אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תוכנית ההתנתקות של אסם מהשף רפי כהן

51 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
ל-31, אני לא קשורה לכהן או לאוסם, פשוט אוהבת את הסלטים בסדרה "שלו"
אני לא יודעת עד כמה הוא אישית באמת אחראי על המתכונים (וגם לא באמת אכפת לי), אבל בתכלס הם מוצלחים יותר (לטעמי). אלמלא היו כל כך יקרים הייתי קונה אותם יותר (ואני מודעת לכך שהם רק 400 גרם ולא 500, אם כי נדמה לי שהקטינו בשנה האחרונה גם אריזות של סלטים אחרים). הסלטים הרגילים של צבר פשוט לא טעימים לי. אילו היו טעימים לי הייתי קונה אותם, אחרי הכול אני מעדיפה לשלם פחות... חשוב לי להבהיר שמעולם לא אכלתי במסעדה שלו ולמעשה לא היה לי מושג מי זה בכלל עד שהתפרסמו עליו הכתבות על הבעיות... וגם אז לא קישרתי לסלטים עד שזה הוזכר באחת הכתבות. ממש לא אכפת לי המותג, רק שיהיה טעים במחיר שאני מוכנה לשלם (אל תציעו לי להכין לבד, לא יקרה). אם צבר (לא ידעתי שהם של אוסם) מתנערים ממנו ויפסיקו לשווק הם רק יורים לעצמם ברגל, כי אני (וכנראה לא רק אני) אפסיק לקנות מהם.
אפרת | 12.08.14
30.
החציל בטחינה שלו - שוס. כל השאר פושר ביותר ולא מצדיק מחיר פרימיום
באוסם מבינים את זה זמן רב והסלטים שנושאים את שמו נמכרים במצבעים יחד עם הסלטים ה"רגילים" שלהם באותו המחיר. אבל לגופו של עניין, גם אם יש לו בעיות אישיות כאלה ואחרות מה זה קשור ליכולות הטבחות שלו? אני אפסיק לשמוע את פינק פלויד בגלל שרוג'ר ווטרס אנטישמי מזדקן?
michael | 07.08.14
8.
הסלטים של רפי כהן הכי טובים. ניסיתי לטעום את הסלטים הרגילים של צבר והזדעזעתי מהטעם.
בתקופה האחרונה מנסה אוסם לקדם את הסלטים הרגילים ורק אותם היא מכלילה במבצעים שלה והסלטים של רפי כהן נמכרים במחיר מלא - למרות המחיר המפתה - לעולם לא אקנה סלטים עם הקופסה הירוקה. אוסם יעשו טעות חמורה אם יפסיקו לייצר את הסלטים של רפי כהן. או חומוס אבו מרוואן. (אין חומוס בסדרה של רפי, רק טחינה)
גיא מ. | 07.08.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת