אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היסטוריה: אפל ממנה לראשונה ישראלי לתפקיד סגן נשיא החברה

68 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

61.
כל הכבוד. הישג למדינת ישראל
המינוי הזה הוא מכה במצח לכל הגזענים שונאי האדם באשר הם. אני בטוח שיש עוד המון מסוגו של ג'וני סרוגי בישראל. וברחבי הגדה ועזה. מוחות מצוינים וכשרונות מעולים שמחכים להזדמנות. אני אישית לא הייתי צריך את המינוי הזה בהשביל לדעת את זה. אבל אני שמח מאד שזה מגיע ממקום כמו אפל. לא יודע אם זה מתאים אבל חז"ל אמרו: היזהרו בבני עניים שמהם תצא תורה. מאחל - כבוגר הטכניון - הצלחה רבה למר סרוגי בתפקיד החלומי הזה.
שמעון | 17.08.14
46.
כבוד לחברה הערבית
לכל הגזענים ולכל אלא שרוצים להפריד בין הערבים ולחלק החברה הערבית למגזרים , נוצרים מוסלמים בדואים ודרוזים תתביישו לכם ותתבשלו במיץ של עצמכם יא קנאים. הערבים פה מצליחים וזה מפריע לכם ולא משנה מה הדת של הערבי הרי יש מצליחים ערבים מכל הדתות אבל אנחנו הערבים לא עושים את הנפרדה ואתם הגזענים כן רוצים להפריד כדי להוריד מהערך של ההצלחה. שפו לגוני שיש כמוהו עוד רבים מהחברה הערבית ומכל הדתות.
ערבי | 16.08.14
12.
...
היסטוריה לאפל, לעיר חיפה ולמגזר הערבי בישראל" אפילו שהו תושב הארץ ואזרח המדינה עדיין הוא ערבי ישראלי ולא ישראלי ערבי , וההסטוריה שנעשתה לפי הכתוב היא רק לערבי ישראל ולא לכל המדינה , רק בוקה זה מה שיש לי להגיד תמיד ימשיכו בתקשורת להבדיל ולכתוב דברים שיביאו בסופו של דבר לתגובות של שנאה , תקשורת עלובה שהיא גוף ממון על ידי הממשל בלי חופש ביטוי , ורק כותבים מה שהממשל רוצה שיכתבו.
מ.ס  | 16.08.14
11.
בחיי אתם כולכם גזענים ככה היה היטלר בהתחלה
מה אתם רוצים אחד אומר קודם ערבי אחר כך ישראלי שטו מה אתה רוצה הוא יהודי?לא אז שתוק הוא נבחר בגלל שהוא ערבי לא אז תשכיל כמוהו ואולי תיבחר גם ואת דנה בעצם מה רצונך שמרוקאי עירקי או פרסי יהיו בהנהלת רינטל או אלו בעליהשכלה נכונה ומקצועיות לשמה?ואולי אף אחד גם לא שואל אותך חשבת לפני
סמי | 16.08.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת