אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך נראית המלחמה בעיני הכתבים הזרים בעזה

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
לא קיבלה הנחיות, אבל מתראיינת בעילום שם? באמת
העורכים חוששים לשלום כתביהם שעדיין נמצאים בעזה, הגב' נותנת תשובות שטחיות בעילום שם, ואני אמורה להאמין שהסיקור אמין? כתבים בעזה מפרסמים את מה שהחמאס מרשה להם - כלומר נשים וילדים. משום מה אף חמאסניק לא נהרג בתקיפות צה"ל, כולם היו "לא-מעורבים". אם את רוצה לעשות את תפקידך כהלכה - סרבי לדווח מעזה.
 | 08.08.14
10.
אם היא הייתה מסקרת מישראל, היא הייתה חושפת את שמה.
אבל כשמשדרים מעזה, מסתבר שמפחדים לחשוף שמות של כתבים. זה אומר הכול על הסכסוך הזה. זה מראה מי הטרוריסט, שהשתמש וניצל את העיתונות הזרה למען האינטרסים שלו. הבעיה היא שהם באמת הציגו את התמונה החד צדדית שחמאס רצה שהם יציגו.
 | 08.08.14
8.
"שמה נשמר במערכת בגלל החשש של עורכיה לשלום כתביהם שעדיין נמצאים בעזה"
אבל כשנשאלה אם היא מקבלת הנחיות מהחמאס על מה לדווח היא עונה: ""לא, אף על פי שחמאס באמת איים על אנשים ועל עיתונאים." הטמטום מובנה אצל העיתונאים הזרים או שרק לוקחים להם חתיכה מהשכל כשהם מגיעים לשם?
אלדר | 09.08.14
7.
ל-4 - גם הצד שלנו מצנזר, אל תתמם
שני הצדדים רוצים להיראות טוב בתקשורת - כקורבן. וגם אנשים ברחוב מגיבים ומשפיעים על היתונאים. למשל, הייתה עיתונאית שהותקפה וחטפה איומים מחבר'ה ישראלים שישבו על הגבעה בשרדות או בסביבתה לידה והריעו להפצצות בעזה כאשר דיווחה על כך. לא טוענת שהסיקור שלה היה אובייקטיבי, אבל הצד שלנו לא תמים - לא השלטון ולא האזחרים הפרטיים
ענה | 08.08.14
4.
שמה נשמר במערכת בגלל החשש של עורכיה לשלום כתביהם שעדיין נמצאים בעזה
שני הצדדים יש מערכת צנזורה פעילה מאוד"...עאלק. החמאס מגביל ומאיים, נוצרת עיתונות שחוששת לעורה. הסיקור לא מאוזן בהתאם. ביקורת חריפה על ישראל. כפפות של משי בטיפול בחמאס מחשש לכדור בראש.
תשובה לשאלה בכתבה. | 08.08.14
1.
כמו רופא????!
בדיוק הפוך מרופא! רופא מקבל סיפור ומוצא את הבעיה. עיתונאי רואה את הבעיה והופך אותה לסיפור. איך בדיוק עזרת לכל אחד מהאנשים שפגשת? במידה ולא לקחת צד, אז פשוט סיפרת סיפור. אם לקחת צד אז הראת חצי אמת. האם סיקרת גם את הצד הישראלי? מה היו התגובות שם? איך נראו המתים בדרום או החיילים שמגינים על ישראל???
 | 08.08.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת