אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זהו? כבר נמאס לכם מטאבלטים?

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
נו, ומי יצרנית הניידים הגדולה (והרווחית) בעולם?
אפל, זה מי. היא מוכרת הכי הרבה ניידים - וגם לוקחת בערך 60 אחוז מכל הרווחים בשוק הניידים. והיא גם לוקחת ע-80 אחוז מהרווחים בשוק הטאבטלטים - וזה יוצא לאפל הרבה יותר כסף מאשר משוק הניידים. סמסונג נמצאת בבעיה, משום שהיא התמקדה בנתח שוק במקום ברווחים, ולכן הזניחה את שוק הפרמיום, שהוא השוק עם עיקר הרווח. שאר היצרניות נדחקו גם משוק הפרימיום וגם משוק האמצע - על ידיד סמסונג. נשארו להן אחוזי שוק, אבל הן לא רואו מזה הרבה כסף.
אבנר | 30.08.14
5.
היקרים בירידה ובמקביל כל אחד יכול לקנות טאבלט סיני ב 200 ש'ח
כי בתור משחק או לקצת פייסבוק וחדשות לא צריך יותר מזה, ולא כל ילד צריך אייפד יקר. בתור צעצוע אין ספק שזהו הצעצוע הכי מגניב והכי אפקטיבי עם אורך החיים הכי מרשים מכל מה שקניתי לילד, אבל למשתמש רציני שגם עובד דרך המחשב זה לא מספיק טוב בינתיים עדיף לאפטופ.
שמעון | 30.08.14
4.
הסיבה למה טאבלטים כשלו
הסיבות יכולות להיות רבות אבל אמנה קצת מהסיבות: הן לא עושות הרבה פונקציות שמחשב נייד עושה אין בכלל או מספיק חיבורי USB גם שמנסים להפוך אותו למחשב נייד קטן, הוא לא תמיד פרקטי ונוח, צריך מסך של 10-13 אינץ' בכדי שזה ידמה לנייד וגם אז אין מספיק פונקציונאליות אם רוצים לחבר עכבר זה קצת משימה וקשה למצוא אחד כזה שגם תהיה לו תוכנה שקולטת את העכבר שאפשר לעבוד איתו במקום מגע ויש עוד... אני מציע לחברות הגדולות להשקיע בטאבלט שהוא דק אך גם נותן מענה לפונקציות כגון: תוכנת חלונות או לינוקס, 2 חיבורי USB רגילים כולל חיבור MICRO USB אחד, אופיס, ואפשרות להרחיב את הזיכרון לכמות בלתי מוגבלת או גדולה מספיק כדי להכיל מלא דברים, אפשרות לחבר עכבר ולעבוד איתו במקום מגע + חיבור מקלדת ניידת חוטית או BLUETOOTH וכם חיבורי BLUETOOTH שונים כמו רמקולים ואזניות, חוטיות ואלחוטיות....ורק אז יהיה על מה לדבר והמכירות יזנקו לשחקים, אנשים יחליפו את הלאפטופים בטאבלטים ניידים כי הם קלים יותר ולא תופסים מקום כמו מחשב נייד וגם ניתן להתקשר כמו פלאפון דרכם, ולצלם תמונות ועוד פונקציות כמו פלאפון סוללרי יותר מאשר מחשב נייד. רק הכל הקופסה אחת.
יניב | 30.08.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת