אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חשיפות אפל: הדור החדש של האייפון - ושעון חכם מסוג אחר

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
סתם כדי לצנן את ההתלבות ... כרטיס זכרון ? מעולה אם אפשר לכתוב עליו ....
כרגע בקיטקט רק אפליקציות של גוגל או של היצרן יכולות לכתוב לכרטיס SD... מה שהופך אותו להרבה פחות אטרקטיבי ... והופך מכשיר עם 16GB למאד מוגבל ... לכן במצב הזה עדיף כבר מכשיר עם 64GB בלי כרטי זכרון על פני מכשיר שעל הנייר אפשר להחיב אבל בפועל קצת מוגבל. (עדיין מעדיף את אנדרואיד על ISO אבל אנדרואיד קצת נסגרת ....)
m | 10.09.14
10.
ל 1 שמבין ויודע
מתי בפעם האחרונה שלמת עם הארנק האלקטרוני שלך בעמדת קניה בעזרת נגיעה ? לא נראה לי שעשית זאת....שנה-שנתיים מהיום אתה כמעט ולא תראה כרטיסי אשראי יוצאים מהכיס....למה ? לא בזכות סמסונג המהוללת..... ובנתיים תהנה לך עם הגלקסי 4 ועם הנוט 3 ועם המערכת הפתוחה ועם הפלסטיק שמכסה את המכשירים של סמסונג והעלאק סימנים של תפירה על המכסה של הנוט כאילו הוא עשוי מעור. אנחנו נשאר עם האייפונים הישנים והאלומיניום שנחתך ומעובד בלייזר ועם המערכת ההפעלה הסגורה ועם כפתור אחד.
במבי | 10.09.14
9.
כרטיס זכרון ? סוללה נשלפת ? מערכת פתוחה ? מצלמה 16 זה אין..
כרטיס זכרון ? סוללה נשלפת ? מערכת פתוחה ? מצלמה 16 מגה ? נגד מים ? צילום בK4 ..זה אין באייפון !!! מה יש ? מערכת הפעלה סגורה !!! איך אפל נכנעה ומיצרת מסך גדול לאחר שנים של היתעקשות שזה לא פרקטי !!! קחו כל מכשיר של אייפון ושל גלקסי ותרגישו מיד באיכות המסך בבהירות וחדות הצבעים !!! מסך סופר אימולד של סמסונג זה ההבדל !!! מסך 4.7 קטן מדי..מסך 5.5 גדול מדי...למה לא למדו מסמסונג מסך 5 !!! אפל מפעל להעתקות..... מסך גדול...כפתור כבוי בצד...שקע טעינה קטן...תשלומים מהמכשיר...הכל מעותק מגלקסי 4...מתי תעתיקו למשל ... את הגלקסי 5 ..נגד מים..מצלמה 16 מגה..לא 8 מצלמה קדמית 3.7 מגה לא 1.9 ?? והשעון...חייב טלפון קרוב ליד... [מחובר בבלוטוס] בגלקסי השעון עובד עצמאית בלי טלפון קרוב !!! ועם שלט להוט ויס !!
לא מאמין  | 10.09.14
8.
תכל׳ס - אפל לוקחת יותר כסף מכל השאר ביחד:
אחוזי השוק לא מענינים את אפל. כל המספרים והנתונים והפיצ׳רים לא מענינים. מה שמעניין את אפל הוא דבר פשוט מאוד: כמה שיותר רווחים. זאת המטרה. המוצרים שלה והשרותים הנלווים? אלו רק אמצעים בדרך למטרה. אפל לא רוצה להיות מספר 1 במכירות, אלא מספר 1 ברווחים. בשנה הקודמת, כ-75 אחוזים מהרווחים בשוק הסלולרי הלכו לאפל - פי 3 בערך מכל שאר המתחרות. ביחד. המצב די דומה בכל שאר השוקים בהם אפל פעילה. זה גם מה שהולך לקרות בתחום השעונים. כל המתחרות יתרוצצו במעגלים, ואפל יקחו את כל הכסף. וכמו שזה נראה, לפחות בהתחלה, אפל גם, לשם שינוי, ימכרו יותר מכל האחרות. ביחד. כמו שזה נראה לאחר ההכרזות אתמול, המצב לא הולך להשתנות בשנים הקרובות.
אבנר | 10.09.14
1.
העתקות אפל.......לא יפה !!!
מסך גדול ? ארנק אלק' ? שעון חכם ? יש מזמן לסמסונג כרטיס זכרון ? סוללה נשלפת ? מערכת פתוחה ? זה אין באייפון !!! איך אפל נכנעה ומיצרת מסך גדול לאחר שנים של היתעקשות שזה לא פרקטי !!! קחו כל מכשיר של אייפון וגלקסי ותרגישו מיד באיכות המסך בבהירות וחדות הצבעים !!! מסך סופר אימולד של סמסונג זה ההבדל !!! מסך 4.7 קטן מדי..מסך 5.5 גדול מדי...למה לא למדו מסמסונג מסך 5 !!!העתיקו הכל גם את כפתור הכבוי העבירו לצד..אז למה לא 5 אינץ !! מצלמה 8 מגה פיקסלים ??? בסמסונג 16 ..אין כרטיס זכרון ואין סוללה נשלפת חבל...
מבין ויודע | 09.09.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת