אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עובדי ערוץ 10 הפגינו מול משרדיו של יוסי מימן: "אין תירוץ לעוד קיצוץ"

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
אילוז, יא צדיקה, איפה הכסף שלקחת מאמפל?
ממש מרתיח את הדם לראות את גברת אילוז שביחד עם אדון מימן, משכו משכורות של מליונים מחברת אמפל ורוקנו את הקופה לחלוטין לפני שזרקו את החברה לפירוק . ובדיוק השבוע פורסם על תספורת של 95 אחוז למשקיעי האג"ח של החברה להם חייבים מיליארד שקל!!! להם מימן לא יחזיר שקל אחד שחוק (כולל הלוואה של 23 מליון דולר אותה לקח מהמשקיעים בערבות אישית!! אפילו אותה הוא לא מכבד). אותה גברת אילוז בוכה על 800 מליון שקל אותם השקיע מימן בערוץ 10 אבל מצד שני מציג את עצמו כמסכן שלא מסוגל להחזיר שקל למחזיקי האג"ח של אמפל. אותה גברת אילוז שאני אשמח אם מישהו יסביר לי איזה כישורים או ערך מוסף היא נותנת לחברות בהם היא משמשת כסמנכלית כספים / דירקטורית , שעם המליונים אותם הרוויחה באמפל סידרה את עצמה להמשך חייה ובונה לעצמה וילה מפוארת בימים אלה, קיבלה מהבוס שלה תפקיד חדש כדירקטורית בערוץ 10 כדי שתוכל להמשיך להנות מתזרים מזומנים שוטף, האם היא זאת שיכולה להטיף לעובדי ערוץ 10?
זועם | 08.08.14
12.
העובדים רוצים מניות... חחח... יוכלו להשקיע 800 מיליון שקל כמו מימן?
מי רוצה להיות שותף של גיא מרוז?.... מי רוצה להיות שותף של דב גילהר?... = חבל ששר התקשורת לא יוזם סגירה גם של שני הערוצים המבישים - 10 ו-2, יחד עם סגירת רשות השידור. סגירה - ופתיחה מחדש ברוח אחרת. לא "האח הגדול" ולא "הערב עם גיא פינס".
אלי בר-נס | 07.08.14
3.
צפוי שיקרה - המדיה לא משקללת הוצאות קבועות נכון
בעולם המדיה החדש, מקומם של אותם טאלנטים כחלק אינטגרלי ממערך ההוצאות הקבועות לא יכול להיות מהותי כמו שהוא היום האמת שהיה צפוי שיחול מהפך במהב הוצאות השכר של גופים מסוג זה מכבר, ראו מה קרה במערכת העיתונות שלא הפנימה , אגב עדיין קורה, יצטרכו להפנים שלא ניתן לשלם כל כך הרבה בחודש למגישים עיתונאים שדרים קריינים פרשנים וכיו"ב, עדיין ניתן להשתכר מאד בכבוד אך לא בהגיון
ניתוח קר | 07.08.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת