אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל כיל: "הפוליטיקאים מפחדים לתמוך בנו, העובדים לא רוצים לעזור"

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
לא מבין איזו כפיות טובה של העובדים שלכם, גם מרוויחים טוב אבל מאוימים כעת
אני הייתי מת לעבוד במפעלים שלכם, לו היו לי הכישורים ואולי הקשרים. כרגע מובטל מאונס. איזו כפיות טובה, גם אתם מרוויחים ברמה אחרת ממי שאני מכיר - זה מצד אחד וגם אתם רואים שהמצב מצד המדינה לא הולך להיות טוב להנהלה שלכם, אז מה הקטע שלא לעזור לה? אתם יורים לעצמכם ברגל, בתחילתו ובסופו של דבר - אתם תאכלו אותה. מוכן להתחלף איתכם - אתמול.
עזרא | 06.08.14
5.
עדי! מה רע בהפקת רווח הדדי למדינה ולחברה? תגיד אתה תודה ותפרגן!
קח זאת לתשומת ליבך - בלי כיל ובמיוחד היום - המדינה תהיה על הפנים. תפנים! כיל לא נרתעת ממשברים וכיל לא בורחת גם אם תמשיך להתבטא ככה על חשבוננו העובדים. מי אם לא חברה כזו - תשקיע כאן על אף הקשיים ודווקא בימי מלחמה ואנטי עולמי?!?
מרק | 06.08.14
4.
עוד מעט באמת תבכו אבל הכי גרוע שאני אבכה
לא מבין את הרשעות הזו לאיד, את מסך ובליל הדיבורים שאין להם כל כיסוי. הייתם רוצים לראות את כיל על הרגליים, אותנו העובדים כמפוטרים - עם תיוג של פריפריה כושלת ואז התיאוריה שלכם היתה מזנקת לשמיים. זהו נגמרה המלחמה, עבר תשעה באב (שנאת חינם...) - חזרתם להיות אדם לאדם זאב?!? אולי תגדילו קצת את האונות במוח ותבינו מה ההשלכות? קצת תמיכה לא תזיק.
עובדיה | 06.08.14
3.
תנו לכיל את הרוח הגבית לדאוג לתושבי הנגב במופלים
ועדת שישנסקי חייבת לתת לחברת כיל את התנאים שיאפשרו לה להגדיל את השקעותיה במדינה בכלל ובנגב בפרט. אל למדינה להתחשבן עם עידן עופר באופן אישי על גבם של תושבי הנגב שמבקשים אך ורק להתפרנס בכבוד ועובדים ימים כלילות במפעלים הכימיים המסוכנים במדינה. המדינה צריכה לדאוג לכך שהנהלת כיל לא תבצע הליכים פופוליסטיים על גב בעובדים שכן הם הצלע החלשה בכל המשולש....יש להחריג את כיל ולהעניק לה הטבות מס שהינם כספים שעתידים להיות מושקעים בנגב ובמדינה וחבל שיגיעו לאפריקה או לכל מדינה אחרת בעולם.
יוני | 06.08.14
2.
שלא יבלבל את השכל- אני עוד שניה מתחיל לבכות דמעות תנין..
כי"ל חברה חזקה מאוד מאוד , הבכירים מרוויחים יופי וגם אחרון הפועלים משתכר ביחס לשאר הפוטעלים פי שניים או שלוש בשקט ..שלא יבכה על כך שהמדינה מעונינית לקבל נתח ממשאבי הטבע שהכי"לניקים מייצרים ממנו כסף כבר שנים.. קח את דמעות התנין שלך ולך הביתה חצוף-בלי מדינת ישראל ומה שקיבלתם לא הייתם היום קימים בכלל..
עדי | 06.08.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת