אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גנב מתכות שנפגע מפגז של טנק – לא יפוצה

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

47.
הופה הופה, פסיקה עם שכל ואומץ לשם שינוי
באמצע תרגיל באש חיה בצאלים, פתאום רואים ג'יפים (שנקנו כמובן ישר מהסוכנות בכסף שהושג באופן חוקי ותקין לחלוטין...) נכנסים לתוך קו האש, עוצרים ליד מטרות, מפרקים אותן ומכניסים אותן לרכבים. אין סיכוי אפילו לנסות ולתפוס אותם ולכן גם הפסיקו לנסות. הם יודעים שאנחנו נחדל מאש ולכן לא איכפת להם להסתכן. באחד המקרים, טנקים שהיו מזוודים לגמרי וחנו בחניון מחוץ לצאלים, הופשטו לגמרי בלילה וכל מה שהיה אפשר לקחת מהם נלקח. סוף סוף, ביהמ"ש מראה להם שמה לעשות, אם הם מסכנים את עצמם בשביל לבצע מעשים פליליים, שיקחו בחשבון שפגז / כדור / אלה כזו או אחרים עלולים לנחות להם על הראש. לטנק שלום.
אחד שהיה שם | 03.08.14
44.
תגובה לגנבות משיטחי האימונים
א , הגנבים מבטיחים להבא לבא עם כיפת ברזל ולא רק מגלה מתכות צהלי ב, מה אתם מתלוננים על מגלה המתכות רציתם שגם יעלה על מוקש חוץ מזה המכשיר תמיד נשאר בשטח לחברה האחרים (בשכירות) ג, הכי כף סוף סוף לטוס במסוק אם לא במטוס לחו"ל ועוד בחינם כולל שתיה ישר לוריד
7777777 | 01.08.14
42.
איזה חוצפה של בית המשפט, אסור לגנוב בשקט!?
השופטת בפסיקתה נותנת סטירת לחי מצלצלת לעשרות פסיקות קודמות שמאפשרות לגנבים ללכת חופשי ביחד עם התנצלות ממערכת החוק והמשפט בישראל על הטרדה שגרמה לעבריינים המסכנים. זה תקדים מסוכן, עוד נהפוך למדינה שבה גנבים גם נענשים... ומה יהיה אז!?
 | 31.07.14
41.
בסוף כל תרגיל בצאלים צצים בדואים עם טרקטורונים ג'יפים ואופנועים וגונבים
כל מה שנפל במהלך התרגיל מציוד צבאי ועד קליעים ותרמילים. במקום להרתיע אותם בירי באוויר הצבא נותן להם לגנוב מכל הבא ליד. פעם אחרונה שהתאמנתי שם לפני שנתיים הייתי פשוט בשוק מחוסר האונים של צה"ל.
מילואימניק  | 31.07.14
36.
צרתו של התובע היא שלא קיבל את השופטים ברק, בייניש או פרוקצ'יה
אז בוודאות היו מוצאים סיבה מופרכת כלשהי, המעוגנת בחוק שקיים רק בדמיונם, כדי לחייב את המדינה בפיצויים. השלישייה הזו תיכנס להיסטוריה כמי שהביאה במו ידיה להרס הדמוקרטיה הישראלית ולהפיכתה לתיאוקרטיה של אליטה-דיקטטורה משפטית.
 | 31.07.14
33.
אנשים, כתוב בהתחלה : "הוא חויב ב-35 אלף שקל הוצאות לטובת המדינה"
הבעיה היא שלא נראה לי שישלם, ואז השאלה היא מה יעשו לו. ("משום מה", נראה לי שלא יעשו לו כלום...) צריך להחמיר את הענישה על גנבי מתכות. הם נזק רציני לאזרחים ולכלל המשק! אולי כדאי שינתנו סמכויות אכיפה, כמו מעצר לאותם בודקי שטח צבאיים.
איתן המילואימניק | 31.07.14
6.
כל הכבוד לשופטת - היה אפשר לתבוע את התובע
על בזבוז זמןיקר של השופטת ובית המשפט שלא לדבר על תשלום עבור מסוק שפינוי איתו זה דבר מאוד מאוד יקר אבל בישראל צריך להגיד תודה שלפחות לא מפצים אותו אי אפשר לצפות להרבה במדינה הזאתי - אז יחסית לחלם הרגיל אני מניח שזה בסדר הגנבים צריכים להגיד תודה שלא דרשו מהם פיצוי על הטיפול הרפואי ועל שקר בבית משפט ובזבוז זמנו
כל | 31.07.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת