הלא רשמית בשאר התכניות) ותמיד יעשהסקרים מהאנשים רואים ושלא ישתלטו שוב על הציבור אלא ישרתו אותו.
איתמר פ-נחס | 03.08.14
41.
הציוד הכי חדש בארץ יש בערוץ 1 הכתב לא עשה שיערי בית
ערוץ 1 מפיק ומשדר ב HD כל השידור מאוכסן ומשודר מציוד מתקדם כמו בתחנות נחשבות בעולם.לארדן היה אינטרס לספר לכולם סיפורים שהרי מותר לשקר הוא פוליטיקאי.הוא לא מספר שהנדלן של רשות השידור זה הגורם שמריץ אותו לסגור. שם אפשר לעשות הדבה כסף וחבריו כבר מכינים את הכיסים וגם החברה ששולמית עובדת תתכבד בנתח.ארדן טוב בקומבינות נדלן ועד היום לא מסר הסברים אל הוילה שלו בסביון ועל הדירה בצפון ת"א.חברות הפקה ידידותיות לארדן כבר בעסק וההולילנד הבא בדרך.אולמרט אתה לא לבד.
ישראלי | 02.08.14
33.
כרגיל, מגיבים בלי לקרוא.
אני מבין שזה היה קשה בגלל האורך (מעל 130 מילים למי שרגיל ל140 תווים זה הרבה) אבל קצת אימון למוח לה היה מזיק. -לגברת נעמי רוקח מ 1 - 5 כבר ענה לך אבל אחזור שוב, הרשות תסגר רק ב 1 באפריל 2015, עם אפשרות להארכה עד 1 באוקטובר 2015 כך שאגקת 2014 לא תוחזר וע"פ החוק יש לשלם את האגרה עבור 2015 עד לרגע העברת השידור לתאגיד החדש. -לדניאל מ 6 ומזל מ 7 - מצויין במפורש שימשיכו לגבות את אגרת הרדיו שתהווה חלק מתקציב התאגיד החדש. -ל 15 - אגרת הרדיו לא תשתנה. ותגובה ל 14 תקציב משרד הביטחון הרשמי הוא יותר מ 52 מיליארד שקלים, מתוכם יותר מ 22 מיליארד הולכים ישירות לצה"ל. זה לא כולל, כמובן, תוספות שתמיד נותנים להם (כבר עכשיו ברור שהם יקבלו תקציב מיוחד לכיסוי הוצאות המבצע בעזה). תקציב ענק זה הוא מעל ומעבר ואם לחיילים אין מערכת מעיל רוח לטנקים זה לא בגלל חוסר תקציב אלא בגלל סדר עדיפויות לקוי. אנשים כאן מתלוננים על השכר והשחיתות ברשות השידור אבל זה כעין וכאפס לעות מה שקורה במשרד הביטחון, כולל צה"ל.
אמיר | 31.07.14
32.
להעיף שידור ציבורי למזבלה של היסטוריה, מי צריך אותו היום ?
בעידן אינטרנט יש מספיק מקורות מידע בילתי תלוים ואובייקטיבים פחות או יותר, כל מה שנותר לנו זה לבחור. היום אינטרנט הוא המשאב הנגיש ביותר, כמעט לכל ילד יש טלפון נייד עם אינטרנט, אין שום הצדקה להחזיק גוף בזבזני על חשבון משלם מסים שיפיק שידור ציבורי וג'ובים עם משכורות עתק למקורבים.
אלכס | 31.07.14
20.
למה להקפיץ עובדים בדרגות ביום האחרון.לסגור ולהוריד דרגות
החקירה חייבת להתחיל עכשיו,עם חוקרים צמודים ורואי חשבון.אין כל סיבה להקפיץ דרגות קבוצה רחבה של עובדים בחברה פושטת רגל ,כואב הלב רמת השחיתות בחברות הציבוריות. אני הייתי מקצץ בשכר ע"י הורדה מספר רב של דרגות,לא מגיע להם הקפצה.הקפצת דרגות מחייבת חקירה מהיום. חברי הכנסת מחוייבים למנוע שחיתות במדינה ,ובעיקר בחברות ציבוריות.
יוסי | 31.07.14
14.
קודם תדאגו למיגון החיילים ואח"כ לשידור ציבורי.
התקן מעיל רוח עולה כשני מיליון שקלים. ב-750 מיליון אפשר לצייד כמה חטיבות במעיל רוח וישאר עוד הרבה עודף. מערכת מעיל רוח - שמספקת הגנה אקטיבית לכלי השריון - הוכיחה את עצמה בעשרה מקרים שבהם יירטה עשרה טילי נ"ט שנורו לעבר הטנקים. בכך הצילה את חייהם של עשרות חיילים, בהם ארבעה מפקדי גדודי טנקים. עלות המערכת היא כשני מיליון שקלים, ובמסגרת הקיצוץ בתקציב נאלץ צה"ל להאט את קצב ההצטיידות בה.
סדר עדיפויות חדש | 31.07.14
9.
בס"ה רציתי להחליף מקרר ...
משרד האנרגיה יצא במבצע : "החלף מקרר ישן ובזבזן במקרר חסכוני במבצע". כדי לבצע את הקניה חובה שכתובת הקונה בת.ז. תהיה כתובת המשלוח. היות ואני גר ביחידת דיור, שמרתי את הכתובת של הורי בת.ז. וגם לשם אני מקבל את הדואר. כדי שאוכל לקבל את המקרר במבצע הלכתי למשרד הפנים והחלפתי כתובת ( אני גר שם כבר שנים ) הקניה התבצעה וקבלתי את המקרר. ואז הגיע ההפתעה !!! תשלום האגרה ! למרות שאני גר בבית של בעל הדירה (יש כניסה נוספת ) והוא משלם את האגרה - לפי החוק , התשלום הוא לפי דירה. אפילו את הטלויזיה אני רואה מאותו המנוי ( מתחלק איתו בתשלום כחלק מהסכם הדיור ). העיקר, העלוקות מצאו עוד פראייר...
שמוליק | 31.07.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת